עזרה נוסחת VLOOKUP באקסל

• פותח הנושא mss
  • פורסם בתאריך

mss

משתמש רשום
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי.
אני משתמש עם הנוסחה לצורך מציאת נתון מסוים בטבלה לפי העמודה הראשונה (הנוסחה הרגילה)
כעת אני רוצה למקם בטבלה חדשה את הנוסחה, כך שבכל שורה יופיע לי התוצאה של הטבלה הראשונה ברצף.

לדוגמא:
טבלה 1 - שם לקוח, סכום, מטרה,

טבלה 2 - יקח את הנתונים של טבלה 1 לפי שם לקוח עם סדר רץ בשורות (יש לקוחות שמשלמים בתשלומים ומופיעים בכמה שורות)

מקוה שהסברתי את דבריי...

אשמח לקבל עזרה בנושא. תודה מראש

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לשאול גם בפורום מיקרוסופט

mss

משתמש רשום
upload_2018-8-20_14-19-19.png

מצו"ב דוגמא

ברצוני שבטבלה מס' 2, כשאני מזין שם לקוח, הוא יוציא מטבלה 1 את כל השורות של הלקוח.
לדוגמא, ל'משה' יש 2 שורות, - בטבלה מס' 2 כשמופיע בשם הלקוח 'משה', אוטומטית יתווספו שני שורות של טבלה 1 השייכים ל'משה'

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
צפה בקובץ המצורף 380682

מצו"ב דוגמא

ברצוני שבטבלה מס' 2, כשאני מזין שם לקוח, הוא יוציא מטבלה 1 את כל השורות של הלקוח.
לדוגמא, ל'משה' יש 2 שורות, - בטבלה מס' 2 כשמופיע בשם הלקוח 'משה', אוטומטית יתווספו שני שורות של טבלה 1 השייכים ל'משה'

מצו"ב קובץ אקסל
אם אתם רוצים שינויים בכיף

קבצים מצורפים

• ניסוי.xlsx
    KB 9 · צפיות: 18

mss

משתמש רשום
upload_2018-8-20_14-58-59.png

שים לב שבשני השורות בטבלה 2 הוא מביא לי פעמיים את ה-100 ש"ח של ישראל ולא מביא את השורה האחרונה של ישראל (600 ש"ח)

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
יש לי איזה פיתרון אבל זה מביא את התוצאות עם רווחים כלומר אם יש את משה בשורה 1 ובשורה 3
אז גם בטבלה השנייה זה יופיע באותם שורות ובשורות באמצע יהיה ריק.
מקווה שעזרתי מצורף קובץ

קבצים מצורפים

• חוברת1.xlsx
    KB 9 · צפיות: 19

mss

משתמש רשום
יש לי איזה פיתרון אבל זה מביא את התוצאות עם רווחים כלומר אם יש את משה בשורה 1 ובשורה 3
אז גם בטבלה השנייה זה יופיע באותם שורות ובשורות באמצע יהיה ריק.
מקווה שעזרתי מצורף קובץ

מתחילים להגיע לתוצאה...

למישהו יש פתרון יותר מדויק?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  36  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה