דרוש מידע נסיעה בשעות הערב משדה התעופה עובדה למרכז הארץ

הטיסה אמורה לנחות באזור השעה 8 בערב
אשמח לדעת מידע איך אפשר להגיע למרכז הארץ
כי קו 392 מסיים בשעה 5
מונית הבנתי שעולה באזור ה-1000 ש"ח
אם יש למישהו רעיון - עדיף מבעלי נסיון

נערך לאחרונה ב:

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
מה זה מרכז הארץ?
יש אוטובוס של אגד לתחנה המרכזית בירושלים, כל שעה עגולה. מחיר רגיל של אוטובוס, קלי קלות....
ויש גם את הרכבת החדשה, נראה לי עדיין בחינם.

A052

משתמש סופר מקצוען
מה זה מרכז הארץ?
יש אוטובוס של אגד לתחנה המרכזית בירושלים, כל שעה עגולה. מחיר רגיל של אוטובוס, קלי קלות....
ויש גם את הרכבת החדשה, נראה לי עדיין בחינם.
שדה התעופה עובדה הוא קרוב לאילת, אין שם אוטובוס לי-ם וגם עדיין לא רכבת...

A052

משתמש סופר מקצוען
אכן אין שום תח"ץ משם לאחר השעה 19:00.
בכל אופן זו מדינת ישראל של 2018...:(

אולי כדאי להתקשר לשם, אולי יש מוניות שירות וכדו' לאילת או באר שבע.

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
שדה התעופה עובדה הוא קרוב לאילת, אין שם אוטובוס לי-ם וגם עדיין לא רכבת...
לא קלטתי את המילה עובדה... חשבתי מדובר על נתב"ג.

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש חברה שמבצעת העברות משדה התעופה שם חפשו בגוגל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה