חוו"ד ***נספח אתגר הצלליות***

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
שלום לכולם,
בשרשור זה אתם מוזמנים להתבטא בכל הקשור לאתגר עצמו וליצירותיו.

להלן דוגמאות למה בדיוק אני מצפה מכם.
בחרתי בצללית שלא קיימת במסמך באתגר בכוונה כדי לא "לבאס" לאף אחד צללית..

עשיתי כמה סקיצות על אותה הצללית, רק שתראו שזה לא כאילו שבכל צללית קיימת רק הברקה אחת...

להלן הצללית
6.jpg

להלן הסקיצות שבניתי על בסיס הכתם
7.jpg

כמו שאתם רואים הדמויות הזויות למדי, אני בעצמי לא יודע מה הוצאתי שם, אבל זו בדיוק הפואנטה...

לסיום בחרתי באחת מהסקיצות ושפצרתי קצת
8.jpg

מקווה שאם לא הייתם בטוחים מה אני מתכוון עכשיו הבנתם סופית, אם לא אתם מוזמנים לכתוב כאן.

אני ממליץ לכם לבחור כתם שקורץ לכם מאשכול האתגר, ופשוט להסתכל עליו קצת, ולאט לאט אתם תתחילו לראות דברים.
תנו לעצמכם להתפרע, אל תגבילו את עצמכם עם עניינים כמו פרופורציות והיגיון, פשוט תזרמו..

בהצלחה לכולם ;)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מהמם מיוחד ואחלה רעיון לאתגר... עוד לא התאוששנו מהגיבריש. :)

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו!!
ממש יצירתי ומחוץ לקופסא!
אחלה תרגיל לשמן את מנועי הדמיון והמעוף...
הלוואי שאספיק להשתתף.

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
פצצה !!!
מזכיר לי שבכיתה הייתי מבקש מחברים לקשקש משהו על הדף
ואז הייתי הופך את זה לציור,
לא צלליות אבל בכיוון ...

לידיה אסתר

ציירת ומאיירת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חחחחחחחחח
חזק
זו אומנות לשמה!
סוף סוף...

*ציורית*

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
וואוווווווו
מדהיםםםם!!!
תודה על ההזדמנות!!!

*ציורית*

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
וואוווווווו
מדהיםםםם!!!
תודה על ההזדמנות!!!

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
@טלי'ה
יופי של ציורים, אבל למטרות השפיטה הסופית אני מבקש שתבחרי רק אחד מהם.
את מוזמנת להעלות את השאר לכאן :)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אמממ.. אני לא ראויה בכלל להשתתף זה לא תואם תרמה הגבוהה כאן.. פשוט גירית לי תמוח שנוטה לצייר רק מה שנראה מושלם וסימטרי ובאחת בלילה אחרי החלפות טיטולים ובכיות (לא שלי) ראיתי שאני לא מצליחה להתאפק.. אומרים שמהירות המחשבה גבוהה בהרבה מהיכולת לצייר ובגלל זה מאבדים מלא רעיונות.. לכל כתם היו כמה, אז מבחינתי צמצמתי חחח

הדמות המרכזית מוקדשת למורה שמעמיס בשיעורים ומצד שני כשמבקש מאיתנו לצייר משהו מסויים אני תמיד משנה תהוראות ובמקום פיל מקבל ג'ירפה והוא עדיין מקבל ובודק תשיעורים... שאפו למורה הגדול מכולם (אם לא עדיתי מספיק בושות הכוונה ל @אבימי ) .

אז זה מחוץ לרקורד הציור שלי ואפשר להסיר אם ממש מפריע בעין היציאה האפית מכל הכללים (בכל זאת אני חדשה כאן מותר לטעות נכון?) :)

בהערכה רבה ואחלה אתגר.. מנסה להבין מה זה יויו ומי אתה ואם מכירה שם .. סליחה על בורות.. הציורים שלך ברמה אחרת לגמריי

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
התכוונתי לומר שלפי הציורים זה נראה שאתה מורה חחח ולכן אני חוששת טיפה שלא מבינה מה השם .

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אמממ.. אני לא ראויה בכלל להשתתף זה לא תואם תרמה הגבוהה כאן.. פשוט גירית לי תמוח שנוטה לצייר רק מה שנראה מושלם וסימטרי ובאחת בלילה אחרי החלפות טיטולים ובכיות (לא שלי) ראיתי שאני לא מצליחה להתאפק.. אומרים שמהירות המחשבה גבוהה בהרבה מהיכולת לצייר ובגלל זה מאבדים מלא רעיונות.. לכל כתם היו כמה, אז מבחינתי צמצמתי חחח

הדמות המרכזית מוקדשת למורה שמעמיס בשיעורים ומצד שני כשמבקש מאיתנו לצייר משהו מסויים אני תמיד משנה תהוראות ובמקום פיל מקבל ג'ירפה והוא עדיין מקבל ובודק תשיעורים... שאפו למורה הגדול מכולם (אם לא עדיתי מספיק בושות הכוונה ל @אבימי ) .

אז זה מחוץ לרקורד הציור שלי ואפשר להסיר אם ממש מפריע בעין היציאה האפית מכל הכללים (בכל זאת אני חדשה כאן מותר לטעות נכון?) :)

בהערכה רבה ואחלה אתגר.. מנסה להבין מה זה יויו ומי אתה ואם מכירה שם .. סליחה על בורות.. הציורים שלך ברמה אחרת לגמריי

הכל בסדר :)
רק תכנסי לפוסט שהעלית לאתגר, תערכי אותו , ותעלי את היצירה המועדפת עליך .

אני רחוק מלהיות מורה,
אני הרבה יותר תלמיד... :)

@yoyoBL
האם אפשר לסובב את הצלליות?

נופ :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה