דרוש מידע נוקיה C2

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הכל מחודש!! אין חיה כזאת סי 2 כשר אורגינל חדש!!
מחודש או חדש, לא מעניין אותי יש לי את זה כבר כמעט שנה אפס תקלות,איכות שמיעה מצויינת, לוח מקשים ופנאל מקוריים, מה צריך יותר מזה?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
מחודש או חדש, לא מעניין אותי יש לי את זה כבר כמעט שנה אפס תקלות,איכות שמיעה מצויינת, לוח מקשים ופנאל מקוריים, מה צריך יותר מזה?
אף אחד לא טען שהמחודשים אינם טובים ולא יחזיקו מעמד,
הטענה הייתה כנגד אלו הטוענים שיש להם סי 2 חדש ועל כך כתבתי שכיום אין לא לוח ולא פאנל ולא דיבורית ולא כלום חדש, הכל זה תחליפים סיניים.
ובעצם מה שהכי חשוב בסי 2 זה הלוח המקורי כל השאר ניתן להחלפה.

אני:

משתמש חדש
אף אחד לא טען שהמחודשים אינם טובים ולא יחזיקו מעמד,
הטענה הייתה כנגד אלו הטוענים שיש להם סי 2 חדש ועל כך כתבתי שכיום אין לא לוח ולא פאנל ולא דיבורית ולא כלום חדש, הכל זה תחליפים סיניים.
ובעצם מה שהכי חשוב בסי 2 זה הלוח המקורי כל השאר ניתן להחלפה.
האם מה שקונים דרך הרשת זה לא חדש?
האם זה חיקוי? או מחודש?

A052

משתמש סופר מקצוען
פעם ....
אין חדש כבר כמה שנים, הכל אבל הכל מחודש (חוץ מאם מישהו שמר במחסן, אבל זה רק בארץ ולא מסין).
יש גם ככל הנראה כמה רמות של מחודש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה