דרוש מידע ניתוחים בריאטריים 2023

חנה 5060

משתמש צעיר
קחי פרוסת לחם קלה, תחצי לשניים- תכניסי גבינה צהובה- ויש לך טוסט טעים.
אומנם לא תצליחי לסיים הכל, ויקח לך זמן והפסקות אבל זה משביע מאוד!!
והרבה יותר בריא מאשר הקרקרים, פריכיות למיניהם...

איגל

משתמש רשום
מה שאני רוצה לברר האם הבריאמיל (המולטי וויטמין)מספק את כל החוסרים של הוויטמנים או שזה רק רשימה חלקית ושאר הדברים כמו ברזל ובי12 צריך להוסיף אני מדברת אל מצב של חוסר עוד לפני הניתוח כמו כן מה אם וויטמין K ווויטמיןAושאלה אחרונה איפה משיגים את זה. אשמח לתשובה מהירה

יונלה

משתמש מקצוען
מה שאני רוצה לברר האם הבריאמיל (המולטי וויטמין)מספק את כל החוסרים של הוויטמנים או שזה רק רשימה חלקית ושאר הדברים כמו ברזל ובי12 צריך להוסיף אני מדברת אל מצב של חוסר עוד לפני הניתוח כמו כן מה אם וויטמין K ווויטמיןAושאלה אחרונה איפה משיגים את זה. אשמח לתשובה מהירה
את צריכה הכוונה צמודה של דיאטנית.
זה אינדיבדואלי.

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לגבי ויטמינים - יש לסופהרב פיתוח חדש ויטמינים במסטיק.
אין שום בעיה ללעוס מסטיק אחרי הניתוח, לויטימינים אין טעם לוואי והם מעולים מבחינת האיכות.

מלכה לב

משתמש רשום
היי תודה על הדיון,
אני במכבי, והזמינות תורים גרועה ממש
ניסיתי לקחת זריקות וזה לקח שנה(!) עד שקיבלתי אישור. בגלל שהיה איזה שלושה חודשים בין בדיקות דם/דיאטנית/ אנדוקרינולוג וכו', עד שחלק כבר לא היה רלוונטי והייתי צריכה לבצע מחדש. תכלס זה גם לא היה מוצלח
רציתי לשאול, אני רוצה עכשיו ללכת על ניתוח. האם זה הגיוני לעשות את זה במכבי, ושלא ייקח שנתיים?
מבוטחי מכבי מנותחים, כמה הזמן לקח לכם התהליך?
לקח לי 11 חודש מהביקור הראשון אצל הרופאת משפחה...

מלכה לב

משתמש רשום
הבריאמיל מספק את כל התצרוכת מלבד ויטמין D בדרך כלל,
אני מזמינה באתר של ביו גאיה

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם הרופא המנתח וגם הדיאטנית הורו לי לא ללעוס מסטיק,
הלעיסה מגרה את מערכת העיכול, היא מפרישה מיצי עיכול ולא מקבלת אוכל.
זה פוגם במערכת.
באופן עקרוני אכן אין ללעוס מסטיק.
2-3 דקות הלעיסה הנחוצות בשביל לקבל את הויטמינים מהמסטיק הם בסדר, ובאישור רופא
אני מוסיפה גם ויטמין B12 שנמס מתחת ללשון
אחרי שרופא אמר שמנותחים רבים סובלים ממחסור כבד בויטמין זה.
כמובן שתמיד עדיף לשאול רופא.

הדסולה

משתמש מקצוען
הייתי השבוע אצל עסליה ושאלתי אותו בדוגרי האם הוא עושה ברמבם ללא כסף וזו הייתה תשובתו: אני מנהל מחלקת כירוגיה ברמבם ולכן אני נמצא ברוב ככול ניתוחי הבריאטריה שם. אני המנתח אבל יש איתי צוות של סטודנטים ומתלמדים עכשיו אם ישלי סטודנט טוב ואני רוצה לתת לו נסיון אני נותן לו לעשות חלקים מהניתוח במובן שאני שם ורואה אבל אני יכול לתת להם לעשות אפילו את החלקים המרכזיים של הניתוח כי בעצם זה היעוד שלי שם לקדם עוד רופאים צעירים.0וזה בתקווה שהוא אכן נמצא בחדר אצל אלו שהיו אצלו בביקור פרטי הוא תמיד נמצא אבל ללא התחיבות)מה שאין כן בפרטי רק הוא מנתח ועושה את כל העבודה ללא שום התערבות נוספת הבנתם?
אני עשיתי אצל עסליה ניתתוח מעקף מלא אחרי שרוול מלפני 15 שנה דרך מ אוחדת באלישע עלה לי 36 שח

הדסולה

משתמש מקצוען
גם הרופא המנתח וגם הדיאטנית הורו לי לא ללעוס מסטיק,
הלעיסה מגרה את מערכת העיכול, היא מפרישה מיצי עיכול ולא מקבלת אוכל.
זה פוגם במערכת.
לועסת מסטיק כל הזמן וגם שותה דיאט קולה חופשי אחרי מעקף מלא ופרופ עסליה אמר שאין שום בעיה

הדסולה

משתמש מקצוען
הייתי השבוע אצל עסליה ושאלתי אותו בדוגרי האם הוא עושה ברמבם ללא כסף וזו הייתה תשובתו: אני מנהל מחלקת כירוגיה ברמבם ולכן אני נמצא ברוב ככול ניתוחי הבריאטריה שם. אני המנתח אבל יש איתי צוות של סטודנטים ומתלמדים עכשיו אם ישלי סטודנט טוב ואני רוצה לתת לו נסיון אני נותן לו לעשות חלקים מהניתוח במובן שאני שם ורואה אבל אני יכול לתת להם לעשות אפילו את החלקים המרכזיים של הניתוח כי בעצם זה היעוד שלי שם לקדם עוד רופאים צעירים.0וזה בתקווה שהוא אכן נמצא בחדר אצל אלו שהיו אצלו בביקור פרטי הוא תמיד נמצא אבל ללא התחיבות)מה שאין כן בפרטי רק הוא מנתח ועושה את כל העבודה ללא שום התערבות נוספת הבנתם?
נו ברור שבציבורי הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה גם מותר לו

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
@הדסולה
מה באמת אין בעיה לשתות מוגז?
כי ממש הדגישו לנו את זה

rity

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
היי, ועדה במכבי
מי עבר/ה?
מה הולך שם?

מכבי בבני ברק?
אני עברתי, דווקא הייתה ועדה ממש רגועה ונוחה...
(הלכתי לועדה באסותא והרופא אמר לי שלא יעביר אותי ועדה בהתחשב בנתונים, אז שאחשוב לפני שאני רוצה להתחיל את הועדה, הלכתי למכבי ועברתי ממש בסדר גמור, תודה לד')
תביאי את כל הבדיקות מסודר (למרות שעקרונית הם רואים את הכל במחשב, אם עשית את הבדיקות במכבי)
אם יש לך חוסרים בכל מיני ויטמינים (בעיקר D, B12, ברזל), כדאי לך לקחת מעכשיו ולעשות ממש סמוך לועדה בדיקות דם שוב ולבוא עם ערכים יותר גבוהים מן הסתם...

בהצלחה!

rity

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הועדה באסותא
הרופא כירורג אמר לי ללכת לאסותא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה