נסיון לציור בלי מכחולים

טיפ טופ

משתמש צעיר
שאלה חשובה לך אלף

קודם כל מאד יפה ומרשים
שתי שאלות חשובות
מדוע בחרת לצייר לפי תמונה ולא שמת את התמונה במסך מתחת בתור שקף להעתקה
האם בגלל שאז זה נראה אמיתי מדי?

כמה זמן לקח לך לצייר את התמונה?

אלף

משתמש מקצוען
הו, איך מצאתם את האשכול הזה פתאום?! הוא כבר קשיש למדי.
ולשאלותיך אהרן:
לא שמתי את התמונה מתחת כי:
ראשית כי אז מה החכמה?! כל אחד יכול...
שנית, את קווי המתאר כן העתקתי מהתמונה המקורית אבל הצביעה נעשתה כמו שלמדתי בצבעי שמן שכבת צבע יסוד ועליה שכבות המגיעות לפרטים ופרטי פרטים בשלבים וכעת, ברגע שמכסים את התמונה בשכבה של צבע יסוד כבר לא רואים אותה וממילא אי אפשר להעתיק
חוץ מזה, וזה החשוב מכולם, יש משהו בציור ידני חופשי שנותן אווירה וחיות לציור ואם מעתיקים כמו קופי זה מגביל את החיות של הציור.

טוליק

משתמש רשום
וואו. אם עד עכשיו נרתעתי מציורי מחשב ... עכשיו אני רואה שאפשר להשיג תוצאות "ידניות" גם במחשב... אין מילים.

טיפ טופ

משתמש צעיר
שוב אם אוכל לקבל מענה כמה זמן לקח לצייר

גם אני נמצא כרגע בעבודה של ציורי שמן על מחשב,ורציתי לקבל קנה מידה של זמן אצל עוד אומנים בתחום זה .תודה מראש

לייזר חותם

משתמש רשום
מצטרפת להתפעלות של כולם התמונה פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה
איך את מציירת דבר כזה בפוטושופ? אשמח אם תחכימי אותי...

אלף

משתמש מקצוען
אהרן, אין לי קנה מידה מדויק נראה לי משהו כמו 15 שעות עבודה.
וחותם לייזר, כן זה נעשה בפוטושופ כבר הרחבתי על כך באשכול זה חפש למעלה.

טיפ טופ

משתמש צעיר
תודה

תודה רבה על המידע
הנה ציור שציירתי בפוטושופ כאשר היה עלי למצוא את חומר הגלם בצילום של הדמויות הבאבא סאלי ,הרב מרדכי אליהו וכל האלמנטים של הרקע והפירות והבקבוקים ולעמידם בקומפוזציה הנכונה,גם היד של הבאבא סאלי והגוף של הרב מרדכי אליהו אינם מהמקור אלא עלי ידי מודליסט
מצולם ואחרי כל זאת עלי לאבד את התמונה לציור שמן,כרגע אני באמצע התהליך
סך הכל העבודה לקחה לי עד כה בערך 18 שעות עבודה כולל חיפוש החומר גלם ונותר לי בערך עוד 4 שעות בערך
האם הזמן סביר לדעתכם?

יש דברים שמקרוב נראים ציור שמן ומרחוק נראים תמונה מצולמת
יש לכם רעיון איך לפתור את הבעיה שגם מרחוק יראה ציור שמן?

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 982.6 · צפיות: 7
  • 83769.jpg
    KB 141.6 · צפיות: 8
  • 83769.jpg
    KB 135.6 · צפיות: 8
  • 83769.jpg
    KB 155 · צפיות: 10

Deena

משתמש פעיל
צרות של עשירים:)

תמונה מדהימה.. סליחה, ציור מדהים

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הציור מאוד יפה ומושקע.
אומנם אני לא ציירת אך נראה לי שהזווית של השולחן לא נכונה, זה לא הגיוני עם הזוויות של החלה וצלחת הפיצוחים המחולקת...
גם לא הגיוני לי הזווית שהיד של הרב מרדכי אליהו נשענת על השולחן, כל השולחן נראה באופסייט...

evart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
או שצייר זאת גאון!!! או שזה לא אמיתי!!!!!רוצים לראות צעד אחר צעד עם צילום מסך של דרך העבודה.כי אם באמת אפשר להגיע לכאלה תוצאות אני מוכנה לשלם הרבה כסף ללמוד את השיטה .כמובן מבלי חלילה לזלזל בכשרון, שהוא הדבר העיקרי.ורואים פה שיש בשפע.(תגובתי בקשר לציור של אלף- נסיון לצייר בלי מכחולים)

אלף

משתמש מקצוען
הציור שלך אהרן שפיצר מקסים. מה שנראה מצולם צריך פשוט לצייר ידנית בלי עיבודים
אני עובדת כעת על ציור נוסף בלי נדר אעלה אותו עם שלבי ביניים. וצילומי מסך

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אלף, יצירה מקסימה.
נשמח לראות נוספות.

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
או תודה לך אלף זה מעניין אותי מאוד
אני עכשיו באמצע ציור בשמן ומאוד מעניין אותי כיצד אפשר להעביר את הרעיון למחשב
דרך עבודה ושיטה נכונה יכולה וודאי להועיל מאוד.

אהרון שפיצר תמונה מאוד יפה
גם לי נראה שיש מעט בעיה עם השלחן וכן היד השניה של הבבא סאלי כיצד השרוול עומד באויר צריך לראות שם יד שרוול נוזל הוא רק מתחת ליד

אביעד

משתמש רשום
D I G I T A L
נכתב ע"י אלף;181096:
הו, איך מצאתם את האשכול הזה פתאום?! הוא כבר קשיש למדי.
ולשאלותיך אהרן:
לא שמתי את התמונה מתחת כי:
ראשית כי אז מה החכמה?! כל אחד יכול...
שנית, את קווי המתאר כן העתקתי מהתמונה המקורית אבל הצביעה נעשתה כמו שלמדתי בצבעי שמן שכבת צבע יסוד ועליה שכבות המגיעות לפרטים ופרטי פרטים בשלבים וכעת, ברגע שמכסים את התמונה בשכבה של צבע יסוד כבר לא רואים אותה וממילא אי אפשר להעתיק
חוץ מזה, וזה החשוב מכולם, יש משהו בציור ידני חופשי שנותן אווירה וחיות לציור ואם מעתיקים כמו קופי זה מגביל את החיות של הציור.

אלף- ציור מקסים. ממש קשה לראות שנעשה במחשב.

בקשר לעקרון של לא לשים תמונה מתחת אני מסכים לחלוטין. אין ספק שציור על תמונה יצא חסר חיים, במיוחד בשילוב של כמה תמונות שזה יוצר בעיות בפרספקטיבה והגבלות בקומפוזיציה.

רק בקשר למה שאמרת שכשמכסים בשכבת יסוד אי אפשר להמשיך- אפשר לעבוד עם השקיפות של השכבה שעליה עובדים כלומר לצייר בשקיפות של 50% שרואים מה שלמטה, וכדי לראות איך זה נראה מעלים לשקיפות של 100%

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
מיוחד!!!!
כולנו מחכים להמשך...

אולי מעניין אותך גם...