***נספח לאתגר הדו שבועי- שמיים***

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מענדי בריל...WOW!!!
לפני שהעליתי את השקיעה שלי (כי לא היה לי זמן ליותר מזה)
חשבתי על רעיון דומה למה שציירת בסגנון כלבבי ובביצוע מדהים,
מבחינתי זו הדרך הטובה ביותר להביט לשמיים...

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י *לאה;2095034:
מענדי בריל...WOW!!!
לפני שהעליתי את השקיעה שלי (כי לא היה לי זמן ליותר מזה)
חשבתי על רעיון דומה למה שציירת בסגנון כלבבי ובביצוע מדהים,
מבחינתי זו הדרך הטובה ביותר להביט לשמיים...

תודה רבה. שלך לא פחות מדהים....:rolleyes:

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ליבליב;2093260:
הנובל נבל עכשיו אוסקר..:eek:
"ונתן לי לחם לאכול ובגד ללבוש.."
(חחח זה לא נשמע טוב ,נשמע עני..)
זה יעקב אבינו לא אני ולא עני.. :)
בכל אופן אני שומעת מה שאתה אומר.
יש לי אופציה של עננים יותר מושקעים פשוט הרגשתי שאין קונטרס טוב בעין וגם רציתי שהעננים יהיו יותר מרוחקים ובדוגמת העננים המרוחים (מרוחים??זה המילה שבחרת?מרוחים?? את רצינית?) האלה שיש לפעמים בשמים, לכן טישטשתי אותם..
האם זה טוב יותר בעיניך או שיש עוד עבודה לטעמך?
אם יש עוד עבודה הייתי שמחה לדוגמא כולשהי אם מתמונה אם מהסבר.

הם מצויינים (העננים) אבל לא באותה ליגה עם הדמות המצויינת של הילדה.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שאולי יצחקים- !It's gorgeous.

batchens

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כדי להסיר את חובי בפני משתתפי האתגר: הסיפור המלא

פעם אחת נסע רבי נחמן עם חייקל, אחד מתלמידיו הגדולים. בדרך הגיעו לכפר אחד, שם גר קרובו של חייקל. הוא רמז לעגלון לעצור ליד ביתו של האיש וגם רבי נחמן הצטרף אליו.כשראה אותו האיש את רבי נחמן התפעל ממנו מאד ובירך אותו לשלום בשמחה רבה. חייקל שאל אותו אם יש לו איזה כיבוד עבור האורח החשוב והאיש השיב שביתו ריק לגמרי. אמר לו חייקל שייקח איזה חפץ בעל ערך, ימשכן אותו ותמורת הכסף יביא מעט משקה ומטעמים, ואכן כך עשה האיש. כשמזג את הכוס לכבוד רבי נחמן עברו שם ילדיו של האיש, לבושי סחבות ויחפים. חייקל רמז לרבי נחמן על מצבו הדל של האיש וביקש ממנו לברכו בשפע.

אמר לו רבי נחמן: "אני אין לי שפע בשבילו. אם תרצה – תן לו אתה שפע". חייקל התיירא להראות את כוחו בפני רבו ואמר לרבי נחמן שהוא חושש שמא יכעס עליו והקפדתו תזיק לו."אל תפחד", עודד אותו רבי נחמן, "אני נותן לך רשות ולא אקפיד עליך כלל".וכך שאל אותו שלוש פעמים, ורבי נחמן שב והרגיעו. חייקל, שהיה צדיק גדול בפני עצמו, לקח כלי עם מים שהיה שם בבית ושפך מן המים לכל כיוון באומרו: "שפע למזרח, שפע למערב, שפע לדרום, שפע לצפון".רבי נחמן הגביה את כנפות בגדו ואמר לחייקל: "חייקל, לי אל תיתן שפע".אחר כך נפרדו מבעל הבית.

מיד בסמוך לצאתם מבית האיש הגיעה לעיר חבורת גויים שהובילו מפות ועורות ושאר בדים למכירה. הם עצרו ליד ביתו של האיש והתעניינו אם אפשר לקנות אצלו מצרכי מזון. כאשר ענה להם שאין לו כלום כי אין לו כסף הציעו לו עסקה. היות שהם עוברים תמיד בדרך זו וזקוקים למנוחה ומזון, הם ילוו לו סכום כסף ואיתו הוא ילך ויקנה מצרכי מזון, ובדרכם חזרה יעצרו בביתו וישלמו לו עבור המזון שיגיש להם."אתה נראה לנו אדם תם וישר", אמרו לו, "ואנחנו סומכים עלייך".ואכן מאותו יום הלך האיש ועלה. בכסף שהלוו לו הוא קנה מצרכי מזון ועד מהרה התפרסם ביתו כפונדק דרכים מבוקש ומצליח.

כשהיה בידו כבר יותר כסף, החל לשלוח ידו במסחר והזדמן לפרקים גם לעיר הקרובה, בה גר רבי נחמן, ואז כמובן סר אליו לדרוש בשלומו ולקבל ברכתו. זמן מה עבר והאיש, שכבר היה טרוד בעסקיו במידה מרובה, לא טרח עוד לבקר את רבי נחמן בבואו לעיר הגדולה, כי חס על זמנו היקר.

פעם אחת, כשהיה יריד בברסלב והאיש רץ במהירות אל השוק לקנות ולמכור, עבר בעל כורחו ליד בית רבי נחמן, שחלונותיו השקיפו אל השוק, ורבי נחמן הבחין בו וקרא לו אליו. בלית ברירה נכנס האיש לביתו. רבי נחמן שאל: "הסתכלת היום אל השמיים?"השיב האיש: "לא". קרא לו רבי נחמן אל החלון ואמר: "אמור לי מה אתה רואה".השיב לו האיש: "אני רואה עגלות וסוסים ואנשים רצים הנה והנה".אמר רבי נחמן: "עוד חמישים שנה יהיה יריד אחר לגמרי. כל מה שאתה רואה כאן לא יהיה עוד. רק סוסים אחרים ועגלות וסחורות אחרות ואנשים אחרים. וגם אני ואתה לא נהיה כאן עוד. ובכן על מה אתה כל כך בהול וטרוד שאין לך זמן אפילו להסתכל על השמיים?"רבי נחמן קרא לחייקל, ששהה אז בחדר אחר בביתו ואמר לו: "ראה, חייקל, מה עשית עם השפע שלך, עד שאין לו זמן אפילו להסתכל על השמיים"! ("כוכבי אור" אנשי מוהר"ן אות ה').

כל הכבוד שאול יצחק! חיכיתי שמישהו יעלה את העניין ;)

batchens

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תזכורת למשתתפי האתגר

חברים הפתעתם אותי ממש ממש לטובה!
כלומר ידעתי שיש כטכניקות ציור מרשימות, אבל לא חשבתי שאראה חשיבה כל כך מגוונת. כל הכבוד!!:D

האתגר נסגר מחר בחצות

כל מי שהשתתף באתגר
מוזמן לשלוח את בחירתו תוך 24 שעות מסגירת האתגר
(כלומר עד רביעי בחצות)
יש לשלוח באישי 3 מקומות ראשונים:
-
מקום ראשון-שם הניק.
מקום שני-שם הניק.
מקום שלישי-שם הניק.
-
ניק לא יכול לבחור את אותו הניק פעמיים.
ניק יכול לבחור את עצמו.
הבוחר ישאר אנונימי כמובן.

הנקודות יחושבו לאחר מכן (על ידי השופטת) בדרך הבאה-
כל בחירה במקום ראשון = 4 נקודות
כל בחירה במקום השני = 3 נקודות
כל בחירה במקום השלישי = 2 נקודות
כמו כן-
כל 10 צלצולים = נקודה אחת (יספרו ב24 שעות שלאחר סגירת האתגר)

בהצלחה לכולם!

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם יורשה לי קצת באיחור..
שי קיש-
אהבתי את הענני לויתן שלכם..יש להם חן מיוחד בעיני כל פעם מחדש.
בהצלחה!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בת חן, את בטוחה שטוב לשנות את צורת הבחירה?
בחירה לפי נקודות עשויה להיות מוטה, וחבל.
כל הרעיון הוא שהנבחר הופך לשופט, ודעתו קובעת לפעם הזו.
זה מענין לראות את הגישות השונות.
זו דעתי..

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י pr;2102820:
זו דעתי..

הווו סוף סוף מישהו משמיע קול בעניין!
אני כבר השמעתי את קולי בפעם הראשונה עם מירי ב והיום שום עם בת חן בהודעות בפרטי.
דעתי זהה לשלך שירי.-את לא לבד.
תודה לך על הרמת הכפפה.:eek:

מירי ב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני סבורה שזו שיטת בחירה שמעודדת השתתפות באתגר. וגם מותחת ולא צפויה.
ולמה זה מוטה? אפילו בארה"ב יש את "חבר המושבעים"... ;)

batchens

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י pr;2102820:
זו דעתי..

אני די בורחת מהשררה:D..
האמת שראיתי את זכייתי באתגר פחות כשופטת אלא יותר כקובעת את נושא האתגר.
אני מבינה את הטענה שלך, אבל ניסיתי לחסוך לעצמי התלבטויות מיותרות.
אבל חייבת לומר הערה לזוכה האתגר שיהיה [שגם אני לא יודעת עדיין מיהו:rolleyes:] שההצבעות יוצרות די כאב ראש, לפחות עבורי:confused:

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מירי ב;2102914:

למען האמת זה דווקא מאוד צפוי.
לדוגמא באתגר הקודם כולם יכלו לראות שבת חן מובילה במספר צילצולי התודה אחריה איטה ואחריה הני.
ועוד בעיה שישנה שגם יכולה לפגוע בעידוד השתתפות מאיירים חדשים היא שיש מאיירים שהם יותר "פופלארים" נגיד.
בפורום הזה ולפעמים גם בפורמים אחרים של גרפיקה סופרות מוזיקה סאונד וכו'.
וזה נותן להם עוד צילצולי תודה ממכרים (לפעמים גם מפורומים שכנים) שלא בהכרח מצלצלים מהבנה של איכות הציור וכדומה אלא עושים צילצול תמיכה לחבר..
אם אני הייתי מנהלת את האתגר הייתה מאוד מתוסכלת לעבוד בשיטה הזו כי האיור הכי אהוב עלי באתגר לא קיבל כל כך הרבה צילצולים ובעל האיור גם לא כזה פופלארי פה.
מה שאומר שהייתי צריכה להכריז על מנצח מבלי שום הבעת הסתכלות מקורית שלי על האיור..
שזה לגמרי חנק יצירתיות.:cool:
לדעתי..:eek:
(בבית המשפט אין צורך ביצרתיות או הבעת דעה אמונתית אז ממילא אין בעיה עם טענת "חבר המושבעים"..)

מירי ב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
8 אמנים מאלה שהשתתפו באתגר נתנו לבת חן את המקום הראשון או השני (קרוב ל30 נקודות) למעשה זה מה שנתן לה את הזכייה. כך כל השאר!!
(שמרתי את ההצבעות בטבלת אקסל מסודרת... :) יש פירוט לכולם)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י מירי ב;2102914:

יש חבר מושבעים אחרי שעורכי הדין משני הצדדים משמיעים את קולם... :)
וגם שם - עורך דין מוצלח יותר, מטה את דעתם טוב יותר, בלי קשר לצדק.

טוב שוין, אני חושבת שבצירוף עם העובדה שהשיטה גורמת לבת חן כאב ראש -
נשאיר את התחרויות במתכונת המקורית שלהם,
דהיינו שהשופט/ת בוחר/ת את המנצחים כראות עיניו.

את דעת הקהל הוא או היא יכולים לראות בעזרת הצלצולים בקלות רבה.
אייקון מנהל חמור סבר.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מירי ב;2103022:
8 אמנים מאלה שהשתתפו באתגר נתנו לבת חן את המקום הראשון או השני (קרוב ל30 נקודות) למעשה זה מה שנתן לה את הזכייה. כך כל השאר!!
(שמרתי את ההצבעות בטבלת אקסל מסודרת... :) יש פירוט לכולם)

נו מירי מה נעשה?:)
נראה שלעת עתה דעותינו לא עומדת להפגש..
אך בכל זאת אני מכבדת את הדעה שלך בתקווה שגם את מכבדת את שלי.
זה לא כזה משנה כל עוד חוקי האתגר לא משתנים בצורתם המקורית אלא שזה שיטה שהתחשק לך לעשות ובמקרה גם בת חן רצתה לעשות כך.-אף על פי שנראה שהיא מתחרטת..לא כולנו בנויים לאקסלים מספרים וכדומה..(מה אמרת שעסקת פעם? טיכנות כולשהו???אהה עכשיו הכל ברור! ;))
הבעיה מתחילה ברגע שהנבחר הבא, שרצה מאוד להביע את דעתו והתאמץ לשם כך לזכות באתגר- יתבייש לחזור לחוקים האמיתיים מכיוון שלא בא לו לצאת אגואיסט או לא יודעת מה.
ואני לא מנהלת את הדיון הזה בשבילי (כי כפי ששמתם לב, אין לי בעיה להגיד בריש גלי שאני מעוניינת לבחור את המאייר הזוכה בעת ויגיע תורי אי פעם אם ירצה ה'.-אף על פי שסביר להניח שהייתי מרגישה טיפה חוסר נעימות)
אני מנהלת את הדיון הזה בשביל שלא יקרה מצב שזוכים אחרים יכנסו למציאות אתגר שנכפתה עליהם.לא משהו שסוכם על כולם.
קצת פלורליזם אומנתי עושה חסד עם כולם.
בבקשה..הראו גיוון.:cool:

הוספה:
נו שירי..חסכת לי התאמצות נוספת במלחמת הצדק שלי חחח

מרים ליף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
פורום האיור הכי פחות נגוע בנגע הקיטש'. יש כאן כוחות אמתיים, מאיירים בחסד והרמה רק עולה.

כדאי לשמר את הרמה.
והשימור יעשה לעניות דעתי ע"י בחירה אמנותית ולא פופולרית באתגר, כמו"כ הערות אמתיות לכל המעלות עבודות.

מירי ב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אין לי ולא כלום נגד משו או מישו, אלא שראיתי את שיטת הנקודות עומדת נכלמת ואין לה סנגור. מיד התנדבתי לציין מעלותיה ותרומותיה.
הייתי ועדיין בעד הבחירה החופשית של כל שופט לבצע את בחירתו כראות עיניו.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
יש משקל לחכמת המונים.
לא ענק, אבל יש.
אפשר להשאיר את השיטה, ולהוסיף שלשופט יש משקל של 100 נקודות. שהוא עושה בהם כראות עיניו.
כך שאם יש איור כביר שהאנשים לא ראו את העומק שבו, השופט יוכל לרומם אותו למקום ראשון בלי קשר לאפחד.
איזה יופי שמישהו שקיבל כח השפעה לידיים מוותר עליו בחן רב.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אבימי;2103198:
יש משקל לחכמת המונים.
לא ענק, אבל יש.
אפשר להשאיר את השיטה, ולהוסיף שלשופט יש משקל של 100 נקודות. שהוא עושה בהם כראות עיניו.
כך שאם יש איור כביר שהאנשים לא ראו את העומק שבו, השופט יוכל לרומם אותו למקום ראשון בלי קשר לאפחד.
איזה יופי שמישהו שקיבל כח השפעה לידיים מוותר עליו בחן רב.

אני חושבת שזאת התשובה בשבילכם..

נכתב ע"י pr;2103057:
טוב שוין, אני חושבת שבצירוף עם העובדה שהשיטה גורמת לבת חן כאב ראש -
נשאיר את התחרויות במתכונת המקורית שלהם,
דהיינו שהשופט/ת בוחר/ת את המנצחים כראות עיניו.
את דעת הקהל הוא או היא יכולים לראות בעזרת הצלצולים בקלות רבה.
אייקון מנהל חמור סבר.

במילא בדרך השפיטה הקודמת אי אפשר שלא להתחשב בחוות הדעת של המגיבים ועל כמות הצילצולים על ציור.. אבל בסופו של דבר יש לשופט את הקול המכריע..שזה בעצם אותו רעיון.
וחוץ מזה ..
"ענוותנותו של רבי זכריה בן אבקולס החריבה את ביתנו ושרפה את היכלנו והגליתנו מארצנו"
לא צריך לפחד להשפיע.:D.. סך הכל אתגר פורום בפרוג..זה לא שהזוכה מקבל מיליון שקלים (כמו החזון של שאול יצחק לאחרית הימים של האתגר הזה...:eek:..או אופציה שניה זכייה בשוקו בשקית)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הצלצולים הם תגובות הקהל,
אני לא רואה למה צריך לסבך את השיטה ולהוסיף הודעות פרטיות וטרטור מיותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה