דרוש מידע נגן עם רדיו - יש חיה כזו?

הגשש

משתמש מקצוען
יש גם חברה בשם סאמוויקס, חברה מצויינת יש להם כשבע דגמים שנמכרים החל מ-120 ש"ח ועד 400 ש"ח חלקם עם בלוטוס/רדיו/הקלטה/העברת קבצים/אוזניות בלוטוס/ סוללות ארוכות, נגנים מברזל/ רמקול חיצוני ועוד ועוד. ברובם יש אופציה של עם/בלי רדיו ואפשרות להפוך את הנגן ל...אידיש!
אני לא יבואן רק מכיר את המוצרים שלהם גם דוקו היא חברה טובה יחסית אבל המבחר שלהם נמוך יחסית

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני לא יודע מאיפה המידע הזה, אבל הוא ממש לא נכון.

א. בוודאי שיש נגני דוקו שמיוצרים, והדגמים הבאים מגיעים בגרסה עם רדיו:
Go Plus גו פלוס
Beat ביט
Six סיקס.

ב. כיבואן של נגני דוקו, אני יודע בדיוק מה אחוז התקלות, ואני יכול להתחייב בוודאות שאחוז התקלות יותר נמוך משאר החברות בשוק, כולל סנדיסק.
צר לי,אני מאוכזבת,קניתי נגן לפני פחות משנה,הרדיו לא עבד טוב וכעת הוא בכלל לא עובד לי
בחנות אמרו לי שאם אין לי חשבונית אני לא יכולה לקבל שירות תיקונים,בקושי נהניתי ממנו,והוא שוכב כרגע ללא שימוש
לא אכפת לי גם לשלם על תיקון

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
צר לי,אני מאוכזבת,קניתי נגן לפני פחות משנה,הרדיו לא עבד טוב וכעת הוא בכלל לא עובד לי
בחנות אמרו לי שאם אין לי חשבונית אני לא יכולה לקבל שירות תיקונים,בקושי נהניתי ממנו,והוא שוכב כרגע ללא שימוש
באיזה דגמים של סמוויקס קיים רדיו?

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
אני לא יודע מאיפה המידע הזה, אבל הוא ממש לא נכון.

א. בוודאי שיש נגני דוקו שמיוצרים, והדגמים הבאים מגיעים בגרסה עם רדיו:
Go Plus גו פלוס
Beat ביט
Six סיקס.

ב. כיבואן של נגני דוקו, אני יודע בדיוק מה אחוז התקלות, ואני יכול להתחייב בוודאות שאחוז התקלות יותר נמוך משאר החברות בשוק, כולל סנדיסק.
לגבי זה שנגנים של דוקו כבר לא מיוצרים, ככה הבנתי ממישהו שיש לו נגן דוקו ודווקא ממש המליץ לי עליו :)
לגבי אחוז התקלות הגבוה, לא עשיתי סקר שוק, אבל אצלינו בבית יש בערך 10 נגנים פעילים ממספר חברות מבניהן - סאנדיסק, דוקו, סאמוויקס.
לדוקו באמת יש שמע נהדר ומערכת הפעלה נוחה אחריי שמתרגלים אליה, אבל מבחינת תקלות - הוא הכי אכזב.

• תודה
Reactions: AR

AR

משתמש רשום

באופן עקרוני, בדרך כלל לא ניתן לספק אחריות ללא חשבונית, ככה זה בכל חברה מסודרת, ויש לכך סיבות רבות.

למרות זאת, אשמח לתת לך שירות גם ללא חשבונית.
שלחי לי פרטים בהודעה פרטית ואדאג בעז"ה שתקבלי שירות על הנגן.

הפרטים שאני צריך:
דגם הנגן
מהות התקלה
מקום הרכישה
תאריך (פחות או יותר)
שם וטלפון ליצירת קשר.

AR

משתמש רשום
לגבי זה שנגנים של דוקו כבר לא מיוצרים, ככה הבנתי ממישהו שיש לו נגן דוקו ודווקא ממש המליץ לי עליו :)
לגבי אחוז התקלות הגבוה, לא עשיתי סקר שוק, אבל אצלינו בבית יש בערך 10 נגנים פעילים ממספר חברות מבניהן - סאנדיסק, דוקו, סאמוויקס.
לדוקו באמת יש שמע נהדר ומערכת הפעלה נוחה אחריי שמתרגלים אליה, אבל מבחינת תקלות - הוא הכי אכזב.

תודה רבה על הפידבק.
אנחנו לא מתכחשים לתקלות. תקלות היו ויהיו, אבל כבעלים של החברה חשוב לי לשמוע וללמוד. כדי שנוכל לשפר גם את איכות הנגנים בייצור הבא, וגם לתקן כשלים בשירות ככל שניתן.

אשמח לקבל פרטים נוספים, ואשתדל לטפל לשביעות רצונכם.

הפרטים שאני צריך:
דגם הנגן
מהות התקלה
מקום הרכישה
תאריך (פחות או יותר)
שם וטלפון ליצירת קשר

זושא כץ

משתמש מקצוען
ב'דוקו' א"א להשתמש תוך כדי טעינה לדעתי זה חסרון משמעותי

@AR האם יש אפשרות בסאנדיסק היום להקלטה עם רדיו?

• תודה
Reactions: AR

AR

משתמש רשום
ב'דוקו' א"א להשתמש תוך כדי טעינה לדעתי זה חסרון משמעותי

@AR האם יש אפשרות בסאנדיסק היום להקלטה עם רדיו?

ניתן להשתמש בנגנים תוך כדי טעינה.
מה הדגם שיש לך?

לגבי הנגנים של סנדיסק, עד כמה שידוע לי, הדגם היחיד שמגיע עם הקלטה (וגם זה רק באמצעות המיקרופון שבכבל) הוא ללא רדיו.

שאר הנגנים שלהם מגיעים עם רדיו, שלא ניתן להסרה (למעט ע"י הסרה פיזית של רכיב הרדיו, דבר שפוגם באחריות הנגן).

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
באופן עקרוני, בדרך כלל לא ניתן לספק אחריות ללא חשבונית, ככה זה בכל חברה מסודרת, ויש לכך סיבות רבות.

למרות זאת, אשמח לתת לך שירות גם ללא חשבונית.
שלחי לי פרטים בהודעה פרטית ואדאג בעז"ה שתקבלי שירות על הנגן.

הפרטים שאני צריך:
דגם הנגן
מהות התקלה
מקום הרכישה
תאריך (פחות או יותר)
שם וטלפון ליצירת קשר.
תודה רבה, באמת יפה מצידכם
אני יודעת שלא נותנים שירות ללא חשבונית
אבל נראה לי שב2018 נדרש מכם להתייעל ולכל נגן לפתוח איזושהיא תעודה מקוונת כמו ברוב מוצרי החשמל כיום
בעלי קנה שעון, קיבל הודעה עם פרטי האחריות תאריך ןחשבונית
אי אפשר לדרוש ב2018 לשמור חשבונית נייר...
בכל מקרה אשלח לכם פרטים באישי
ושוב, תודה על השירות, לא מובן מאליו בכלל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה