התייעצות נגן מתנה? ☀☀ כנסו ☀☀

• פותח הנושא 102
  • פורסם בתאריך

במה היית יותר רוצה לזכות?

• דירה 3 חדרים בב״ב - 65 מ׳ + השתתפות עצמית חודשית שלכם במשכנתא של 2000 ש״ח

הצבעות: 192 27.0%
  • דופלקס ענק בטבריה - 3 מפלסים - 180 מ׳ - נוף לכינרת

הצבעות: 518 73.0%

• סה"כ מצביעים
    710
  • הסקר נסגר .

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
בלת"ק
אני לא מבין את כל העונים פה שמתלהבים מקרוב למרכז או מדירת נופש וכל מיני סברות האם אפשר לשלם משכנתא וכו'
השאלה היחידה !!! היא מה שוה יותר
בגדול משכנתא של 2000 שח בחודש זה אומר הלואה של 400000 אלף ש"ח כלומר דירה 62 מטר בבני ברק פחות 400000 אלף נראה לי שוה בערך מיליון שקל +
לא נראה לי שכזה בית בטבריה שוה פחות ממליון וחצי
זהו ! זו כל השאלה
אלא א"כ אני טועה במספרים
אבל בכל מקרה נראה לי שבגדול ברור שטבריה שוה יותר

מסוגלת

משתמש צעיר
בלת"ק
אני לא מבין את כל העונים פה שמתלהבים מקרוב למרכז או מדירת נופש וכל מיני סברות האם אפשר לשלם משכנתא וכו'
השאלה היחידה !!! היא מה שוה יותר
בגדול משכנתא של 2000 שח בחודש זה אומר הלואה של 400000 אלף ש"ח כלומר דירה 62 מטר בבני ברק פחות 400000 אלף נראה לי שוה בערך מיליון שקל +
לא נראה לי שכזה בית בטבריה שוה פחות ממליון וחצי
זהו ! זו כל השאלה
חיכיתי שמישהו יגיד את זה סוף סוף!!
אז תכלס' בשווי בטבריה שווה יותר?

rew3020

משתמש מקצוען
עניתי.
"ויהיו נכסיו ונכסינו מוצלחים וקרובים לעיר"
ודאי שמרכז זה יותר עובר לסוחר, ודאי שיותר קל להתעסק עם שכירות.
דירת נופש מרחוק זה צרה צרורה.
בעיני כל מה שמציעים דירות במקומות כאלו זה רק בשביל שיכלו למרוח על הפרוספקטים
וילה ענקית וצר מרהיבה וכו' דבר שמדבר אל הרגש.
שכלי ודאי שעדיף בני ברק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה