נעילת מחשב מאק

דוראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי יש לי מחשב מאק (אפל) ואני מעוניינת כשהוא מכובה שיהיה נעול זת'ומרת שאם משהוא ירצה להפעיל את המחשב הוא יצטרך סיסמה!
איך אני עושה את זה?
אני ישמח אם זה יהיה ממש ממש מפורט בשלבים זה ממש חשוב לי...
תודה מראש על העזרה..
אני.

ShimmyLev

משתמש צעיר
אז ככה: נכנסים ל System Preferences, עוברים ל Users & Groups, בוחרים את המשתמש שרוצים לנעול ומגדירים את הסיסמה בכפתור Change password.

לאחר מכן, עוברים ל Login Options (מתחת לרשימת חשבונות המשתמשים), מעבירים את Automatic Login ל Off, וב Display Login window as בוחרים את האופציה הראשונה.

אפשר גם להגדיר שהמחשב ידרוש סיסמה לאחר חזרה מסליפ, וזה עושים ב Security & Privacy, שם בלשונית General מסמנים את האופציה הראשונה ובוחרים את הזמן שלאחריו תידרש הסיסמה.

דוראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מוצאת... אשמח אם אפשר לעשות צילום מסך של הפעולות כדיי שיהיה לי קל למצוא...
זה ממש ממש יעזור לי ויעזור גם לשמור על בית טהור יותר.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י ShimmyLev;1285729:
אז ככה: נכנסים ל System Preferences, עוברים ל Users & Groups, בוחרים את המשתמש שרוצים לנעול ומגדירים את הסיסמה בכפתור Change password.

לאחר מכן, עוברים ל Login Options (מתחת לרשימת חשבונות המשתמשים), מעבירים את Automatic Login ל Off, וב Display Login window as בוחרים את האופציה הראשונה.

אפשר גם להגדיר שהמחשב ידרוש סיסמה לאחר חזרה מסליפ, וזה עושים ב Security & Privacy, שם בלשונית General מסמנים את האופציה הראשונה ובוחרים את הזמן שלאחריו תידרש הסיסמה.
היש דרך לבטל את נעילת המחשב?

כי ישנה בעיה שכל פעם שנועלים - המחשב סוגר את כל התכניות.

תודה רבה.

ShimmyLev

משתמש צעיר
כאשר עושים Log-out המחשב סוגר את כל התוכניות הפעילות.

כאשר עושים Lock Screen- המחשב משאיר את הפעילות כפי שהיא, ורק נועל את המסך.

איך להפעיל נעילת מסך: היכנסו ל Application->Utilities והפעילו תוכנה בשם Keychain access.
להיכנת ל Preferences של התוכנה (לחיצה על CMD+,) ושם לבחור ושם לסמן Show keychain status in menu bar.
זה יציג את המנעול בתפריט למעלה (ליד השעון), ומשם ניתן להפעיל נעילת מסך.

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עד שהסתדרתי בעברית....
אז לטובת משתמשי העברית מדובר בתוכנת ״צרור המפתחות״...
ולקינוח, צילומסך, כמובן...
צפה בקובץ המצורף 253314

קבצים מצורפים

• ‏צילום מסך 5775‏.12‏.16 ב‏.03.01.12 אחה״צ.png
    KB 59.6 · צפיות: 7

מלבב

משתמש צעיר
BS"D

which button should i coose in the user it does not have a way to disable the password

קבצים מצורפים

• Screen Shot 2015-09-01 at 11.21.51 PM.png
    KB 294.6 · צפיות: 7

ag

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עברית קשה שפה?

מלבב

משתמש צעיר
אפשר הדרכה מפורטת יותר במה לבחור ואיך לבצע מבין שלל האופציות שבתמונה הנ"ל. תודה.

ag

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

קבצים מצורפים

• ‏צילום מסך 5775‏.12‏.19 ב‏.02.16.27 אחה״צ.png
    KB 12.4 · צפיות: 5
  • ‏צילום מסך 5775‏.12‏.19 ב‏.02.16.39 אחה״צ.png
    KB 32.2 · צפיות: 7
  • ‏צילום מסך 5775‏.12‏.19 ב‏.02.16.51 אחה״צ.png
    KB 23.9 · צפיות: 7
  • ‏צילום מסך 5775‏.12‏.19 ב‏.02.17.11 אחה״צ.png
    KB 33.7 · צפיות: 7
  • ‏צילום מסך 5775‏.12‏.19 ב‏.02.17.17 אחה״צ.png
    KB 54.4 · צפיות: 7

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה