נטויזן האם אתם מרוצים?

• פותח הנושא אה
  • פורסם בתאריך

אה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם אתם מרוצים מנטויזן ?
מחיפוש שעשיתי ראיתי שהיו תלונות עליהם אך זה היה לפני כמה שנים
האם היום הם השתפרו ? איך האיכות והשרות שלהם ?

און קיי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מצוינים!!!!!
אין לי אף תלונה עליהם קליטה מצוינת לא מתנתק וכו..
שירות 10 בקיצור ממליצה בחום!!!

שיפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הייתי מרוצה, עד שהם התקשרו והציעו לי "הטבה", שכמובן עלתה יותר, אמרתי שאני לא מעוניינת, אז מהטבה זה הפך לחיוב, הם טענו שכאילו נגמר לי המסלול שהיה לי, ואני חייבת לשלם יותר, אז אמרתי להם שלום ולא להתראות ועזבתי אותם.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני ממליצה
בעיקר בגלל המחיר הזול
יש לי רק קו טלפון שלהם

האמת שבדרך

משתמש פעיל
בעבר באמת היו המון בעיות וניתוקים אבל ברוך ה' הכל עבר והיום הכל בסדר ומאד זול.

עפולה

משתמש מקצוען
אסור להאמין לשום מילה שהנציג אומר בטלפון, אותנו שיקרו במצח נחושה!
או להקליט את השיחה או לבקש הסכם כתוב.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לפי מה שכותבים עליהם לאחרונה ברשת הם מרמים את הלקוחות שלהם.
מצד שני אולי זה הזמן לקפוץ לעגלה ולהיות לקוח שלהם כדי שיהיה מה לקבל מהתביעה היצוגית :)

זוהר טל

משתמש מקצוען
בסך הכללי אני מרוצה מהם, כבר כמה שנים...
רק שצריך מאד להזהר, כי כל כמה חודשים מתקשר איזה נציג להודיע שמגיע לי הטבה של הגדלת המהירות או משהו בסגנון,
בהתחלה לא שמתי לב לזה, עד שהגעתי לסכום מכובד כל חודש.
פעם אחת תפסתי את עצמי ורציתי לעזוב אותם, אז הם מהר מהר דאגו שלא אברח להם והורידו לי את המחיר למינימום.
מאז בכל טלפון שלהם אני מודיעה חד משמעית שאני לא מעוניינת.
אבל בכל אופן צריך לעקוב אחריהם...

avi media

משתמש מקצוען
לא מומלץ

בס"ד
בעבר לפני שנים רימו אותנו ולא עזר עד שביטלנו לגמרי את האשראי, ועדין קבלנו תביעה מעו"ד
ורק כשהוא הבין שאיני הולך איתו למשפט הוא נכנע...
מדובר בטלפון ב3 חודשים חינם וכבר בחודש הראשון חוייבנו סכום ניכר על תשלום חודשי + על שיחות לחו"ל שלא היו ולא נבראו, כל פנייה אליהם נענתה בהפניה לנציג אחר והמתנה של שעות! עד הניתוק....
בסה"כ הם כבר גבו ממני לא קצת ובגזל כמובן, אבל לפחות ע"י שהצהרתי שנאבד הכרטיס הצלחתי לבטל מכאן ולהבא. ואל תתבלבלו היה לי שיחות שלהם מוקלטות...
.

לפני חצי שנה חבר שאל אותי והזהרתי אותו, והוא לא שמע, בהתחלה הכל היה בסדר. עכשיו שינו לו תעריף וגובים לו כפול ומכופל, והוא לא מצליח להתנתק מהם, וכן מחיבים אותו על שיחות לחול...
אז כדאי להזהר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה