התייעצות נוזלים באוזניים ו"אדנואידים"פוליפים

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שוקולית;n5057769:
חשובה לי מאד תשובה לגבי הטיפול הטבעי-
הימנעות ממוצרי חלב -עוזר? זה מספיק מוכח?
מה זה הייפופר?
ומה עוזר ניפוח בלונים ונדנוד בנדנדה? [דברים שאני שומעת לראשונה]

כל מידע יתקבל בברכה!

הימנעות ממוצרי חלב מועילה כי החלב מייצר ליחה שכמו שרשמו לעיל היא מצטברת שם באיזור באוזן משהו כזה.
הייפופר זה מכשיר שמכניס אויר בזרם חזק לאף. סותמים נחיר אחד וסוגרים את הפה ואז האויר "רוצה" לצאת. והוא יוצא מהאוזניים ובעצם מוציא איתו מעט מהנוזלים, ככה הבנתי.
ניפוח בלונים-ג"כ עובד על אותו רעיון, שמעתי מחברה שרופא מומחה אא"ג המליץ לה שתתן לבן שלה לנפח בלונים כי זה ילד שעבר הרבה ניתוחים בלי קשר לאוזניים והרופא אמר שחבל שיעבור ניתוח נוסף. ואכן זה עזר והנוזלים נעלמו.
נדנדה-ככה קראתי פה באשכולות שונים... אולי התנודות החזקות מזיזות שם משהו..

תודה על כל התגובות.
הן מאד עוזרות.
אגב, הבנתי שד"ר יורם שטרן כבר לא עובד במאוחדת.
וד"ר אטל-רק באיזור ירושלים.
יש רופא מומלץ מטעם מאוחדת באיזור המרכז?

זו אני:)

משתמש רשום
נכתב ע"י מכון נקודה;n5059465:
שמענו על מנתח בשם נזריאן משע"צ [לניתוח כפתורים ואנדואידים לילדה בת 4], יש מי שהתנסה איתו?
בנוסף, שווה לקחת פרטי? אם כן, את מי אתם ממליצים וכמה זה יוצא באם יש ביטוח מקיף [פלטינום- כללית]? או שהרופאים המנתחים סדיר מספיק טובים? ומי הם המנתחים בשע"צ?

סליחה על רצף השאלות, אבל קפצתי על האשכול הזה לקבל מידע....
גם אם יש לך רק תשובה אחת מכל הנ"ל אשמח לשמוע!!

מקפיצה שוב.
יש לכם תשובה???????????

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אנחנו עברנו ניתוח אנדנואידים עם הבן שלנו בן 4 וחצי
הניתוח היה לפני חודש וכבר אנו מרגישים סיפור משמעותי באיכות החיים שלו

הנשימה יותר טובה, הדיבור רציף (הוא היה נתקע המון בדיבור), שנת הלילה רצופה יותר
וממילא הריכוז והלימוד טובים יותר

ב"ה לא נזקקנו לכפתורים, הוא היה כ-12 דק' בחדר ניתוח, ואחרי שעה וחצי כבר הלכנו הביתה, הוא היה שמח וטוב לב - שיחק, צחק והכל...
ביום-יומיים שאחרי הוא היה קצת "קווץ'", אבל עם מנת אקמול אחת הכל הסתדר.

ואגב, ניתחנו אצל ד"ר עליזה עדרי במשגב לדך - דרך מאוחדת
היה לנו תור זמין לניתוח תוך שבוע מהיום שהתקשרנו - והיא רופאה פשוט מעולה. דברנו עם הרבה מנותחים וכולם מרוצים ממנה.
אולי היא לא כ"כ מוכרת, אבל כמו שכתבו לעיל - לפעמים לא שווה להמתין חצי שנה לניתוח על חשבון איכות החיים של הילד.

אמא5

משתמש מקצוען
למה לא לקחת פרטי? כך אתם יודעים מי עושה את הניתוח.
כל יועץ רפואי כמו ר' בני פישר, עזרה למרפא, עזר מציון ידעו לתת שמות של מנתחים מומלצים.
דרך מאוחדת שיא הניתוח בכלל לא עלה כסף (בפרטי) אם אני זוכרת נכון.

החיים טובים

סטודנטית לעיצוב פנים בסטייל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סליחה על ההקפצה
רופא אא"ג נתן לי הפניה לניתוח להוצאת הפוליפים מהאף וכן בגלל קצת נוזלים באוזניים אמרה שבזמן הניתוח אוכל להחליט אם לשים כפתורים או לא...
מדובר בילדה בת 4
1)אשמח להמלצות על מנתח מומחה בירושלים
2) אשמח לשמוע מניסיון אישי את דעתכם

תודה רבה

שיפקה

משתמש חדש
לא קראתי את התגובות למעלה אבל אצל הבן שלי כבר המליצו על ניתוח כפתורים
ומה שמנע לו את זה היה רפלוקסולוגיה כמה פעמים ביום(הלכנו למישהי שלימדה אותנו)

בר bar

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת על האשכול...
הבן שלי (בן 2.5) עבר ניתוח לקריטת שקד שלישי מוגדל לפני כ4 חודשים, הניתוח עצמו היה מהיר ממש אך ההחלמה שלו היתה די קשה הוא ירק דם ובכה המון אחרי הניתוח, אח"כ ב"ה ראינו שיפור יחסית אך אחרי כחודש הכל חזר לקדמותו, חזרה הנזלת, הנשימות מהפה והנחירות בלילות.
חזרנו לרופא א.אג והוא המליץ לנתח שוב אך לא חובה, טען שעובר בערך בגיל 6.

אנחנו מאוד מתלבטים אם לעשות שוב את הניתוח, כי פעם קודמת זה היה ממש סיוט בעוד שאין שום הבטחה שהפעם זה יעזור.
מה אתם ממליצים מנסיונכם האישי?? יש דרך לטפל בזה בדרך טבעית? או המלצה לאיזה רופא מומחה שעוקר את הבעיה מהשורש?? מכירים מישהו שגם אחרי הפעם השניה שעשו ניתוח עדין לא עזר??

ט.ש.

משתמש פעיל
סליחה על ההקפצה
רופא אא"ג נתן לי הפניה לניתוח להוצאת הפוליפים מהאף וכן בגלל קצת נוזלים באוזניים אמרה שבזמן הניתוח אוכל להחליט אם לשים כפתורים או לא...
מדובר בילדה בת 4
1)אשמח להמלצות על מנתח מומחה בירושלים
2) אשמח לשמוע מניסיון אישי את דעתכם

תודה רבה
ד"ר אורי פלג

לנו היה מצויין, הוא מנתח פרטי בשערי צדק וברפאלי בתל אביב. אנחנו עשינו ברפאלי.
התאוששות מהירה מאוד, מקצועיות ושירות מעולה.
עלה לנו עם כללית פלטינום כ300 שח לניתוח ו150 שח לבדיקה לפני.
נמרחנו תקופה עם הרצון לניתוח אבל ברגע שהחלטנו קבעו לנו תור לחודש וחצי אח"כ, בסוף בוטל ניתוח של מישהו אחר ונכנסנו במקומו אחרי שלושה שבועות בערך. בציבורי התורים ארוכים מאוד

ט.ש.

משתמש פעיל
קופצת על האשכול...
הבן שלי (בן 2.5) עבר ניתוח לקריטת שקד שלישי מוגדל לפני כ4 חודשים, הניתוח עצמו היה מהיר ממש אך ההחלמה שלו היתה די קשה הוא ירק דם ובכה המון אחרי הניתוח, אח"כ ב"ה ראינו שיפור יחסית אך אחרי כחודש הכל חזר לקדמותו, חזרה הנזלת, הנשימות מהפה והנחירות בלילות.

אנחנו מאוד מתלבטים אם לעשות שוב את הניתוח, כי פעם קודמת זה היה ממש סיוט בעוד שאין שום הבטחה שהפעם זה יעזור.
מה אתם ממליצים מנסיונכם האישי?? יש דרך לטפל בזה בדרך טבעית? או המלצה לאיזה רופא מומחה שעוקר את הבעיה מהשורש?? מכירים מישהו שגם אחרי הפעם השניה שעשו ניתוח עדין לא עזר??
אם לא פותרים בעיה מהשורש- הגיוני שהמצב יחזור לקדמותו.. בגיל הזה צריך לפתור את זה עם מטפלת שמתעסקת עם תת מודע. עולה לי רק תרפיית ממדים (שלא בהכרח מתאימה לכולם, יש כאלה שלא טובה להם) אבל יש עוד שיטות בטוח.

מיכאלה90210

משתמש חדש
קופצת על האשכול...

היי בר, מה עשיתם בסוף? אצלנו גם בן שנתיים וחצי כמעט, עשינו שקד שלישי, אחרי שבוע וחצי התחיל נחירות בלילה, שלושה שבועות חודש התחיל עם נזלת ואף מצונן ונושם מהפה כמעט בלעדית. תודה רבה!

בר bar

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היי בר, מה עשיתם בסוף? אצלנו גם בן שנתיים וחצי כמעט, עשינו שקד שלישי, אחרי שבוע וחצי התחיל נחירות בלילה, שלושה שבועות חודש התחיל עם נזלת ואף מצונן ונושם מהפה כמעט בלעדית. תודה רבה!
הי,
בסוף החלטנו לא לנתח שוב פעם, אלא הלכנו לד''ר שושנה שטייף מירושלים, היא עשתה לו בדיקת אלרגיה מקיפה ונתנה לנו רשימה ארוכה של מוצרים שיש להמנע מלתת לו אותם וחוץ מזה היא נתנה לו תוספים שצריך לתת לו כל יום.
התחלנו את זה לפני שבוע ואנחנו פועלים בדיוק לפי ההוראות שלה וב"ה רואים תוצאות חבל''ז, פשוט ילד חדש!
ממליצה ממש!!

מיכאלה90210

משתמש חדש
הי,
בסוף החלטנו לא לנתח שוב פעם, אלא הלכנו לד''ר שושנה שטייף מירושלים, היא עשתה לו בדיקת אלרגיה מקיפה ונתנה לנו רשימה ארוכה של מוצרים שיש להמנע מלתת לו אותם וחוץ מזה היא נתנה לו תוספים שצריך לתת לו כל יום.
התחלנו את זה לפני שבוע ואנחנו פועלים בדיוק לפי ההוראות שלה וב"ה רואים תוצאות חבל''ז, פשוט ילד חדש!
ממליצה ממש!!
תודה על התשובה. לאאג לא היה מושג איך השקד השלישי חזר (ועוד אחרי חודש בלבד)? הבנתי שזה די נדיר הקטע הזה.

בר bar

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על התשובה. לאאג לא היה מושג איך השקד השלישי חזר (ועוד אחרי חודש בלבד)? הבנתי שזה די נדיר הקטע הזה.
נכון גם לנו אמרו שזה דבר די נדיר (נדמה לי 14 אחוז מהניתוחים)
חוץ מזה החלטנו שלא לנתח כי אף אחד לא הבטיח לנו שזה לא יחזור שוב ולא היינו מסוגלים להתחיל את הסרט הזה שוב.

מיכאלה90210

משתמש חדש
נכון גם לנו אמרו שזה דבר די נדיר (נדמה לי 14 אחוז מהניתוחים)
חוץ מזה החלטנו שלא לנתח כי אף אחד לא הבטיח לנו שזה לא יחזור שוב ולא היינו מסוגלים להתחיל את הסרט הזה שוב.
עוד שאלה ברשותך - איך גילו שצמח שוב? עוד פעם בדיקה דרך האף?

בר bar

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד שאלה ברשותך - איך גילו שצמח שוב? עוד פעם בדיקה דרך האף?
ראינו שחזרה לו הנזלת, השיעולים והנחירות אז חזרנו לרופא א.א.ג רגיל והוא בדק רק דרך הפה וישר אמר שחזר לו בלי לבדוק יותר מדי. אז חזרנו שוב לרופא שניתח אותו והוא בדק רציני גם מהאף ואמר שמומלץ לנתח שוב.

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
לא קראתי את הכל, אבל מניסון מר, אין להמתין חודשים מלעשות ניתוח כפתורים שהוא הפתרון הבדוק ומנוסה. אנחנו דחינו ודחינו תוך כדי ניסוי ברפלקסוגיה ו''איר פופר'' ושאר שיטות של אלו שמפחידים את הציבור שניתוח כפתורים הוא דבר נורא.
סוף מעשה, העיכובים הצטברו עד שסו''ס עבר ניתוח, אבל לצערנו האיחור בפיתוח שפתי מלווה אותנו עד היום שהוא כבר בן 12. אין לשער ההשפעה בגיל 4 שלא שומעים טוב, ההשלכות הרבה יותר חמורות ממה שחושבים.

מיכאלה90210

משתמש חדש
ראינו שחזרה לו הנזלת, השיעולים והנחירות אז חזרנו לרופא א.א.ג רגיל והוא בדק רק דרך הפה וישר אמר שחזר לו בלי לבדוק יותר מדי. אז חזרנו שוב לרופא שניתח אותו והוא בדק רציני גם מהאף ואמר שמומלץ לנתח שוב.
חזרנו גם מאאג בשבוע שעבר ואמר שיש שארית של 50 אחוז. המנתח אומר שלא סביר. אשמח לשוחח אם אפשרי אם עזר לכם מה שעשיתם במקום עוד ניתוח...לא מצליח לשלוח הודעה פרטית אבל ..

בר bar

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חזרנו גם מאאג בשבוע שעבר ואמר שיש שארית של 50 אחוז. המנתח אומר שלא סביר. אשמח לשוחח אם אפשרי אם עזר לכם מה שעשיתם במקום עוד ניתוח...לא מצליח לשלוח הודעה פרטית אבל ..
תתייגי אותי כשאת כאן ואשים טלפון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה