נהלי קורונה בחדרי לידה

• פותח הנושא sld
  • פורסם בתאריך

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
האם יש מצב שבו עושים הפרדה מהתינוק [זה הלחץ....]
או שבכל מצב גם אם מגיעה מאומתת וגם אם מתגלה מאומתת היא עם התינוק בביות?
בשערי צדק והדסה עושים בכל מקרה בדיקת קורונה לכל אחת?
אין מצב כזה.
בתחילת הקורונה ממש היו כאלו דברים, אבל גם לא כחובה, אלא כהצעה.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
@תמי אחת תתקשרו לרבקה טיטלבוים 0549711629 אחראית קשרי לקוחות וכן לכל המי ומי מילדי ד"ר רוטשילד ז"ל בפרט שלמה המנכ"ל או נתן שמערבב הרבה בביה"ח ותבקשו תשובות מידיעה הם מאד כועסים שרק מתלוננים בחוץ ולא אומרים להם
התקשרנו.
התגובה היתה מנותקת ולא נחמדה (שלא לומר - מטייחת).
הם יכולים להמשיך לכעוס, אבל אם היחס לא ישתפר - הם הראשונים שיפסידו (הצעת הגשה: שיפנו לכוללים עם אברכים צעירים בב"ב. שרק יאזינו מהצד לסיפורי הבעלים שהפכו לאחרונה לאבות...).
מותר לטעות, אבל חשוב להודות בכך. לטעון שוב ושוב שהכל בסדר, והכל לפי הנהלים, וזו בעיה של מחסור בכח אדם (ולכן מה? יש ארוחות מזולזלות? לא ניגשים לתינוק צורח שאמו לא יכולה להיות בשטח? אל תקבלו יולדות, אם אין לכם אפשרות לתת מענה) - זו הזיה

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איך באסותא אשדוד למאומתות?
מעדות של יולדת
ילדה בחדר לידה רגיל, העבירו אותה עטופה וארוזה למחלקת סיכון בחדרי בידודים, המחלקה מופרדת במחיצה
התינוק מועבר באינקובטור אטום אליה לכל האשפוז, מועבר למיטת תינוקות רגילה
הם לא מידי היסטריים, אבל אין אישור לבעלים להיות עם האישה בכלל

לובי

משתמש צעיר
שאלה לגבי כל היולדות שיוצאות חיוביות
למה לא להשתחרר הביתה אחרי כמה שעות אם יש יחס מזלזל ואין שום טיפול?

מעניין אותי אם יש מדיניות כן להשאיר את היולדת לאשפוז רגיל או שנותנים אם מישהי רוצה להשתחרר הביתה אחרי כמה שעות?

אבו מאיר

משתמש מקצוען

מעניין אותי אם יש מדיניות כן להשאיר את היולדת לאשפוז רגיל או שנותנים אם מישהי רוצה להשתחרר הביתה אחרי כמה שעות?
ברור. אפשר ללכת לים ישר מהחדר לידה:ROFLMAO::ROFLMAO:
מה נסגר ????

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מומלץ עשיתי כך בגל הקןדם, ברחתי ממחלקת קורונה והיה נפלא בבית

ללושקה

משתמש מקצוען
ברור. אפשר ללכת לים ישר מהחדר לידה:ROFLMAO::ROFLMAO:
מה נסגר ????
כל הסיבה שנשארים לאשפוז בבית חולים זה בשביל מעקב ובדיקות של רופאים ואחיות, אם אין את זה, אין שום סיבה להישאר בבית החולים.
אם יש שאלה או סתם למעקב אפשר לבוא למעקב אצל רופא משפחה בקופה (יתנו לך בלי תור לא לדאוג...).

לא ממליצה סתם להשתחרר אבל אם המצב הוא כפי שתואר אז @לובי צודקת.

SHILATI

משתמש מקצוען
אשמח לדעת אם יש דיווחים חדשים מיולדות שילדו ממש עכשיו (טרי טרי ;)).
איזה בית חולים הכי מומלץ? (ירושלים)
ומה קורה במעייני הישועה...?

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
לפני שבוע וחצי בלניאדו- בודקים אנטיגן כל יולדת, pcr למי שאין תו ירוק או מי שיש לה תסמינים.
מחלקת קורונה עם ביות מלא ואפשרות למלווה- נותנים גם למלווה את כל הארוחות.
אחות אחת סיפרה לי כמה זה קשה לעבוד במסירות נפש במיגון ללא נשימה, אבל קשה ליולדות עם הבידוד ועד שהן רואות מישהו 'מבחוץ' הן רק רוצות לדבר... והעומס גדול מאד. במהלך אשפוזי נאלצו לסגור עוד מסדרון למחלקת כתר..

לגבי שחרור מוקדם- לי עלה החום בגלל חיידק לילה לפני מועד השחרור. נס שהייתי עדיין באשפוז כי לחזור שוב היה יכול להיות חתיכת סרט...

ללושקה

משתמש מקצוען
ואם יתפתחו דברים שמצריכים מענה מיידי? גם אצל התינוק וגם אצל האם.
אני לא בעד להשתחרר סתם.
אבל כאן דיברו על מצב של זלזול וחוסר בצוות, כך שגם אם יהיה צורך במענה מיידי לא בטוח שיתקבל... (יש להם עומסים שם במחלקת קורונה...)

חחח

משתמש סופר מקצוען
אני לא בעד להשתחרר סתם.
אבל כאן דיברו על מצב של זלזול וחוסר בצוות, כך שגם אם יהיה צורך במענה מיידי לא בטוח שיתקבל... (יש להם עומסים שם במחלקת קורונה...)
אם יגיע למצב של סכנת חיים יהיה לה בשטח מענה בשונה מהבית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה