בריאות נימול בגוף אני ממש מפחד

מומלץ לפנות לאבחון רפואי, זה יכול להיות כתוצאה ממחלה, חוסר בתזונה, חרדה, או אירועים נוספים.
ולכל הממליצים למיניהם הייתי ממליץ לשאול קודם מה הגיל, מחלות רקע, תרופות קבועות, ועוד כמה שאלות לפני שלוקחים אחריות על חיים של בן אדם ומחליטים שזה X או Y...

ובתוספת לתגובה הקודמת אציין שבתקופה זו ישנם הרבה אנשים עם תסמינים דומים שנובעים מחרדה, אני אישית טיפלתי בכמה, אבל שוב, אפשר לדעת שזה חרדה רק אחרי ששוללים גורמים נוספים כמו סכרת, שבץ, ועוד את זה עושים בבדיקה רפואית ועל פי גורמי סיכון ותסמינים שונים

שלום שמי רפי, חובש בכיר ונהג אמבולנס במד"א, זה דורש בדיקה ושלילת דברים אחרים, אם המטופל בתקופה לחוצה ועמוסה עם פחדים, הייתי משייך את זה ל'התקף חרדה' שהסימנים מתחילים בנימול בקצות האצבעות ולעתים תעוקה בחזה או הרגשת שרירים תפוסים ונשימה מהירה, שהטיפול הוא פשוט הרגעה (לדבר אל המטופל בגובה העיניים ולשמור על סביבה רגועה, בנוסף להנחות על נשימות איטיות - להכניס מהאף ולהוציא לאט לאט מהפה), אדגיש כי אין דרך לאבחן מטופל בלי לראות אותו ולכן חובה לפנות לבדיקה רפואית בכל מצב ע"מ לשלול מצבים רפואיים אחרים שעלולים לסכן חיים!!!..
מצטרף.
אחרי שהלכת לרופא, ומסתמא הוא תשאל טוב, ועשה בדיקה גופנית מתאימה, לא נשאר אלא להירגע ולפעול לפי הנחיותיו בנוגע להמשך בירור.
אם יגיע שלב שזה לא עובר ולרופא אין מה להציע, ניתן לפנות לרפואה האלטרנטיבית.

הודיה 482

משתמש מקצוען
@הודיה 482 ,
סליחה על ההקפצה,
מה זה היה בסוף?
תסמינים דומים...
זה עבר בסוף
לפעמים התחושה חוזרת אבל נעלמת לא כמו שהיה ב"ה
כמו שכתבו כאן חלק כנראה זה היה מתח וחרדה מהמצב...
זה התחיל לי באמת בתחילת המלחמה...

ענבים טעימים

משתמש רשום
מכירה מישהי שהיה לה בדיוק את אותם תסמיינים בזמן הקורונה, והלחץ מהתופעה רק הגביר יותר,
היא רצה בהיסטריה להרבה רופאים, עד שהבינה שזה פשוט חרדה , לחץ, וכו'...(מאד מתאים למצב עכשיו...)
מה שצריך זה פשוט להכיר בזה - וזה יעבור....
כי אחרת רצים סרטים בראש והמצב רק הולך ומחמיר...

A160161162

משתמש חדש
אז רק שתדעו שלחץ וחרדה שודדים את מאגרי וויטמני B מהגוף, חוסר בהם יכול לגרום לבעיות עצביות כולל נימולים (וכן פריחות אדומות בפנים כאילו נפלתם וקבלתם מכה),
לכן הפתרון הוא (מלבד הורדת הלחץ) להוסיף תוסף בי קומפלקס, ו/או לאכול בעיקר דגנים מלאים וקטניות שעשירים בהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה