נחירות בשינה.... יש דרך למגר את התופעה?

saralulu

משתמש מקצוען
קראתי השנה ב'רשות הרבים' על עצה טובה שעובדת פלאים אם מתמידים בה יום יום למשך זמן, לחתוך בצל גדול לחתיכות גדולות ולהניח ליד הנוחר, הוא טען שזה עובד פלאים ולעשות את זה כל יום עד שהתופעה נעלמת.
על הדרך זה טוב גם לשיעול וצינון.
בהצלחה!
ותודה לסבתא על העצת פלאים...:giggle:

סימבה.

משתמש פעיל
הבן שלי בן שנה מהרגע שהוא נלד נוחר
בהתחלה חשבתי שזה מצינון או משהו
אבל זה פשוט כל לילה
אם מזיזים אותו לשניה הוא מפסיק....
יש משהו לעשות לזה?
גם הבן שלי היה ככה הלכתי בגיל חצי שנה לרופא
אמר לי אם עד גיל שנתיים זה לא יעבור לחזור אליו
ובגיל שנתיים וקצת זה עבר ב"ה

MRF

משתמש מקצוען
הבן שלי בן שנה מהרגע שהוא נלד נוחר
בהתחלה חשבתי שזה מצינון או משהו
אבל זה פשוט כל לילה
אם מזיזים אותו לשניה הוא מפסיק....
יש משהו לעשות לזה?
תלכי לאאג
תבדקי אם יש בעיות אכילה אם כן זה קשור לחולשה בקנה הנשימה שהרבה פעמים מסתדר בעצמו עד גיל שנה שנה וחצי
לבת שלי היה את זה ולה עברו הנחירות רק בגיל 3 הרופא אמר שקנה הנשימה התרחב ולכן האויר זורם יותר בקלות אם זה נראה לך זה יש לי הרבה מידע בנושא אבל דבר ראשון תשכיבי אותו על כרית או 2 על הצד ואז הנשימה קלה יותר ופחות רועשת

לב של אמא

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באלי אקספרס יש טבעת לזרת ב1.5$ שהם מצהירים שהיא עוזרת לנחירות, נראה לי שזה שווה בדיקה.

וישנם עוד מוצרים להנ"ל

אני יודעת שזה שרשור ישן
אבל הגיעה לי מאלי אקספרס הטבעת הזו
איך משתמשים בה???

יענקי חסידי

משתמש רשום
אשמח אם יש למישהו מידע ועזרה מוכחת בנושא.
וכן האם אפשר לקבל על זה קצבה מביטוח לאומי?

ברוב המקרים בלי ייעוץ של רופא אף אוזן גרון (אא"ג) מומחה אין סיכוי לפתור את הבעייה, השלב הראשון הוא לשלול גורמים העלולים לגרום דום נשימה בשינה ח"ו ללא קשר לשכיחותם, והשלב השני הוא חיפוש הגורם לפי שכיחות וזמינות הבדיקות השונות. זה תהליך שדורש סבלנות ובעיקר לדעת מראש שהולכים לקראת סבב בדיקות בכל מיני מקומות ואחרי כל בדיקה שוב לחזור לרופא אא"ג. יש היום אפשרות למעבדת שינה בבית שיכול להקל ולקצר מעט תהליכים אך מצד שני ההמתנה לכל תור לאא"ג וכ"ש לבדיקות שונות היא ארוכה מאוד, ויש הבדלים בין הקופות וכן בין הערים השונות. ובזה אין משהו שיכול לעזור. אך אם תצליח לעבור את התהליך מסתבר מאוד שתיפטר מזה לגמרי, אם לא ברפואה הקונבנציונלית אז תוכל לפנות עם האבחנה הברורה לרפואה הטבעית - אפשר גם דרך הקופה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה