דרוש מידע נטפרי עם תשתית הוט

shyf

משתמש צעיר
יש לי בבית נטפרי עם תשתית הוט ספק ITC (עם שיוך לנטפרי דרך IB תקשורת)
לאחרונה קיבלתי מייל שהם מפסיקים לעבוד עם הוט והציעו לי ספק אחר עם תשתית בזק.

יש בעיה עם תשתית בזק אצלי בבית...

האם מישהו מכיר אופציה לנטפרי עם תשתית של הוט?

אוורסט

משתמש מקצוען
תמיד יש לך אפשרות להתקין אפליקציית אתרוג על המחשב, ולהישאר עם התשתית של הוט. תקבל את אותה תוצאה וסינון ברמה מצוינת!!

lotr

משתמש מקצוען
תמיד יש לך אפשרות להתקין אפליקציית אתרוג על המחשב, ולהישאר עם התשתית של הוט. תקבל את אותה תוצאה וסינון ברמה מצוינת!!
איך עובד הסינון של אתרוג לגבי סרטונים מיוטיוב? כמו בנטפרי שבודקים סרטון סרטון וכשאחד נפתח אז נפתח לכולם?

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ממה שידוע לי, ברגע שפותחים אחד (בהמשך לבקשת לקוח או בהמשך לבדיקת הרובוט) והוא נמצא מתאים וכשר, ממילא הוא פתוח לכולם.

אוורסט

משתמש מקצוען
האמת שאני לא מכיר אותם...
כמה זה עולה?
ניתן לגשת לקנות בכל חנות סלולר שמביאה שירות של אתרוג!
אפשר גם דרכו הוא יכול לעזור לך במחיר מוזל:
אפס חמש ארבע שמונה ארבע שבעים חמש מאות ותשע.

מציץ מן החרכים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
גם לי יש תשתית הוט דרך איי. בי והייתי מאד מרוצה. דיברתי עם אר אל והם אמרו לי שיש אפשרות להתחבר דרכם להוט. האם מישהו מחובר דרכם באופן הנ"ל?

shyf

משתמש צעיר
אמרו לי שהם מפסיקים לעבוד עם נטפרי....
בפועל זה המשיך לי
מישהו יודע על זה משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה