כללי נייד או נייח???

מצב
הנושא נעול.

sara770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חברה שלי מעוניינת לקנות מחשב לגרפיקה,
ואני רוצה לשאול אותכם מנסיון, מה כדאי מבחינת נוחות ומבחינת מקצועיות וגם מבחינת מחיר...
נייח או נייד??

תודה על התגובות...

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
התייעצתי עם טכנאי, הוא לא ממליץ על נייד משום שאת צריכה להשקיע עוד כמה אלפים על מנת להגיע לרמה של נייח. וגם אז זה לא איי איי איי ;)
אבל אין לי נסיון כלל עם נייד, אולי אחרים כאן ייעצו לך מניסיונם האישי.

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
מחשב נייד טוב ככל שיהיה אינו בנוי לעבודות כבדות או טיפה יותר מורכבות...
עדיף נייח!!!

מימי B

משתמש חדש
נייד ב5000 לא יהיה טוב?
אני צריכה לתוכנות וידאו וגרפיקה מה אתן אומרות?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
נייד ב5000 לא יהיה טוב?
אני צריכה לתוכנות וידאו וגרפיקה מה אתן אומרות?
על פי חוקי הפורום, על מנת לשמור על פורום מקצועי ויעיל אין להקפיץ אשכולות ישנים שלא נכתבה בהם תגובה בחצי השנה האחרונה. במידת הצורך ניתן לפתוח נושא חדש ולשים קישור לאשכול הישן. אנו תקווה כי שמירה על הכללים תיתן בראש ובראשונה למשתמשים פורום נקי ומקצועי.
שימו לב שההודעה האחרונה באשכול הינה מלפני למעלה מ-9 שנים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה