דרוש מידע נטפרי - אשמח למידע

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
היה לי פרטנר וכל כמה דקות ניתוקים

יערי

משתמש מקצוען
קופץ על האשכול,
כיום יש לי ראוטר של בזק, האם אני צריך להחליף ראוטר כדי להצטרף לנטפרי?
והאם בזק בינלאומי הוא כבר ספק שעובד עם נטפרי? והאם יש צפי למתי שהוא? פשוט עדכנתי את החבילה לא מזמן ואני לא יודע אם יש לי התחייבות לאורך זמן.

כוח עזר

משתמש מקצוען
בזק וכן בזק בינלאומי לא עובדים עם נטפרי אפשר לפנות לנטפרי ואז יתנו לכם תוכנת נטפרי אינוואר 2 שזה מסנן כל ספק או שתפנה אליהם ותבקש סינון לראוטר אבל בד''כ אם לא נותנים בבזק/בינלאומי

כוח עזר

משתמש מקצוען
בזק וכן בזק בינלאומי לא עובדים עם נטפרי אפשר לפנות לנטפרי ואז יתנו לכם תוכנת נטפרי אינוואר 2 שזה מסנן כל ספק או שתפנה אליהם ותבקש סינון לראוטר אבל בד''כ אם לא נותנים בבזק/בינלאומי
אינוואר אם כן נותנים אבל בתנאי שתתן להם מקום עבודה ונימוק למה אתה לא יכול להחליף ספק

כוח עזר

משתמש מקצוען
אז תפני לנטפרי ותבקשי מהם את תוכנת נטפרי אינוואר 2 תנמקי להם בפני למה את לא יכולה להחליף ספק והם יתנו לך את התוכנה למחשב

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
קופץ על האשכול,
כיום יש לי ראוטר של בזק, האם אני צריך להחליף ראוטר כדי להצטרף לנטפרי?
והאם בזק בינלאומי הוא כבר ספק שעובד עם נטפרי? והאם יש צפי למתי שהוא? פשוט עדכנתי את החבילה לא מזמן ואני לא יודע אם יש לי התחייבות לאורך זמן.
אפשר לקבל אצלי פרטים מדוייקים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה