אתגר נספח לאתגר #62 שנה טובה - לא מה שחשבתם!

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אתגר מדהים ומעניין!

רְעוּתָהּ

סטודיו לעיצוב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
UX UI
אשמח לדעת מה צריך לעשות בדיוק?
לא הבנתי ממש...

קס33

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פסל החירות צנוע...
מעניין אם עכשיו כן פתוח
אפשר לעדכן אותי? תודה
פסל צנוע.jpg

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עדכון:
@אלחנן_בן_אורי - הצייר, הקליגרף - ומעצב הפונטים המוכשר, לוקח חסות על האתגר הנוכחי, ומעניק 2 משקלים לזוכה במקום הראשון, ומשקל נוסף לזוכה במקום השני!
ביקשתי יפה-יפה, שיפרגן גם משהו לחברי האתר, הוא הבטיח לחשוב עלינו בקטע טוב - עם קופון ייחודי, עדכון בעזהי"ת בהודעת הזכייה.
למי שלא מכיר - כדאי מאד מאד להכנס לאתר, להבין מה אפשר להפיק מאותיות (את פונט "כרמל" רכשתי מיד כשיצא, הוא "עשה" לי כמה יצירות עם כמעט אפס מאמץ...).
הפונטים שלו מכילים הרבה ליגטורות, אבל מעל הכל הם מכילים שילוב של כישרון קליגרפי ענק ויכולות ביצוע בלתי רגילות. מי שמבואס מזה שהוא לא קליגרף, יכול לעשות קיצור דרך עם הפונטים. (ומי שבאמת מבואס --- יש לו גם קורסים קליגרפיים...)

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
ביצירה מופיע "פסל החירות האמריקאי" (עם טשטוש פנים), שיש הרואים בעניין דמות אשה.
מדהים מדהים מדהים!

אבל פסל החירות אכן אישה - אין חולק על כך... (הפסל הוא דמות של אישה מהמיתולגיה היוונית ועשה על פי פנים אמיתיות של צרפתיה בשם איזל בואי) אז אם תקעת לה שופר ביד כנראה זה שנה טובה של רפורמים.... :) :)

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עדכון:
@אלחנן_בן_אורי - הצייר, הקליגרף - ומעצב הפונטים המוכשר, לוקח חסות על האתגר הנוכחי, ומעניק 2 משקלים לזוכה במקום הראשון, ומשקל נוסף לזוכה במקום השני!
ביקשתי יפה-יפה, שיפרגן גם משהו לחברי האתר, הוא הבטיח לחשוב עלינו בקטע טוב - עם קופון ייחודי, עדכון בעזהי"ת בהודעת הזכייה.
למי שלא מכיר - כדאי מאד מאד להכנס לאתר, להבין מה אפשר להפיק מאותיות (את פונט "כרמל" רכשתי מיד כשיצא, הוא "עשה" לי כמה יצירות עם כמעט אפס מאמץ...).
הפונטים שלו מכילים הרבה ליגטורות, אבל מעל הכל הם מכילים שילוב של כישרון קליגרפי ענק ויכולות ביצוע בלתי רגילות. מי שמבואס מזה שהוא לא קליגרף, יכול לעשות קיצור דרך עם הפונטים. (ומי שבאמת מבואס --- יש לו גם קורסים קליגרפיים...)
אם זו תחרות נושאת פרסים, זה מחייב אותי לגילוי נאות ברור יותר לגבי הגלויה שלי:
התמונה של הרימון-תפוח-דבש נוצרה באמצעות בינה מלאכותית.
אז לשיקולכם - אם אתם חושבים שזה לא ראוי שהיא תתחרה על פרס אמיתי מול עיצובים רגילים, תסירו אותה ואני אעלה אותה באשכול הכללי של השנה טובה.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אם זו תחרות נושאת פרסים, זה מחייב אותי לגילוי נאות ברור יותר לגבי הגלויה שלי:
התמונה של הרימון-תפוח-דבש נוצרה באמצעות בינה מלאכותית.
אז לשיקולכם - אם אתם חושבים שזה לא ראוי שהיא תתחרה על פרס אמיתי מול עיצובים רגילים, תסירו אותה ואני אעלה אותה באשכול הכללי של השנה טובה.
התפרסם לפני כמה ימים שבתחרות ציור ענקית - זכה ציור שבוצע ע"י בינה מלאכותית, הציבור כעס - כמובן...

אשר לאתגר הנוכחי - לטעמי זה ביצוע חד ומדויק.
לא מבקשים מהיוצרים לעבוד קשה, אלא לבא עם רעיון, ופה זה הבריק ברמה אחרת, גם ה'ביצוע', וגם הכיתוב.
אחד הטובים.
תמיד אפשר להעלות עוד...

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

studio leizer

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר קצת פירוט למשמעות?
האמת היא שהסתפקתי בין התחדשות ל'חידוש', קהל היעד הוא עם ישראל ועולם הישיבות,
בעזרת חיבור בין 'דרך' ללוגו של החברה, הבאתי לתחושת חיבור והתחדשות לשנה הבעל"ט.
לקח לי 3 + ש' להפשיט את זה עד לתוצר הקיים. אין לי תמונות מהסקיצות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה