נמחקו לי התכניות דחוף עזרה

yafit gal

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולם,

אשמח לכל מביני האוטוכד,
אחרי עבודה של 12 שעות מול המחשב הוא פשוט מחק לי את כל התכניות
אשמח לקבל עזרה ממכם איך לשחזר את התכניות, בגדול יש לי שמירה אוטומטית אך אני לא מוצאת את הקובץ

תודה מראש

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי לפתוח אוטוקאד
הוא אמור לתת לך בצד אופציה לפתוח כל מיני קבצים בשמות לא מזוהים
תנסי ללחוץ על אחד מהם יתכן ויפתחו לך קבצים נוספים תנסי אחד אחד
ואם לא מצליחה למצא את הקובץ האבוד תנסי לשנות סיומת של הקבצים שהביא ל- DWG לך אולי זה יעזור

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי ללחוץ- dr ולבחור-
drawingrecovery
יפתח לך חלונית ששם יש backup files.
מקווה שיצליח לך..
יש שם 3 סוגי קבצים לכל קובץ...
תחפשי את האחרון...

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עדיין רלוונטי?
כי אם כן יש דרך קצת יותר ארוכה לחפש את הקובץ במחשב ולא דרך התוכנה....

שובר גלים

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הדרך הכי טובה מניסיון היא לפתוח תיקיה כלשהי ולשנות את השם בצד ימין של החיפוש -לא בשורה של החיפוש עצמה!-
1663789948386.png
ולהקליד %TEMP% אז נפתחים כל הקבצים שנפתחו בימים האחרונים במחשב, תחפשי עד שתמצאי את השם של הקובץ שלך בתוספת קישקושים שונים למשל: 752DSH@#7816^תכנית קומה א ,תעשי שיסתדרו הקבצים לפי תאריך ככה תמצאי בוודאות את הקבצים שלך לפי שעה- רשום בצד- שנשמרים אוטומטית כל חצי שעה לכל היותר (הגדרת ברירת מחדל)
עכשיו רק נשאר להעתיק ולהדביק בתיקיה הרצויה, ולשנות שם לDWG

שובר גלים

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שימו לב שמופיע גם השעה המדוייקת שהקובץ נשמר (אחרי שאני לוחץ על "תאריך שינוי" בשביל שהקבצים יסתדרו לפי הסדר), ואז לשנות סיומת ל DWG
1663790672477.png

אולי מעניין אותך גם...