טיול בחו"ל נסעתם לפולין ? בא נעשה כאן אשכול מרכזי לפולין!!!

פליציק

משתמש רשום
שלום וברכה... מעונין לקבל מידע לגבי אוכל בשבת היארצייט הקרובה של רבי אלימלך זי"ע. אצל מי אוכלים, ומה העלות של האוכל (משוער). אני מארגן קבוצה לשם (לא גדולה) ואני זקוק למידע דחוףףף. כמו כן מי שיכול לעדכן בענין תפילות איך זה עובד שם אני אשמח ממש . תודה!

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
שלום וברכה... מעונין לקבל מידע לגבי אוכל בשבת היארצייט הקרובה של רבי אלימלך זי"ע. אצל מי אוכלים, ומה העלות של האוכל (משוער). אני מארגן קבוצה לשם (לא גדולה) ואני זקוק למידע דחוףףף. כמו כן מי שיכול לעדכן בענין תפילות איך זה עובד שם אני אשמח ממש . תודה!
אולי זה יעזור לך:

מוישי א

משתמש פעיל
יש למישהו המלצה על מלון או דירה קרוב לבית כנסת הרמא
שמתאימה לשבת ??
(עדן מלא)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אצל זולדן שבת 150$ (לכל השבת. לא בטוח שזה מעודכן לשנה האחרונה)
אחי מתכנן לנסוע עצמאית,
מישהו יודע איך אפשר להצטרף לצ'רטר לריישא? @3524 יש לך מידע בנושא?
יש אפשרות כזאת או אך ורק אם נוסעים דרך קבוצה?

avrahamsh

משתמש רשום
שלום וברכה... מעונין לקבל מידע לגבי אוכל בשבת היארצייט הקרובה של רבי אלימלך זי"ע. אצל מי אוכלים, ומה העלות של האוכל (משוער). אני מארגן קבוצה לשם (לא גדולה) ואני זקוק למידע דחוףףף. כמו כן מי שיכול לעדכן בענין תפילות איך זה עובד שם אני אשמח ממש

קבצים מצורפים

• IMG-20240309-WA0000.jpg
    IMG-20240309-WA0000.jpg
    KB 185.7 · צפיות: 23

פליציק

משתמש רשום
אשמח לברר לגבי שבת כ"א אדר. מי נרשם לשינה באוהלים שעל יד הציון 0המודעה שהביאו כאן מקודם).
אנחנו קבוצה של ארבעה ומעונינים להכניס אלינו עוד 3 אנשים. זה 7 באוהל ואנחנו לא רוצים למצוא את עצמינו עם דברים לא נעימים... אז נשמח מאוד לארח איתנו כמה יהודים ... מי שמעונין שישלח לי הודעה . תודה.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אשמח לברר לגבי שבת כ"א אדר. מי נרשם לשינה באוהלים שעל יד הציון 0המודעה שהביאו כאן מקודם).
אנחנו קבוצה של ארבעה ומעונינים להכניס אלינו עוד 3 אנשים. זה 7 באוהל ואנחנו לא רוצים למצוא את עצמינו עם דברים לא נעימים... אז נשמח מאוד לארח איתנו כמה יהודים ... מי שמעונין שישלח לי הודעה . תודה.
תוכל לפרט? נרשמת אצל ההכנסת אורחים או אוהל פרטי?

שושן פורים

משתמש חדש
בחברת וויז אייר יש את הכי זול: לחודש אייר יש ב 160 $ הלוך וחזור למשל
ראו בתמונה בין התאריכים יא-טו' באייר.
1.png

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ובנושא השכרת רכב:
לתאריכים הנ"ל שהם השכרה למשך של 4 ימים.
באתר פאפם פאפם מכל סוכנויות השכרת רכבים יש לך רכב טויטה אייגו ב300 ש"ח, ויש לך אאודי Q3 ב964 ש"ח.

להלן הקישור לאתר :

פאפם פאפם השכרת רכבים
יש גם בפחות
החל מ-230 ש"ח (לאוטומטי)
רכבי יוקרה כמו מרצדס CLA בסביבות 680 ש"ח

נערך לאחרונה ב:

3524

משתמש מקצוען
אם הזכירו רכבים,

יש לפעמים שאנשים טסים להונגריה ומבקשים להמשיך משם לפולין. הנסיעה יחסית קצרה, שלוש שעות או מעט יותר, דרך סלובקיה.

אבל מה, כמעט כל חברות ההשכרה בשדה בודפשט אינן מאפשרות מעבר עם הרכב לפולין, כל אחת יש לה רשימה משלה לאיזה ארצות מותר להיכנס (בתשלום נוסף), פולין היא לא אחת מהן. כמעט אצל כולן. חברה אחת אף מאיימת בקנס של 500 יורו אם יתברר שעברתם את גבול פולין.

לתשומת ליבכם.

בכלל, נושא מעבר גבול צריך להיות שיקול בשכירת רכב, יש חברות שהתעריף שלהם יהיה על כל מעבר גבול בנפרד, ויש כאלו שיפרגנו לכם אפילו מעבר בחינם.

3524

משתמש מקצוען
ובנושא השכרת רכב:
לתאריכים הנ"ל שהם השכרה למשך של 4 ימים.
באתר פאפם פאפם מכל סוכנויות השכרת רכבים יש לך רכב טויטה אייגו ב300 ש"ח, ויש לך אאודי Q3 ב964 ש"ח.

להלן הקישור לאתר :

פאפם פאפם השכרת רכבים
שמואל מאתר פאפם פאפם הוא אדם נחמד, ואפשר להתיעץ איתו בכל הקשור לשכירות רכב באירופה גם אם לא שכרתם דרכו. במייל הוא עוזר לכל פונה, מסייע לפתור בעיות ולפשט עניינים, ללא תמורה. בהחלט אדם נדיר. יבורך.

eh

משתמש פעיל
אם הזכירו רכבים,

יש לפעמים שאנשים טסים להונגריה ומבקשים להמשיך משם לפולין. הנסיעה יחסית קצרה, שלוש שעות או מעט יותר, דרך סלובקיה.

אבל מה, כמעט כל חברות ההשכרה בשדה בודפשט אינן מאפשרות מעבר עם הרכב לפולין, כל אחת יש לה רשימה משלה לאיזה ארצות מותר להיכנס (בתשלום נוסף), פולין היא לא אחת מהן. כמעט אצל כולן. חברה אחת אף מאיימת בקנס של 500 יורו אם יתברר שעברתם את גבול פולין.

לתשומת ליבכם.

בכלל, נושא מעבר גבול צריך להיות שיקול בשכירת רכב, יש חברות שהתעריף שלהם יהיה על כל מעבר גבול בנפרד, ויש כאלו שיפרגנו לכם אפילו מעבר בחינם.
איזה חברות נותנות מעבר חינם לא נתקלתי תוכל לכתוב לתועלת כולם(רק abrix)?
אני שכרתי בבgreen motorוהייתי מרוצה למרות הביקורת השלילית נתנו לעבור לפולין בתוספת תשלום כפולה ביטוח+ק"מ.

3524

משתמש מקצוען
איזה חברות נותנות מעבר חינם לא נתקלתי תוכל לכתוב לתועלת כולם(רק abrix)?
אני שכרתי בבgreen motorוהייתי מרוצה למרות הביקורת השלילית נתנו לעבור לפולין בתוספת תשלום כפולה ביטוח+ק"מ.
מבין החברות הנמצאות בשדה התעופה בבודפשט רק שילר מאפשרת מעבר לפולין, והיא גם לוקחת תעריף אחיד על מעבר גם אם עברת כמה מדינות, חברות אחרות גובות על כל מדינה בנפרד ולא מאפשרות מעבר לפולין.

יש חברה אחת שנתנה לנו מעבר חופשי לכל מדינה ללא תשלום, אבל היא אינה נמצאת בשדה אלא מחוצה לו, וצריכים שאטל כדי להגיע אליה. היתרון הנוסף שלה שהיא היחידה שפתוחה 24/7. קלאס וואגן.

3524

משתמש מקצוען
מבין החברות הנמצאות בשדה התעופה בבודפשט רק שילר מאפשרת מעבר לפולין, והיא גם לוקחת תעריף אחיד על מעבר גם אם עברת כמה מדינות, חברות אחרות גובות על כל מדינה בנפרד ולא מאפשרות מעבר לפולין.

יש חברה אחת שנתנה לנו מעבר חופשי לכל מדינה ללא תשלום, אבל היא אינה נמצאת בשדה אלא מחוצה לו, וצריכים שאטל כדי להגיע אליה. היתרון הנוסף שלה שהיא היחידה שפתוחה 24/7. קלאס וואגן.
המעלה בסוכנות הפתוחה 24/7 באה לידי ביטוי במיוחד בטיסות לואו קוסט שממריאות או נוחתות בשעות בהן סוכנות הרכב סגורה. יש סוכנויות שבתיאום מראש יפתחו לך אבל יבקשו על כך תוספת מחיר מפולפלת, חברה אחת ביקשה 90 יורו עבור ה'זכות' להחזיר את הרכב בשעות לילה ע" י שימוש בתיבת המפתחות...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
חברה אחת ביקשה 90 יורו עבור ה'זכות' להחזיר את הרכב בשעות לילה ע" י שימוש בתיבת המפתחות...
זה נדיר
יש באמת חברות שלא מאפשרות להחזיר לתיבה ואז מבקשים תוספת על הבאת אדם מיוחד להחזרת הרכב
טרם שמעתי על חברה שמחייבת על החזרה לתיבה...
אולי החזירו את הרכב שעה אחרי הזמן ואז חייבו על תוספת של יום

3524

משתמש מקצוען
זה נדיר
יש באמת חברות שלא מאפשרות להחזיר לתיבה ואז מבקשים תוספת על הבאת אדם מיוחד להחזרת הרכב
טרם שמעתי על חברה שמחייבת על החזרה לתיבה...
אולי החזירו את הרכב שעה אחרי הזמן ואז חייבו על תוספת של יום
כשהחזרת לתיבה הם יכולים לדעת באיזו שעה החזרת?

אני מדבר על משהו אחר, הם מחייבים 90 יורו בהזמנה מראש על החזרה מחוץ לשעות הפעילות, בעוד שבפועל ההחזרה הזאת מסתכמת בהכנסת המפתח לתיבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה