נגן MP3 לוורדפרס

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מבקש המלצה על תוסף של נגן MP3 לוורדרפס.
עם תמיכה ב-HTML5 ו-FLASH (לפי הצורך).

(אני אוהב יותר לעשות לבד, עם jw player, אבל כעת הייתי צריך רק משהו קטן.... וחשבתי לקחת תוסף מוכן. אבל הופתעתי מים של תוספים לא איכותיים בתחום זה, כבר ניסיתי כמה, וזה היה רק בזבוז זמן)

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה לא כל כך עניין של מנוע האתר, זה יותר של הדפדפן...
זה הרי רכיב שמגיע מהלקוח.
או שתשים אובייקט של HTML 5.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא זכיתי להבין את דבריך...
זה באמת תלוי בדפדפן, כי לשמל, פיירפוקס, אינו תומך בHTML5 בקבצים MP3 (ולהמיר גם ל-OGG את כל הקבצים, זה די שגעון).
כך שנגן שמכבד את עצמו, צריך לדעת להתמודד עם הבעיה, וכאשר הוא רואה שהדפדפן אינו תומך בHTML5 בשביל הקובץ הנתון, הוא צריך להפעיל פלאש.
יש כמה נגנים כאלה, אני משתמש באופן כללי ב-jw-player (ניסיתי גם flowplayer אבל הוא היה די צולע), זה מאוד גמיש ונוח, כאשר מגדירים הכל בצורה ידנית על ידי JS.
אבל כעת, שלא היה לי צורך להשקיע, רציתי לסדר את הענין בכמה קליקים, ולכן חיפשתי פלאגין מוכן של וורדרפס. אבל רובם מאכזבים. (למשל בפלאגין הרשמי של jw -player אי אפשר לשנות את גודל הנגן בצורה המתאימה לאודיו)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י דינקיס;1048365:
אם זה לא מפריע לך, אתה יכול לעדכן את המערכת לוורדפרס 3.6 שם יש נגן מובנה לאודיו ו-וידאו המבוסס על mediaelementjs.com
זו בשורה משמחת. תודה רבה.

עבדתם כבר עם 3.6 וזה לא עושה בעיות?

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
בסביבת פיתוח אני תמיד אוהב להשתמש בגרסת nightly של המערכת. להגיד לך שזו הגרסה הכי יציבה? ממש לא!
בקיצור, אל תנסה את זה על פרויקטים פעילים, אבל אם זה פרויקט בפיתוח שיקח לו כמה שבועות עד שהוא יגיע לשלב הסופי שלו, הייתי מהמר על זה :)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תוך כמה שבועות זה אמור לצאת כבר לאור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה