נושא מורכב - רק לי נמאס כל תקופה ללמוד את השפה החדשה שיצאה לשוק?

קצרה

משתמש מקצוען
אני עבדתי במשרד החינוך
ועדיין יש שם מתנתי MF

כן . גם אני לא הבנתי ממנה אז שפיטרו את כולם וסגרו את הMF
בסך הכל שהצימצומים כוונו לשם - ושכמה מהצוות פוטרו.
וזו היתה אז המסקנה שלה עצמה מדיבור עם המפוטרות - גם במשרדי ממשלה אסור לשבת "איש תחת גפנו ותאנתו".
(פגשתי אותה אז בקורס הסבה מWEBFORMS לאנגולר 1 וWEBAPI שאז היו טכנולוגיות טריות. והיא סיפרה לי על הסיפור לצורך זה בדיוק - להסביר לי למה היא מרגישה צורך ללמוד כל הזמן ולהתקדם)

RRRRR

משתמש מקצוען
כן . גם אני לא הבנתי ממנה אז שפיטרו את כולם וסגרו את הMF
בסך הכל שהצימצומים כוונו לשם - ושכמה מהצוות פוטרו.
וזו היתה אז המסקנה שלה עצמה מדיבור עם המפוטרות - גם במשרדי ממשלה אסור לשבת "איש תחת גפנו ותאנתו".
(פגשתי אותה אז בקורס הסבה מWEBFORMS לאנגולר 1 וWEBAPI שאז היו טכנולוגיות טריות. והיא סיפרה לי על הסיפור לצורך זה בדיוק - להסביר לי למה היא מרגישה צורך ללמוד כל הזמן ולהתקדם)
לא ידוע לי שפטרו רק מהMF ברגע שהגיע המנמ"ר החדש הוא הודיע לכל מנהלת חטיבה לפטר 5% מהעובדים כי רצה להוציא את הפחות טובים
פיטרו גם מפתחי WEB מנהלי פרויקטים בכירים וכו
היה פיטורים נרחבים

קצרה

משתמש מקצוען
לא ידוע לי שפטרו רק מהMF ברגע שהגיע המנמ"ר החדש הוא הודיע לכל מנהלת חטיבה לפטר 5% מהעובדים כי רצה להוציא את הפחות טובים
פיטרו גם מפתחי WEB מנהלי פרויקטים בכירים וכו
היה פיטורים נרחבים

יתכן בהחלט.
מעבר לסיפור של ההיא אין לי מושג.
יתכן שהיא הדגישה לי את מתכנתות הMF - כי להן היה הכי קשה למצוא עבודה חדשה... וזה היה בעצם עיקר הסיפור שלה.

בכל מקרה לפי מה שאת מתארת עוד יותר מודגשת העובדה שאין כזה דבר "איש תחת גפנו ותאנתו" במשרדי ממשלה - וכל אחת צריכה גם שם לשים עיניים שהיא לא "נתקעת".

RRRRR

משתמש מקצוען
יתכן בהחלט.
מעבר לסיפור של ההיא אין לי מושג.
יתכן שהיא הדגישה לי את מתכנתות הMF - כי להן היה הכי קשה למצוא עבודה חדשה... וזה היה בעצם עיקר הסיפור שלה.

בכל מקרה לפי מה שאת מתארת עוד יותר מודגשת העובדה שאין כזה דבר "איש תחת גפנו ותאנתו" במשרדי ממשלה - וכל אחת צריכה גם שם לשים עיניים שהיא לא "נתקעת".

RRRRR

משתמש מקצוען
נכון
הרבה מהענין שהם העבירו ת העובדים לחשכ"ל ולא עובדי מדינה זה כדי שיוכלו לפטר
רק בדרכ מפטרים ברוב המשרדים פחות מהר מבסטארטאפים או משרדים פרטיים
ויש לפעמים גם דרישות פחות גבוהות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה