דרוש מידע נחל האסי

עוף דורס

משתמש פעיל
לא צריך תיאום מראש אבל יש שם פריצות אני לא חושב שזה מתאים לבחורי ישיבות וגם אל הבוקר

לבקו

משתמש חדש
עדכני לחודשים האחרונים?
באתר שלהם כתוב שצריך הרשמה מראש
ציטוט השהיה מותרת ל-עד 50 מבקרים בזמן נתון בכפוף להרשמה מראש וחתימה על התחייבות
מתאימה והפקדת תעודה מזהה

עוף דורס

משתמש פעיל
עדכני לחודשים האחרונים?
מתאימה והפקדת תעודה מזהה
יכול להיות אולי משהו ממש חדש כי לא מזמן אני יודע אל קבוצה שהלכה לשם בלי תיאום מראש

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עדכני לחודשים האחרונים?
מתאימה והפקדת תעודה מזהה
מה זה האתר שלהם?
על פי החלטת בג”ץ, החלק ששייך לציבור צריך להיות פתוח לכולם בלי תנאים מסוימים חוץ מתנאים הרגילים של רשות הטבע והגנים שזה אומר שהכניסה נסגרת בשעה 17:00.

חרישאי

משתמש מקצוען
החוף הדרומי הוא ממש בתוך הקיבוץ, החוף הצפוני הכניסה ממגרש חניה בפאתי הקיבוץ והוא נושק לתחילת הקיבוץ, המקום בהחלט פרוץ

ציפי78

משתמש צעיר
יכול להיות שהשתנו הכללים
משפחתנו המורחבת הייתה לאחר החגים כ-15 אנשים כולל בנות תחת גיל 9, והכל היה בסדר

ש. ירושלמי

משתמש רשום
בעיקרון בתקופה הזאת השמועה אומרת שבכל האתרים אין בקושי חילונים.. מחמת הלימודים..
ומנסיון אישי יש נכונות בענין.. לא יודע אם לסמוך על זה .. אבל לפני כשנה שנתיים הייתי בהאסי עם חברים והיה נקי מאוד.. רובם ככולם חרדים.. וכנראה מי שהגיע כשהיה מלא פריצות זה היה בזמן אחר כמו באב שזה שיא החופש...

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעיקרון בתקופה הזאת השמועה אומרת שבכל האתרים אין בקושי חילונים.. מחמת הלימודים..
ומנסיון אישי יש נכונות בענין.. לא יודע אם לסמוך על זה .. אבל לפני כשנה שנתיים הייתי בהאסי עם חברים והיה נקי מאוד.. רובם ככולם חרדים.. וכנראה מי שהגיע כשהיה מלא פריצות זה היה בזמן אחר כמו באב שזה שיא החופש...
אני הייתי בסוף חודש אב האחרון עם כמה חברים, והמקום הזכיר לנו את החוף הנפרד...
היו שם אך ורק מאות חרדים גברים.

ש. ירושלמי

משתמש רשום
אני הייתי בסוף חודש אב האחרון עם כמה חברים, והמקום הזכיר לנו את החוף הנפרד...
היו שם אך ורק מאות חרדים גברים.
אולי גם באב נפלתם על זמן טוב בסייעתא דשמיא אבל עכשיוזה יחסית מאוד מצוי שיהיה ריק.. אא"כ מגיעה קבוצה רישמית של מוסד וכו'... כי עכשיו אין בקושי מטיילים "חופשיים" כאמור...

HMB

משתמש פעיל
1714481943083.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה