נאצים וארורים - גיוואלד - סלקו ידיכם מפחי הזבל!!

עששית

משתמש רשום
זוכרים את ההודעה שכתבתי פעם 'היום חניון מחר קניון'....?

היום אנחנו נמצאים ב'עונת החרדים'... פעם קראו לזה 'עונת המלפפונים'... כשאין על מה לדבר משתדלים לדבר על החרדים, ההסתה והשנאה ימשיכו עד לאירוע הגדול הבא, זה יכול להיות הולילנד ויכול להיות פיגוע ח"ו, או אולי פיגוע בהולילנד...

אבל אנחנו נשארנו המלפפונים שמעבירים עליהם את זמן הרייטינג, ובזה התקשורת צודקת! כן, אנחנו מלפפונים כמושים מקווצ'ים, עילגים, שכולנו יודעים שכמה נערי שוליים + מספר פרות מגושמות מבעירים פחי אשפה, צועקים, שוברים מרעישים, ומשתוללים, והם הם החלון ראוה שלנו.. אין לנו מערך הסברה נכון! אין לנו! לצורך הענין אין משרד פרסום שלקח על עצמו פרוייקט להציג את העמדה החרדית בצורה נכונה קריאייטיבית מתוך אסטרטגיה ברורה..

אולי זה הזמן שנרים כאן את הכפפה, אולי בכל זאת? אולי ?
בשביל מה יש כאן בפרוג, כל כך הרבה מעצבים מהליגה הראשונה, אנשי קריאייטיב ופרסום?
מצד אחד אני רואה כאן מקצוענות, ומצד שני ברחוב יש עלגים ופוחזים ששופכים על תדמיתנו חומצה. ולמה זה נשתוק אה.?

אה?? גייואלד!! אחים יקרים בני פרוג המסולאים מפז, החלצו חושים למלחמה!!! מי במקלו ומי במקלדתו..

cmyk

משתמש צעיר
בני פרוג המסולאים בפז, רובם עובדים במשך היממה לפרסנתם, וחלקם תורמים מכשרונם מכתיבה באתר.
המקסימום שפרוג יכול לתרום בענין הוא: תחרות כרזות בנושא שיועיל כמו התחרות הקודמת - - -

מה שכן, אם 'איש קטן' ירתם למשימה, יש סיכוי לראות קמפיין מטוזר ומופץ היטב, רק צריך למצוא מימון לזה - - [בעצם, רק צריך להפגיש מאן דהו עם מיודעינו, תוצאות הפגישה מובטחות - - ע"ע הלקוחות הקודמים שלו]

:)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י cmyk;393911:
בני פרוג המסולאים בפז, רובם עובדים במשך היממה לפרסנתם, וחלקם תורמים מכשרונם מכתיבה באתר.
המקסימום שפרוג יכול לתרום בענין הוא: תחרות כרזות בנושא שיועיל כמו התחרות הקודמת - - -

מה שכן, אם 'איש קטן' ירתם למשימה, יש סיכוי לראות קמפיין מטוזר ומופץ היטב, רק צריך למצוא מימון לזה - - [בעצם, רק צריך להפגיש מאן דהו עם מיודעינו, תוצאות הפגישה מובטחות - - ע"ע הלקוחות הקודמים שלו]

:)
וואלה, רעיון לתחרות של ערך מוסף 3!!

מאירי5

משתמש רשום
הקמפיין הדרוש כאן הוא כפול, מצד אחד כלפי פנים, שיבינו הסיקריקים שעל ידי שריפת פחים וניפוץ רמזורים לא משיגים שום דבר חוץ ממכות יותר כואבות מהאלות של השוטרים. ומצד שני קמפיין כלפי חוץ לסתום את פיות המשטינים והמקטרגים, ולהסביר להם, זה לא אנחנו... זה שוליים. (תירוץ קלוש למדי, כי כמה שלא נעשה שמיניות באויר התקשורת תמיד תקרא לזה: החרדים המתפרעים)

הסתר_פנים

משתמש פעיל
חברים יקרים צר לי לאכזב אתכם,
אני יודעת שזה לא פוליטיקלי קורקט לדבר כך במחוזותינו, אך הקמפיין הכי טוב והכי יעיל הוא הוקעה מוחלטת של גורמי השוליים ומבעירי הפחים, הם ושולחיהם. כל עוד זה נעשה בקול ענות חלושה ובפחד ואפילו בנימת הערכה שנשמעת כלפיהם בעיתונות החרדית, הם ימשיכו לייצג אותנו ולא בכבוד ושום קמפיין מושקע לא יציל אותנו.
מקסימום נוכיח שגם אנחנו יודעים קריאייטיב, זה ממש לא מספק!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
שכחתם את העליהום התיקשורתי המתעקש לסלף את העובדות, משהו צריך גם שם להעמיד דברים על דיוקם. קמפיין פירסומי יכול להגיע בדרך בילתי אמצעית אל קהל היעד ולומר לו את דברינו.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י הסתר_פנים;393986:
חברים יקרים צר לי לאכזב אתכם,
אני יודעת שזה לא פוליטיקלי קורקט לדבר כך במחוזותינו, אך הקמפיין הכי טוב והכי יעיל הוא הוקעה מוחלטת של גורמי השוליים ומבעירי הפחים, הם ושולחיהם. כל עוד זה נעשה בקול ענות חלושה ובפחד ואפילו בנימת הערכה שנשמעת כלפיהם בעיתונות החרדית, הם ימשיכו לייצג אותנו ולא בכבוד ושום קמפיין מושקע לא יציל אותנו.
מקסימום נוכיח שגם אנחנו יודעים קריאייטיב, זה ממש לא מספק!
תגובה זו היא ההוכחה הבולטת ביותר על השפעתה של התשקורת. לא נדרש מאיתנו להוקיע / להקיא אף אחד.
לתוצאה כזו בדיוק מכוונת התשקורת - להעמיד אותנו כמי שמשתפים פעולה בגלל "שאנחנו לא מוקיעים".
ולחידוד הענין, כשם שאין כל צורך להוקיע רוצחים, גנבים, ושאר מרעין בישין, וגם אפאחד לא מנסה להטיל כתם על כל החברה הישראלית המתעוררת מבועתת כל בוקר מחדש, ולהאשים אותה בזה שהיא "לא מוקיעה" אותם מקרבה.
זו תכלית השטנה להשמיץ ציבור שלם בשל מעשי וונדליזם של יחידים מפירי חוק.
ואם אתם סבורים שהקמפיין הטוב ביותר הוא להוקיע את הוונדליסטים, רשמו לפניכם - מיד תגיע ההאשמה הבאה לאמר: "מוקיעים אתם בפה, ובלב אתם חורשי רעה!" או השד יודע מה יגידו עלינו.
מספיק עם הנחיתות הזו, כשם שלא מבקשים מ6.5 מליון מתושבי מדינת ישראל לתת הסברים ולהוקיע מעשים שלא קשורים אליהם, כך גם אנו נענה לחורפינו ומחרפינו שיקניטונו בהבלי האחריות לוונדליזם: "איננו קשורים לענין הזה, נקודה סוף פסוק!" רוצים הוקעה? בבקשה: "אנחנו מוקיעים את פורעי החוק, מכל סוג שהוא (גם חוק שעות עבודה ומנוחה) בכל רחבי מדינת ישראל המדורדרת מוסרית וערכית, שמקומם מאחורי סורג ובריח".

הסתר_פנים

משתמש פעיל
להוקיע זה באמת יותר מידי לבקש, אבל כשבעיתונות שלנו הם הופכים ללוחמי חופש נערצים, והתמונה תמיד היא איך הקלגסים הציונים רודים בצדיקים הגדולים שכל פשעם הוא הצתת פחים וזריקת טיטולים, אז אל תתפלאו אם כולכם הופכים להיות מציתים ומדיחים.

צר לי מאוד, במקרה דנן לא מדובר בהשפעת התקשורת, אלא בבושה עמוקה שחש כל בר דעת חרדי נוכח המעשים ההזויים הנעשים בשם היהדות ואין פוצה פה ומצפצף.

אני מכירה כל כך הרבה אנשים עם זיקה עמוקה למסורת, אנשים שמקיימים מצוות רבות בהידור אך מפחדים לעשות צעד קדימה בגלל אותם אלו שמוציאים דיבתנו רעה.

ו...כן .., גם אצלנו בכל עת בה מישהו סרח בעבר השני של הגדר ממהרים לרקוד על הדם ולומר הנה פירות הבאושים של החינוך שהוא לא משלנו, כאילו כולם כולם שם רוצחים, שיכורים וגזלנים.

זה הטבע האנושי לעשות הכללות, בגלל זה עניין "חילול השם" כל כך טבוע בדמינו, בגלל זה כל אחד מאיתנו חש בושה כשמישהו מאיתנו נתפס בקלקלתו, ולבד מזה אנו אמורים להיות מגזר מוסרי, רוחני וערכי הרבה יותר מהם, למה לערוך השוואות בכלל? אז תפסיקו להיתמם ולומר, מה לי ולהם, כי כולנו מוכתמים ממעשיהם בצדק ושלא בצדק. ועד שהם לא יוקעו באופן מפורש אנחנו חלק מהם.

שושי מביתר

משתמש מקצוען
יש הבדל מאוד פשוט בין גנבים אצלם למפגינים אצלינו

אצלינו ההפגנה היא בשם הדת ולכן באופן טבעי כל חרדי הוא חלק מזה כי גם הוא דתי (-בדעת הקהל)
כל עוד לא אמר אחרת

המבשר מדווח על מחאות והפגנות, מה זה אם לא להלל?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הסתר_פנים;
בעיתונות שלנו הם הופכים ללוחמי חופש נערצים, והתמונה תמיד היא איך הקלגסים הציונים רודים בצדיקים הגדולים שכל פשעם הוא הצתת פחים וזריקת טיטולים, אז אל תתפלאו אם כולכם הופכים להיות מציתים ומדיחים

על איזו עיתונות שלנו את מדברת? ידיעות? מעריב? באיזה עיתון חרדי היללו את מציתי הפחים
?

צר לי מאוד, במקרה דנן לא מדובר בהשפעת התקשורת, אלא בבושה עמוקה שחש כל בר דעת חרדי נוכח המעשים ההזויים הנעשים בשם היהדות ואין פוצה פה ומצפצף

.

מי ולמה צריך לפצות פה? מי עושה את זה בשם היהדות? מהיכן נשאבו רעיונות העיוועים הללו

?

אני מכירה כל כך הרבה אנשים עם זיקה עמוקה למסורת, אנשים שמקיימים מצוות רבות בהידור אך מפחדים לעשות צעד קדימה בגלל אותם אלו שמוציאים דיבתנו רעה

.

ו.. גם בגלל שהם שבויים ביצר הרע, או שעדיין לא תרמו עבורם לאיזו קופת עיר כנראה, אבל זה כבר ממש נושא אחר

.

ו...כן .., גם אצלנו בכל עת בה מישהו סרח בעבר השני של הגדר ממהרים לרקוד על הדם ולומר הנה פירות הבאושים של החינוך שהוא לא משלנו, כאילו כולם כולם שם רוצחים, שיכורים וגזלנים

.

אצלנו, ב"ה לא יודעים באמת מה קורה שם. ומי שיודע מעט, לא מציח לישון בלילה מהזעזוע לאיו דיוטא תחתונה ניתן להגיע, ואם כבר נגעת בנקודה: כן, רק אין יראת אלוקים והרגוני - כולם חשודים על הנ"ל

.

זה הטבע האנושי לעשות הכללות, בגלל זה עניין "חילול השם" כל כך טבוע בדמינו, בגלל זה כל אחד מאיתנו חש בושה כשמישהו מאיתנו נתפס בקלקלתו, ולבד מזה אנו אמורים להיות מגזר מוסרי, רוחני וערכי הרבה יותר מהם, למה לערוך השוואות בכלל? אז תפסיקו להיתמם ולומר, מה לי ולהם, כי כולנו מוכתמים ממעשיהם בצדק ושלא בצדק. ועד שהם לא יוקעו באופן מפורש אנחנו חלק מהם

.

אם עושה לך טוב להרגיש חלק מהם שיבושם לך. אני לא חלק מהם ואני לא חש מוכתם ממעשיהם. אני חש שאיבדנו את הכיוון והשפעת התשקורת כה גדולה עלינו עד שאנחנו חוזרים על תובנות שהם מכניסים לנו לפה. ואני כן יאמר בקול גדול עד שאתה אומר לי טול קיסם מבין שיניך אני אזעק טול קורה כקורת בית הבד מבין עיניך הסמואות
[FONT=Times New Roman (Hebrew)]

[/FONT].
די להסתה שכבר מגיעה מתוך מחננו אנו בלי לשים לב לשטיפת המוח שעברנו בעקיפין ובשיטתיות
!!!

הסתר_פנים

משתמש פעיל
ומה זה הקמפיין הזה, או מערך ההסברה, או מה שזה לא יהיה, אם לא התנצלות וניסיון נואל לומר: הנה הביטו עלינו, אנחנו לא גרועים כמו שאתם חושבים....
ועל זה וכגון זה נאמר: "סור מרע ועשה טוב"
ואגב, תעתיק את כל הטקסט ותדביק בפנקס הרשימות של ווינדוס ומשם להודעה בפרוג, זה יסדר לך את כל הטיפוגרפיה.....

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
בוא ונעשה סדר: העיתונות שלנו מדווחת על מחאות, מתוך רצון להביע מחאה על מעשים אשר לא ייעשו, וזו דרך מחאה לגיטימית, אם כי ארכאית, מיושנת וחסרת תועלת. מישהו שם שכח שהמדיה היום קצת שונה, ומי שבאמת רוצה להביע מחאות - שיציץ החוצה קצת לראות איך עושים את זה מקצועית ואפקטיבית (לדוגמה - הקמפיינים שמארגנים החברים של גלעד שליט) בשום פנים ואופן לא נותן הדיווח הזה לגיטימציה לפורעים.
ועכשיו ככה, צריך להתחיל להפנים, שמבלי לשים לב הפכנו מובלים על ידי קומץ מובילי דעת קהל שדחקו אותנו לפינת התגוננות על מעשים שלא עשינו. אם ננתח את מה שקורה בירושלים אז במקרה הטוב - המשטרה כשלה כשל חמור בתפקידה שעיקרו שמירה על הסדר. מה זה נערים פוחזים בני 15 שמציתים עגלת אשפה, על משטרה מרובת הישיגים שטובי המוחות והכוחות משרתים בה? ב10 דקות היו יכולים להביא למעצרם המדוייק של הפורעים הללו ולהשיב את השקט על כנו.
אבל.... או שכנראה המשטרה אכן חדלת אישים כפי נכתב לעיל, במקרה הטוב, או שמשהו עמוק יותר קורה כאן, ולמישהו מאד נוח עם המצב הזה שמעמיד את כל הציבור החרדי בעמדת מיגננה, כשק חבטות של תחלואי החברה.
בוא נקח לרגע "רוורס". מוכנים?
אני לא ירושלמי. בחג השבועות הייתי בירושלים אצל מורי ורבי. במאה שערים. ערימות אשפה וצחנה בכל פינה מערב החג, כי עיריית ירושלים לא מפנה את הזבל בתור עונש!
שמעתם? עונש!
מישהו שרף פח? אלפי תושבים משלמי מיסים לא יקבלו את השירות המינימלי מהעירייה שהחילטה לעשות להם חינוך מחדש משהו בנוסח סטאלין או סין.
איפה נשמע כדבר הזה? התרגלנו לעוולות שעושים לנו מבלי להניד עפעף ואנו מושיטים את הלחי השניה כשאנו ממלמלים דברי התנצלות???
חוצפה שאין כדוגמתה. נראה אותם יום אחד לא מפנים אשפה ברחובות אחרים בהם הושחתו בוונדליזם תמרורים, עגלות אשפה, (כן, לא רק אצל החרדים נשרפים פחים!) מדחני חניה, או כל דבר אחר!!
אם זה היה קורה בתל אביב היו תוך שעה מתייצבים סוללת עורכי דין בתביעת נזיקין ייצוגית כנגד העירייה, ואצלנו עסוקים בלהוקיע ולהתגמגם!!!
מה קרה לשכל שלנו?????????????

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י הסתר_פנים;394020:
ואגב, תעתיק את כל הטקסט ותדביק בפנקס הרשימות של ווינדוס ומשם להודעה בפרוג, זה יסדר לך את כל הטיפוגרפיה.....
זה מה שעשיתי אך בסערת רגשותי הווינדוס נרתע..

מבקשלחם

משתמש רשום
אברימי, כל מילה פנינה!
היום מלאכתם של המסיתים מבחוץ כבר נעשית על ידינו, בדיוק כפי שכתבת.
להלן לקט משפטים שמושמעים מבינינו לעצמנו:
1. עד שלא יקומו התושבים עצמם ויכניסו מכות למציתים וכו'". (סליחה? יש כאן מדינת חוק. יש משטרה שאמורה לטפל בהם!)
2. "העיתונים שלנו מפרסמים את המחאה, ואנחנו מזדהים איתם" (אכן כן, אנחנו מזדהים עם המחאה. כל יהודי שומר תורה כואב את הרס הקברים בוולגריות, כואב את ניתוחי המתים הנעשים באובססיביות, כואב את חילולי השבת, ובד בבד מסתייג ממעשי וונדליזם באופן מוחלט!!)
3. "חרדים עושים, חרדים זורקים, חרדים מתקיפים, חרדים מתפרעים וכו" (שכחנו שזה מתחיל מזה ש"חרדים כואבים"! כן הלב דואב וכואב, וכשתביטו על עיני העדה - גדולי הדור כשהם נדרשים לסוגיות עליהן נערכות המחאות תוכלו לראות את הכאב והצער! אל תשכחו זאת, למרות שמנסים להסתיר ולהשכיח את זה מכם!)

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אל תספרו סיפורים על קומץ בודדים

אני הקטן הייתי תקוע כחצי שעה בבר אילן במכונית בתוך (תוך תוך) הצומת המרכזית ירמיהו-בר אילן-צפניה-עלי הכהן, בשעת ההפגנות ושבירת הרמזורים.
המשטרה הגיעה בתחילה ופיזרה את המפגינים, והתחמקה לה לשיכון חב"ד לצפות במחזה המשעשע לכעשרים דקות. בהם התקהל קהל אלפים (!!!) לצומת, והנה קם התורן המרכזי לשבירת הרמזור. וכאן קרה הלא-ייאמן: הקהל באלפיו מחה כפיים לעני מצלמות הטלוויזיה. לא מדובר בקומץ, אלא באלפי אנשים שמחו כפיהם (המגועלות בדם ההסתה) לטיפש ששבר את הרמזור. אין סיכוי בעולם שחילוני שרואה סרט כזה ישתכנע שמדובר בקומץ. היו שם הרבה יותר אנשים ממפגיני בלעין-נעלין.

לעניין ההסתה, הכל דיברורים, כשהחילונים רואים שהחרדים הולכים בממשלה עם נעלי-בית הם מרישים שתופסים את המקום שלהם, וזה גורם להכל. כדוגמה, ההסתה נגד חסידות גור שנתנה הרגשה שהיא צועדת ומצליחה יותר מכולם בכל חזית.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אכן יש קומץ קטן של אנשי דלא מעלי שבטיפשותם מכתימים ציבור שלם ...
אך צריך לזכור שעשיו שונא ליעקב והחילוני בעת מצוקת אייטמים מקפיצי רייטיניג שונא את החרדי ...
באותו יום שבו בכל מהדורות החדשות פתחו עם האייטם החם על החרדים שורפי הפחים ומנתצי הרמזורים נדחקו שלושה סיפורים מרכזיים שלולא היה באחד מהם היה מעורב ספק ספיקא חרדי היו עושים מזה מטעמים ומלבים דרך זה את השנאה .
אני לא מכיר מגזר אחר שמסוגל לשבת שדר רדיו ולהכליל את כולו בתור "תולעים ובהמות" ועדיין לאחר שבועות לא יקנס או יורד משידור .
זה לא סוד שיאיר לפיד שלפני שבועות הפיח רוח שנאה בטורו על הנוסע החרדי שיושב לצידו וחי על חשבונו. לוטש עיניים למשרת יורשו של אביו בשנאת חרדים וביחד עם ראש עירית השנאה מר ולענה רון חולדאי מתעדים לפתוח מפלגה משותפת שתגנוב מקדימה את דגל השנאה וביחד איתה גם כמה מנדטים .
אז נושא ההלקאה העצמית אכן פושה בקרב מחנינו אבל צריך לזכור שגם לאחר שכולנו נתגייס לצבא וכל המגזר יעבוד וישלם מיסים עדיין נצטרך לעמוד על נפשינו ולהתחנן בפני הפריץ לתקציבים ולייחס הוגן .
בשבוע שבו מתפרסם ע"י כתב בכיר בעיתון חילוני מאמר לאחר ביקור בזק בבני ברק של חצי שעה כתבה כ"כ אוהדת ומפרגנת רק המחשבה מה היה קורה באם הוא היה נשאר בעיר ולו למשך היום כולו .....

orli_dimri

משתמש פעיל
אני הקטן הייתי תקוע כחצי שעה בבר אילן במכונית בתוך (תוך תוך) הצומת המרכזית ירמיהו-בר אילן-צפניה-עלי הכהן, בשעת ההפגנות ושבירת הרמזורים.

גם אני הייתי תקועה באזור הזה-ערב חג השבועות.
זה היה פשוט מורט עצבים!!!
אני נגד ההפגנות המטופשות האלה ולדעתי זה חילול ה' ממש.

איש קטן

משתמש צעיר

קהל היעד: 1. החילונים. מורכבות: הם ימשיכו לשנוא אותנו, גם אחרי שכל הפחים במאה שערים יוחלפו במתכות נוגדי אש + מנגנון לכיבוי אוטומטי של ניצוץ. קהל היעד ידוע כמשתמש בשיטת ההפגנה הפרימטיבית של שריפת פחים - כאשר נוח לו, למשל, כאשר השכר באוניברסיטה מצטמק ורע לו. קהל היעד גם ידוע כקהל שעודד את אזרחי טהרן במעשי האלימות שלהם, בשריפת פחים וצמיגים, בשביל מטרת החלפת השלטון.

2. קהל יעד לא פחות חשוב: המיזרוחי'סטים. מורכבות: גם הם ימשיכו לשנוא אותנו, בעודם מבעירים צמיגים למניעת פינוי פחון התנחלותי צנום על איזה הר נטוש למרגלות שכם או יריחו מסביב לאוכלוסיה עויינת. הם ימשיכו לשנוא אותנו כל עוד נעדיף את התורה על הארץ, כל עוד נעדיף את הרבנים על הצבא, וכל עוד נפריד את הבנים מהבנות. נוסיף להם את החבדניקים, ותושבי בית"ר עילית, והליטאים, והחסידים, וכל יפי הנפש שיודעים לגנות מבעירי האשפה, בעוד הם משתמשים עם הכלי הזה בדיוק, כאשר להם נראה לנכון ללחום על משהו, למשל, כאשר התחבורה בבית"ר אינה מספקת לדעתם את השירות להם הם מקווים. (אז יש אולי [רק אולי, ולפי הסעיף הבא] כאלה שקברי ישראל בוער בעצמותיהם, ויש שדווקא שירות לא תקין של תחבורה ציבורית גורם להם להתפרק. אך לא כאן טמונה שורש השנאה המובנית והתהומית, ימשיכו לשנוא אותנו גם אחרי, כל עוד לא נאכלס בהמונינו את הקולנוע, וכל עוד לא נפזז לשירי עגבים, או לחילופין נשווה קו עם האידיאולוגיה של כל האחרים).

הערת אגב: שריפת פחים הפך בכל העולם לאקט מחאתי מחוייב המציאות. השאלה היא רק אם המאבק מוצדק. באם תהיה הסכמה משותפת בין קבוצת אנשים בדבר המאבק המשותף, לכאורה מהדין להבעיר אשפה. גם עובדי הטלוויזיה הממלכתית השתמשו באקט זה כשקיצצו בשכרם.

מאפייני המוצר: רווקים, אמריקאים / בוגרי מיר, נערי שוליים.

ועתה לפירוט:
רווקים מתבגרים: אף אחד לא מחכה להם בבית, מצד שני, אף אחד לא מחכה להם בישיבה. אז יש את הדרך בין הבית לישיבה, ואשרי מי שנתפס על דברי תורה, ומכלה את הזעם שיש בליבו על השדכנים והשדכניות - על עצים אבנים רמזורים ותמרורים.

אמריקאים | בוגרי מיר: ההורים ימשיכו לחלום שהבן יקיר כובש את ההמונים ב"חבורות" שהוא מוסר בקומה המשולבת בקומפלס מיר המעטירה. אבל ה'תכשיט' מצא מזמן תחליף למשחקי הפוטבול האמריקאי. כאן לפעמים קשה לדייק יותר, ולכן זה מאתגר יותר: גם לזרוק אבן לגובה של שלוש קומות עד לפנס האדום של הרמזור המרכזי בבר-אילן, וגם לעמוד בהיכון לבריחה אמיצה מידי הקגלסים.

נערי שוליים: הם צריכים רק את הקריצה, את הפאשקוויל הראשון בדבר המחאה הקרב ובא בכדי להתחיל להתסיס. כוחות הביטחון יודעים לזהות אותם, הם אלה שיושבים דרך קבע בצומת הדרכים בר-אילן / שמואל הנביא, הם שונאים ערבים, שונאים חרדים, ואוהבים רק את עצמם. ההפגנה הוא תירוץ לפוצץ מכות את הערבים הנקרים בדרכם, ותירוץ עוד יותר גדול, לצוד ברשתם את ה'פרעכיות' המסכנות. (פן זה במוצר, הוינו אולי הפן היחיד שמצדיק קמפיין נגד ההפגנות, ולא ההסתה, שתימשך גם בלעדיהן).

מתחרים: החרדים, ובתוכם אלפי תושבי מרכז ירושלים, שבתוכם גם אלפי 'קנאים', חלקם מתמסרים לתורה ועבודה, חלקם מפרנסים בעמל את צאצאיהם. הם המתחרים האמיתיים של מבעירי הצמיג, אותם הם משחירים, ושלא בצדק.

ערכי מותג: געוואלד, זעם, זעזוע, ניפוץ, שעמום, חרון, שנאה, אימה, גז מדמיע, מים כחולים, נאצים.

סלוגן: השנאה מקלקלת את הסיבה.

ויז'ואל: רקע 100% שחור, במרכזו כובע ירושלמי צהבהב מזיעה, ובמקום נוצה, כנהוג אצל יפי הנפש - יתנוסס דגלון ישראל שרוף למחצה.

קד"מ: לשכור סטונדטים לתיאטרון, להלביש אותם ב"סופער", קאפטן ירוק של ה'תולדות', מכנסיים קצרות וגרביים כתומים (-פעם, בעידן הקריקטורות, הלכו כך נערי ירושלים, שווה מבט בתמונות הארכיון), וסנדלי-אצבע. על כל ה'שמונה בגדים' נעטוף את הסטודנטים בשק ואפר, ביד אחת אבן, ביד השניה דגל שרוף, וכל יסובבו בכיכר רבין בין 4-6 משך שלושה שבועות.

ספיישלס: לעלות לפחות שלושה פעמים לתוכניתו של רזי ברקאי, להציג את המרואיין כבכיר בנטורי קרתא, לגמגם בעברית ולשמור על שיבוש מכוון של הלשון העברי, ולדאוג לרקע של "געוואלד נאצים" מעורבב עם סירנות, ולהסביר במדויק "מה בוער"...

(ותודה למקארתור על ההשראה).

........

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הנושא מחוק ואינו ישתנה כל עוד המטריה האידאולוגית כביכול של אלה ששותקים בחיוך ולא הופכים את החצר האחורית שלהם, כמו שהם מסוגלים להפוך כל חצר קדמית או אחורית של אחרים בהנאה מרובה, קרי הקנאים ושמא אף ממלכת זופניק עצמה, עד אז נמשיך להריח טיטולים במעופם מול הבית ומפיות הגבי גזיתיםו וכל השרי"ם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה