דרוש מידע מתסרקות ומאפרות לכלות ב800+ ! האם זה צודק?

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת שיש כאן איזו אי הבנה...
אף אחד לא צועק על אף אחד!!!!!!!!!!!
פותחת האשכול ביקשה עזרה ומידע למישהי זולה יותר - זה יש לכן?? אם כן, תענו לה.
חוץ מזה, רק אמרנו (מעט מאיתנו) שזה הזוי זה הכל!
לא אמרנו להוריד מחירים, לא החרמנו אף אחד, לא דרשנו הוזלה.
רק אמרנו שהתקבל בציבור מצב הזוי, זה הכל...
כל מילה !!
מצב הזוי!!!!!
והכי הזוי שרק מעט מאוד הסכימו אם זה שזה הזוי:rolleyes::rolleyes:
אאם כן, תענו לה.
חוץ מזה, רק אמרנו (מעט מאיתנו) שזה הזוי זה הכל!

רק תספרו ליעל איזה עץ הכסף שלכם גודל? אולי אני יעבור לגור לידכם:eek::rolleyes:

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני אישית ראיתי יותר מפעם אחת כלות מאופרות במחירי שמיים - שהיו נראות מכשפות בלשון המטה. האור באולם לא זהה לתאורה של בית - המייק אפ לפעמים נראה פשוט אפור - פחד! טוב, הצלם ישנה בפןטושופ - אבל כל הנוכחות יראו את הצבע און ליין. או במצב ה''טוב'' רואים קליפות ושכבות ללא סוף על עור נקי של כלה ילדונת. לא חבל? אם כבר משלמים - שיהיה באמת מקצועי. אל תתלהבו מהם המקום שהיא למדה בו וכמה כסף השקיעה בלימודים וקניית ציוד. כמו בכל תחום - יש כאלה שזה זורם להם בדם- הלימודים רק מוסיפים מקצועיות - אבל חוש וידיים היו להם תמיד - ויש כאלו שאיכשהו למדו- פתחו עסק ומנסות להשתלב. לברר, לקבל המלצות לא רק על התוצאות בבית אלא איך הכל היה נראה אחרי כמה שעות, איך הייתה הרגשה בעור, בראש. יש כלות שאחרי חתונה מוציאות כק300 סיכות מהפאה - עבודה נחמדה בזמן הכי מתאים... ויש מסרקות שעושות כזה יופי עם כ15 סיכות - אז הפרש של כמה מאות שקלים עדיף מאיפור וסירוק גרוע! המלצות רבות ו הרבה תפילה לס''ד גם בעניין הזה. לי אישית מנסיון יש על מי להמליץ . והעיקר שהמסרקת והמאפרת יהיו גם אישיות נחמדה ומקרינה - בכזה יום חשוב ומספיק לחוץ - זה מאוד מוסיף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה