ב.ד.ה. נא להתפלל עבור אפרים נחום בן לאה ז"ל (הבחור שנעדר)

מצב
הנושא נעול.

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
מהסיפור שמתואר כאן עושה לי רושם כבד שהוא לא 'נעלם' באיזו חורשה או יער,
אלא שהטיפוס הזה מה'הכנסת אורחים' ישב לו על הוריד לקחת אותו לאיזה מקום עלום, אולי לתקן שם נשמות או להתחבר עם איזה צדיק.
והוא הזהיר אותו שצריך להגיע בלי פל', כי אחרת כל ה'קליפות' יכולות לדבוק בו ולהשיג אותו.
אני חושב שצריך לעשות הרבה חיפושים במקומות שמרוכזים שם כל מיני טיפוסים מוזרים.
יכול להיות שהוא נלקח לשם בעל כרחו, ולא מודע לכל החיפושים שעורכים אחריו.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
במשך הלילה הלבן והארוך שהיה לי הספקתי לברר על סאפרין מבית שמש
שמו: הרב אליעזר סאפרין רח' ריב"ל בית שמש.
בניגוד לנאמר לעיל, הרב סאפרין חי לאוי"ט.
ב"ה,
שמועה כזו היא סגולה לאריכות ימים.

Black white

משתמש פעיל
במשך הלילה הלבן והארוך שהיה לי הספקתי לברר על סאפרין מבית שמש
שמו: הרב אליעזר סאפרין רח' ריב"ל בית שמש.
בניגוד לנאמר לעיל, הרב סאפרין חי לאוי"ט.
אם מישהו מבני המשפחה מעונין יש לי את מס' הטלפון שלו. אני לא יודע אם זה לענין להעלות את זה באשכול פומבי. בפרטי בודאי אשמח לתת.

למעש'ה

משתמש פעיל
למי שלא יכול לעזור בחיפושים
עוד קצת זכויות יכולות לעזור
קבלות טובות ופרקי תהילים

החתול במגפיים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מהסיפור שמתואר כאן עושה לי רושם כבד שהוא לא 'נעלם' באיזו חורשה או יער,
אלא שהטיפוס הזה מה'הכנסת אורחים' ישב לו על הוריד לקחת אותו לאיזה מקום עלום, אולי לתקן שם נשמות או להתחבר עם איזה צדיק.
והוא הזהיר אותו שצריך להגיע בלי פל', כי אחרת כל ה'קליפות' יכולות לדבוק בו ולהשיג אותו.
אני חושב שצריך לעשות הרבה חיפושים במקומות שמרוכזים שם כל מיני טיפוסים מוזרים.
יכול להיות שהוא נלקח לשם בעל כרחו, ולא מודע לכל החיפושים שעורכים אחריו.
אתה אחרי ספר מתח טוב... מה?

קציר חיטים

משתמש חדש
אם מישהו מבני המשפחה מעונין יש לי את מס' הטלפון שלו. אני לא יודע אם זה לענין להעלות את זה באשכול פומבי. בפרטי בודאי אשמח לתת.
לא מבני המשפחה, אבל בהקשר אחר, אשמח בדוא"ל z472235 גימל
תן לייק כדי שאמחק המייל

מבקש ידע

משתמש צעיר
אתה אחרי ספר מתח טוב... מה?
דווקא אני גם חושב כמוהו ולא הכוונה לחטיפה אלא מי שהסתובב קצת במקומות האלו מירון והסביבה מבין מה שהוא אומר, חוץ מזה אין לכם רקע על הבחור יתכן מאוד שזה הסגנון עצם זה שמישהו מציע לו לבוא אתו ליבניאל וחושב ע"ז ברצינות, מלמד שיש היתכנות לכזה מחשבה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה