תעופה נסיעה לאומן לר"ה תשפ"ד

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
שלום וברכה
אני שוכר רכב בע"ה מקישינב מולדובה
ביום שני 11/09 באזור שעה 10/11 בבוקר ונוסע לאומן
וכן חוזר במוצאי ראש השנה כשעה שעתיים אחרי צאת החג לקישינב

מי שמעוניין להצטרף בתשלום 100$ לאדם לכיוון שיצור קשר sruli33121 @ gmail.com
מספר המקומות מוגבל - רכב פרטי
הנסיעה ישירה ומהירה בע"ה
לשם השוואה לוקחים 125$ לכיוון באוטובוס אצל סוכני הנסיעות
בברכה

urieli

משתמש פעיל
מצטער לתקן אותך אצל סוכני הנסיעות עולה בין 50ל-60 $ לכיוון

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם כאן:

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
זה כנראה לא הקישור המתאים
יש את אלו:
https://www.border.gov.md/harta-punctelor-de-trecere-ale-frontierei-de-stat
אבל גם בהם לא ניתן לראות עומסים
צריך לבדוק היכן ניתן

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!

צפת • יום תפילה העולמי של אנ"ש בער"ח אב.​

חדשות ברסלב • עצרת התפילה העולמית למען קיום הקיבוץ הקדוש לכלל אנ"ש דרי העיר צפת שנערכה בבית הכנסת 'פאר הנצח' בראשות חשובי אנ"ש
%D7%A6%D7%A4%D7%AA-%E2%80%A2-%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%AA%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%99-%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%A7%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A5-%D7%91%D7%A2%D7%A8%D7%97-%D7%90%D7%91-%D7%91%D7%A4%D7%90%D7%A8-%D7%94%D7%A0%D7%A6%D7%97-%D7%AA%D7%A9%D7%A4%D7%92-%E2%80%A2-%D7%91%D7%A8%D7%A1%D7%9C%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%A1-4.jpg

ביום שני אור לכ"ט תמוז, ערב ראש חודש מנחם אב. התקיימה בעיר צפת (כמו בשאר ערי הארץ) עצרת תפילה וזעקה למען קיים הקיבוץ הקדוש באומן בהשתתפות כלל אנשי שלומינו דרי העיר, ובראשות הרבנים גדולי משפעי אנ"ש.
כזכור בשבוע האחרון פורסמה קריאת הרבנים גדולי זקני אנ"ש שליט"א "להתכנס כאיש אחד בלב אחד ולקיים עצרות תפילה בכל ריכוזי אנ"ש די בכל אתר ואתר, בערב ראש-חודש מנחם אב… ונזכה אף בשתא הדין לעלות ולהשתטח על ציון קודש גורלנו לחיים ולשלום בימי ראש השנה הבעל"ט", ואכן קיימו אנ"ש למעלה מ- 50 נקודות של עצרות תפילה מרכזיים ברחבי העולם.

ובכן בעיר הקודש צפת התקיימה העצרת בבית הכנסת ברסלב 'פאר הנצח', בהשתתפות מאות מאנשי שלומינו היקרים זקנים עם נערים דרי העיר, ובראשות הרבנים גדולי משפעי אנ"ש שליט"א.

במהלך המעמד נשאו דברים הגה"ח רבי אפרים קעניג שליט"א מנהיג קהילת ברסלב נ.נ.מ.ח בצפת, והמשפיע הגה"ח ר' שמעון צבי שפירא, לפני התיבה עבר החזן הנודע הרה"ח ר' יוסף צוקר שליט"א שהרטיט את כלל הציבור בקולו הנעים.

ברסלב נייעס
אם אפשר להעלות רשמים מעצרות התפילה ברחבי הארץ

נערך לאחרונה ב:

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כל כלי התקשורת...
עכשיו גם כאן:

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

הזוועה ממשיכה: חפירות בבית החיים באומן!!!​

שוד ושבר באומן: עדיין ממשיך חילול הקברים לאור היום בבית החיים העתיק בו טמון רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב זיע"א | שָׁלַח יָדוֹ צָר:​

חילול הקברים ממשיך: מעיר הגעגועים אומן מגיע הבשורה המרה והכאובה כי החפירות בתוככי בית הקברות – בו טמון רבינו הקדוש – ממשיכים מידי יום רח"ל.
כזכור בחודש האחרון דווח על חפירות קברים שמבצעת עיריית אומן לאורך רחוב פושקינה תוך כדי חילול הקברים רח"ל, כאשר החפירות מתבצעות בכדי להכניס במקום צינורי מים וביוב, דבר שזעזע את העולם היהודי, וביותר את "הקרובים אל החלל" – כלל אנ"ש חסידי ברסלב.
לצערנו החפירות ממשיכות מידי יום, תוך כדי חילול קברים, כידוע ב'בית קברות' זה נטמנו 30,000 קדושי אומן שמסרו את נפשם להריגה בכדי שלא יפגעו לרגע בכבוד שמיים, ולגודל קדושתם בחר רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב זיע"א להיטמן ביניהם ומשם לתקן את תיקוניו הנשגבים.
ועכשיו מגיע הבשורה שהחפירות ממשיכות במלאו עוזם כאשר כלי עבודה כבדים חופרים לאורכו ורוחבו של בית החיים על מנת להכניס צנרת בעומק הקרקע, ללא בושה.
הבו עצה הלום!
קרדיט: breslevnews
1689780773603.jpeg
1689780822294.jpeg
1689780803704.jpeg

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כל כלי התקשורת...
עכשיו גם כאן:

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נראה לי שאפשר לחסוך ולהביא לינקים לכל האתרים אוטומטית על כל ידיעה
היח"צ של מישהו שם עובד טוב ושלוח לכל אתר אפשרי......

זה מה שאני

משתמש פעיל
נראה לי שאפשר לחסוך ולהביא לינקים לכל האתרים אוטומטית על כל ידיעה
היח"צ של מישהו שם עובד טוב ושלוח לכל אתר אפשרי......
אני לא בטוח שזה יח"צ כי אחרי הכול נכון שהם בעלי הסוכניות תעופה הגדולות לאומן אבל אני מכיר אותם שהם פועלים רבות לשם ההצלחה וגם בשנה של הקורונה שלצערנו לא זכינו להיות באומן הם עבדו קשה אבל אולי אתה צודק

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה