עזרה באקסל נוסחה אם שתי תאים לא שווים זה לזה צבע את שניהם בצבע אדום

יש לי שני טורים אחד כמה הזמנתי והשני כמה הגיע האם יש נוסחה שכשהמספר שווה לא קורה כלום (כולל אפס בשניהם) וכששונה שהגיע יותר או פחות מההזמנה יצבעו שני התאים ,של ההזמנה ושל מה שהגיע כדי שאני אשים לב לתקלה
(F זה הטור של הוזמן וG הטור של הגיע אם F2 לא= לG2 אז F2 ו-G2 ייצבעו באדום בהיר) וכן שיחול על כל הטור עד הסוף
בתקווה שפירטתי מספיק
תודה רבה
בטבלה לדוגמה :
שF6 ו-G6 וכן F7 ו-G7 יקבלו צבע אדום בהיר וכן שהפקודה תעבוד על כל פעם שאין השוואה בין F לG
תודה

קבצים מצורפים

• דוגמא לפרוג.xlsx
    KB 13.5 · צפיות: 33

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
יש לי שני טורים אחד כמה הזמנתי והשני כמה הגיע האם יש נוסחה שכשהמספר שווה לא קורה כלום (כולל אפס בשניהם) וכששונה שהגיע יותר או פחות מההזמנה יצבעו שני התאים ,של ההזמנה ושל מה שהגיע כדי שאני אשים לב לתקלה
(F זה הטור של הוזמן וG הטור של הגיע אם F2 לא= לG2 אז F2 ו-G2 ייצבעו באדום בהיר) וכן שיחול על כל הטור עד הסוף
בתקווה שפירטתי מספיק
תודה רבה
בטבלה לדוגמה :
שF6 ו-G6 וכן F7 ו-G7 יקבלו צבע אדום בהיר וכן שהפקודה תעבוד על כל פעם שאין השוואה בין F לG
תודה
קראתי את הבעיה בערך,
אין לי זמן,
אבל שים את הקוד הזה בעיצוב מותנה ותרווה הרבה נחת
קוד:
$A1<>$A2

xl3391

משתמש מקצוען
1591556531831.png

קבצים מצורפים

• דוגמא לפרוג.xlsx
    KB 14.9 · צפיות: 21

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה צובע הכול
במחילה אם אפשר טיפה יותר מפורט
כתבתי בלי להתעמק ועכשיו אני רואה שצריך לבחור כל שורה בנפרד ולהגדיר. יכול להיות שיש דרכים פשוטות יותר.
צריך לבחור בשורה את 2 התאים שרוצים להשוות ביניהם, לבחור עיצוב מותנה-כללי סימון תאים- ערכים כפולים. בחלונית שנפתחת לשנות לערכים יחודיים וכן לבחור את העיצוב הרצוי. אבל צריך לעשות את זה לכל שורה בנפרד

כתבתי בלי להתעמק ועכשיו אני רואה שצריך לבחור כל שורה בנפרד ולהגדיר. יכול להיות שיש דרכים פשוטות יותר.
צריך לבחור בשורה את 2 התאים שרוצים להשוות ביניהם, לבחור עיצוב מותנה-כללי סימון תאים- ערכים כפולים. בחלונית שנפתחת לשנות לערכים יחודיים וכן לבחור את העיצוב הרצוי. אבל צריך לעשות את זה לכל שורה בנפרד
עבד לי מה שכתוב פה
אבל
זה צובע לי את השורה שמעל לא מצליח להבין איפה טעיתי

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום!
יש לי אקסל, טבלה פשוטה של כמה מוצרים והמחירים בשקלים מופיעים בעמודה D,
אני מעוניין שבעמודה E יופיעו המחירים בדולרים (בחישוב דולר 3.2),
איך אני יכול לעשות זאת? מהי הנוסחה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה