לימוד נהיגה נהיגה מונעת - למה אין אפשרות לעשות בהפרדה ?!

הדס ט

משתמש מקצוען
ישנו קו ייעודי לקורסי רענון נהיגה, ונהיגה מונעת, בהפרדה.

מספרו 0733834740

התקשרתי, השארתי הודעה ולא חזרו אלי,
אנו צריכים בדחיפות!!!
מישהו יודע על התארגנות נוספת או מקום בו מארגים קורס רענון נהיגה בהפרדה?

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
גם אני השארתי הודעה, ולא חזרו, כבר הרבה זמן
אולי מישהו יכול להתנדב לארגן קבוצה, ולפרסם על זה ב'רשות הרבים'?

חילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש צורך בלהעביר אילהם 20 שמות ואז יש לך קבוצה
אני בענין לגברים בירושלים

צהודיה

משתמש רשום
כן גם אנחנו לגברים ,רענון נהיגה נכון?
יש לנו 2 שמות
משהו רוצה לארגן?

Panda

משתמש מקצוען
מי שלא מרגיש בגלות זה הבעיה שלו. וזו בעיה רצינית מאד, אגב.

על זה נאמר שאפשר להוציא את היהודים מגלות אבל אי אפשר להוציא את הגלות מיהודים.

לחכם מספיק להסתכל סביב וללמוד היסטוריה ולראות את המציאות שאנחנו חיים באחד מהתקופות הטובות ביותר שהיו לעם היהודי.

בחורי ישיבה ואברכי כולל שלומדים בנחת. בתי כנסת ובתי מדרש בכל מקום.

ושפע מכל הבחינות.

חחח

משתמש סופר מקצוען
על זה נאמר שאפשר להוציא את היהודים מגלות אבל אי אפשר להוציא את הגלות מיהודים.

לחכם מספיק להסתכל סביב וללמוד היסטוריה ולראות את המציאות שאנחנו חיים באחד מהתקופות הטובות ביותר שהיו לעם היהודי.

בחורי ישיבה ואברכי כולל שלומדים בנחת. בתי כנסת ובתי מדרש בכל מקום.

ושפע מכל הבחינות.
וכל זה לא סותר את זה שאנחנו עדיין בגלות.

Panda

משתמש מקצוען
וכל זה לא סותר את זה שאנחנו עדיין בגלות.
לפני שאתה אומר משהו כדאי שתדע מה ההגדרה שלו:

"גלות היא עקירה, בדרך כלל מאולצת, של אדם או קבוצה ממולדתם. ההגליה נחשבת עונש חמור ביותר ועד למאה העשרים אף שימשה לעיתים קרובות כתחליף לעונש מוות.
ההגליה נחשבת עונש חמור במיוחד בשל העובדה שהגולה מתנתק ממשפחתו (אלא אם כן היא מוגלית יחד עמו) ומתרבותו ונאלץ להסתדר בסביבה שהיא לעיתים קרובות עוינת. ההגליה משמשת לעיתים קרובות כדרך למנוע ממנהיגים בלתי רצויים להשפיע על הציבור.
לפי התורה וההלכה על הורג נפש בשגגה לגלות לעיר מקלט עד מותו של הכהן גדול. עניין זה ניתן להבין או בתור עונש, או בתור כפרה"

סערצע

משתמש מקצוען
ועדיין, אומרים אנו בתפלת מוסף דר"ח ויו"ט: 'ומפני חטאינו גלינו מארצנו'.
גם אלו המתפללים ב'שער וורן' לא מדלגים על זה, ככל הידוע לי...

חחח

משתמש סופר מקצוען
לפני שאתה אומר משהו כדאי שתדע מה ההגדרה שלו:

"גלות היא עקירה, בדרך כלל מאולצת, של אדם או קבוצה ממולדתם. ההגליה נחשבת עונש חמור ביותר ועד למאה העשרים אף שימשה לעיתים קרובות כתחליף לעונש מוות.
ההגליה נחשבת עונש חמור במיוחד בשל העובדה שהגולה מתנתק ממשפחתו (אלא אם כן היא מוגלית יחד עמו) ומתרבותו ונאלץ להסתדר בסביבה שהיא לעיתים קרובות עוינת. ההגליה משמשת לעיתים קרובות כדרך למנוע ממנהיגים בלתי רצויים להשפיע על הציבור.
לפי התורה וההלכה על הורג נפש בשגגה לגלות לעיר מקלט עד מותו של הכהן גדול. עניין זה ניתן להבין או בתור עונש, או בתור כפרה"
אני עדיין עומדת מאחורי המילים שלי.
הלזו תקרא ארץ ישראל של היהודים?? ארץ שמנוהלת ע"י חילונים אוכלי טרפות שאינם שומרי תורה ומצוות. ארץ שאינה מתנהלת עפ"י ההלכה היהודית. האם זו הארץ המובטחת לעמ"י??

חחח

משתמש סופר מקצוען
האמת היא שלאור התגובות שלך ולא רק באשכול זה. אני די מתלבטת אם מדובר בבחור משועמם או אחד שלא משלנו.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ועדיין, אומרים אנו בתפלת מוסף דר"ח ויו"ט: 'ומפני חטאינו גלינו מארצנו'.
גם אלו המתפללים ב'שער וורן' לא מדלגים על זה, ככל הידוע לי...
אין שום בעיה להגיד את המשפט הזה גם אחרי הגאולה השלמה. הוא עדיין יהיה אמיתי. מפני חטאינו גלינו מארצנו. מה לעשות. אם כבר היית שואל איך אנחנו אומרים "והעלינו בשמחה לארצנו" או "ותוליכנו מהרה קוממיות לארצנו"
ובאמת יש מגדולי ישראל (נדמה לי המהר"י בירב) שאמרו שבא"י צריך לומר "ותוליכנו מהרה קוממיות בארצנו" כדי לא להיות דובר שקרים
אבל רוב גדולי ישראל לא קיבלו את דעתו ואמרו שאפשר להגיד בנוסח המקובל בידינו מפני שרוב עם ישראל לא בארץ כרגע, ומשמע מדבריהם שלאחר שרוב היהודים יהיו בארץ, לא נוכל להמשיך לומר את התפילות באותו נוסח המצוי בידינו אלא נצטרך שינויים בנוסח, גם אם ח"ו עדיין לא תגיע הגאולה.

האמת היא שלאור התגובות שלך ולא רק באשכול זה. אני די מתלבטת אם מדובר בבחור משועמם או אחד שלא משלנו.
וכי ארץ ישראל אשמה ששולטים בה חוטאים שאת מוציאה לעז עליה וקוראת לה גלות?
מבחינה רוחנית אנחנו בגלות, אבל לא בגלל שארץ ישראל היא גלות ח"ו, אלא בגלל שאנחנו תחת שליטת רשעים

סערצע

משתמש מקצוען
ומה יתורץ בנוסח תפלת 'נחם'?

אמליץ, באמת, לעיין בקישור המצורף לעיל. נראה שיפתור הרבה שאלות וקושיות.

חחח

משתמש סופר מקצוען
וכי ארץ ישראל אשמה ששולטים בה חוטאים שאת מוציאה לעז עליה וקוראת לה גלות?
מבחינה רוחנית אנחנו בגלות, אבל לא בגלל שארץ ישראל היא גלות ח"ו, אלא בגלל שאנחנו תחת שליטת רשעים
לא הוצאתי כל לעז על א"י. כתבתי שבמצב בו אנחנו גרים בה היום והאנשים השולטים בה - אנחנו עדיין מצויים בגלות למרות שאנחנו גרים בתוך א"י.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה