מידע שימושי ניתוח כפתורים

sunnn

משתמש פעיל
תתיעצי עם עזר מציון, לנו (כללית) הם המליצו על ד"ר אולנובסקי,הוא מעולה
שניה לפני ניתוח..
אנחנו ביצענו את הניתוח לפני כשנה לבת השנתיים שלנו בגלל דלקות חוזרות ונשנות
לאחר כחודש ..בדלקת הבאה, מעוצמת ההפרשות-הכפתורים נפלטו החוצה..
הדלקות המשיכו כרגיל, וכמעט שהמליצו לנו על אשפוז למתן אנטיביוטיקה למניעה.
שמענו המלצות על רינה פליישמן-סוג של רפלקסולוגיה יעודית נוזלים באוזניים, והחלטנו לנסות.
מאז ב"ה, בינתיים לא חזרו הדלקות.

עד מתי

משתמש מקצוען
מתעניינת מאד על מכשיר איירפופר רגע לפני ניתוח כפתורים לילד בן 6, אודה מאד מאד לשמוע חוות דעת מנסיון של כאלה שניסו

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
תנסי קודם שימוש באייר פופר
שמעתי על זה נפלאות...
(אנחנו אחרי שימוש של כמה חוד' ומחכה עכשיו לב. שמיעה...)

אצלי הרופאה בבי"ח אמרה שבמצב של הבן שלי זה כבר לא יעזור אייר פופר
כי יש הרבה נוזלים ושקיעה של עור התוף.

כך שלפני שמתחילים עם המכשיר הלא נעים הזה כדי קודם לבדוק האם זה לא עבודה לריק.

נערך לאחרונה ב:

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
.

מסלול מחדש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני השתמשתי באייר פופר אחרי כמה שנים עם נוזלים
עבד מעולה - פשוט פתח את האוזן ומאז הכל פתוח
לא יודעת אם זה המצב הקלאסי, כי אצלי זה היה בגיל יחסית גדול (אזור 20)
אבל שמעתי המון המלצות
וזה לא כואב או משהו, בכלל לא.
כן חייב שיתוף פעולה.

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אנו עשינו ניתוח אצל ד"ר פרטוש ממעייני הישועה
וקיבלנו עליה הרבה המלצות גם מיועץ רפואי והיינו מאוד מרוצים.

עד מתי

משתמש מקצוען
אני השתמשתי באייר פופר אחרי כמה שנים עם נוזלים
עבד מעולה - פשוט פתח את האוזן ומאז הכל פתוח
לא יודעת אם זה המצב הקלאסי, כי אצלי זה היה בגיל יחסית גדול (אזור 20)
אבל שמעתי המון המלצות
וזה לא כואב או משהו, בכלל לא.
כן חייב שיתוף פעולה.

תודה
אני צריכה לילד בן 6
יש למשהיא נסיון עם ילד/ה בגיל הזה עם המכשיר??

shani123

משתמש מקצוען
עשיתי עם ילד כבן 4/5
היה שיתוף פעולה
הניתוח בוטל ב"ה.
צריך לשים לב שלא למשוך יותר מידי זמן שלא יווצר מצב של ירידה בשמיעה ועיכוב התפתחותי / חברתי/ לימודי.

עד מתי

משתמש מקצוען
עשיתי עם ילד כבן 4/5
היה שיתוף פעולה
הניתוח בוטל ב"ה.
צריך לשים לב שלא למשוך יותר מידי זמן שלא יווצר מצב של ירידה בשמיעה ועיכוב התפתחותי / חברתי/ לימודי.
תודה
תוך כמה זמן ראיתם שיפור??
אין אצלי בעיה של עיכוב, כי ב"ה הילד מתפקד 100% , מבחינה לימודית הוא הרבה יותר מגילו ב"ה ( הגננת ממש לו מאמינה שיכול להיות שיש לו בעיית שמיעה כי הוא ממש מצטיין ב"ה וגם בבית הוא חוזר על החומר בצורה מדהימה)
אני רק חוששת שלא ישתף פעולה, אבל שווה לי לנסות

shani123

משתמש מקצוען
תודה
תוך כמה זמן ראיתם שיפור??
אין אצלי בעיה של עיכוב, כי ב"ה הילד מתפקד 100% , מבחינה לימודית הוא הרבה יותר מגילו ב"ה ( הגננת ממש לו מאמינה שיכול להיות שיש לו בעיית שמיעה כי הוא ממש מצטיין ב"ה וגם בבית הוא חוזר על החומר בצורה מדהימה)
אני רק חוששת שלא ישתף פעולה, אבל שווה לי לנסות
4-6 שבועות
ותקבעי מיד תור לבדיקת שמיעה לעוד חודש וחצי חודשיים
אבל שוב,
רק אם את בטוחה שבזמן הזה לא יכול להיות עוד נזק (נוזלים באוזניים, דלקות, זיהום וכו')

כהן גדול123

משתמש צעיר
אנחנו עשינו אצל דר' רונן פרץ בשערי צדק.
ניסינו אייר פופר, רפלקסולוגיה ועוד הרבה דברים.

רות לוי

משתמש פעיל
תנסי קודם שימוש באייר פופר
שמעתי על זה נפלאות...
(אנחנו אחרי שימוש של כמה חוד' ומחכה עכשיו לב. שמיעה...)
אכן-
הבת שלי אחרי ניתוח כפתורים שעזר לחצי שנה בלבד!!! הומלץ אחרי שנה על ניתוח נוסף ואז שמענו על האייר פופר וזה עזר פלאים לאחר מעקב אצל רופא אוזניים פשוט נעלמו הנוזלים!!!!
כיום היא בת 6 כבר 9 חודשיים ללא המכשיר וב"ה שומעת מעולה!!
שווה לנסות תוצאות מיידיות כבר מהימים הראשונים רואים שיפור ניכר!

רות לוי

משתמש פעיל
ואם בכל אופן ניתוח אני ניתחתי 2 ילדים אצל ד"ר אוכוולד במעיני הישועה היינו ממש מרוצים

נערך לאחרונה ב:

כהן5

משתמש חדש
הבן שלי בן 3 ו4 חודשים והוא עשה לפני שנה (יוני 2020) ניתוח כפתורים בשניידר ומיד ראינו שיפור שהוא כאילו "קם לתחייה" ויותר מעורב תקשורתית. (הוא בעיכוב שפתי די משמעותי). ופתאום אחרי קצת יותר מחצי שנה אומרים לנו בבדיקות השמיעה שיש לו שוב ירידה בשמיעה ושוב נוזלים כמו לפני הניתוח. רופא אאג הביא לו סירופ לייבוש נוזלים לחודש וגם זה לא עזר. הוא אמר לנו ללכת שוב לניתוח כי המבנה של האוזניים של הבן שלי היה קטן לכפתורים. הוא הוציא לו אותם בעצמו כי הן כבר היו בחוץ. אני אשמח מאוד לשמוע אם יש למישהו ניסיון בעניין ויכול לייעץ לי לפני ששוב נלך על ניתוח שכבר שמעתי מכמה שזה לא 100%. תודה רבה

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הבן שלי בן 3 ו4 חודשים והוא עשה לפני שנה (יוני 2020) ניתוח כפתורים בשניידר ומיד ראינו שיפור שהוא כאילו "קם לתחייה" ויותר מעורב תקשורתית. (הוא בעיכוב שפתי די משמעותי). ופתאום אחרי קצת יותר מחצי שנה אומרים לנו בבדיקות השמיעה שיש לו שוב ירידה בשמיעה ושוב נוזלים כמו לפני הניתוח. רופא אאג הביא לו סירופ לייבוש נוזלים לחודש וגם זה לא עזר. הוא אמר לנו ללכת שוב לניתוח כי המבנה של האוזניים של הבן שלי היה קטן לכפתורים. הוא הוציא לו אותם בעצמו כי הן כבר היו בחוץ. אני אשמח מאוד לשמוע אם יש למישהו ניסיון בעניין ויכול לייעץ לי לפני ששוב נלך על ניתוח שכבר שמעתי מכמה שזה לא 100%. תודה רבה
גם לי קרה אותו דבר ונפלו לו הכפתורים.
התייעצתי עם יועץ רפואי מומחה וייעץ לי לדבר שוב עם המנתחת (דר' פרטוש ממעייני הישועה) שאמרה שיתכן שיצטרכו עוד ניתוח אבל כדאי להמתין עד לקראת סוף הקיץ לראות אם הנוזלים מתייבשים ואז תדע אם צריך לנתח שוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה