התייעצות מתנה לבעל אחרי תקופת שיפוצים מטורפת! יש לכם רעיון?

.Nathan

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
משהו להשלים את הבית
תמונה (שלכם/נוף/אוירה)
שעון קיר
עציץ...

ניראה לי שמלון או צימר שקט לכמה ימים אחרי רעש ובלאגן של שיפוצים הכי מתאים

ארוחה זוגית במסעדה שווה

סט של ספל יפה לנטילת ידיים עם מגבת תואמת. ברכת אשר יצר מעוצבת לתליה
ביקשו מתנה לבעל, לא מתנה לאישה :cool:

קולו

משתמש צעיר
פעם קניתי כמו זמירון - אבל רק של קידושים
(קידום לראש השנה / קידוש לשבת חול המועד / קידוש לשמחת תורה וכו')
שימושי מאוד...
עולה באזור ה-20 שקל

קבצים מצורפים

• קידושים.png
    קידושים.png
    KB 313.4 · צפיות: 49

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
תארגני לו כמה ספרים שהוא אוהב (אפשר גם בהשאלה) ותדאגי לזמן שיוכל לקרוא בנחת עם פיצוחים וכד'

לא לפרסום

משתמש פעיל
מכתב
עם איזה מעדן או משהו קטן לידו
הלב זה העיקר.
כנ"ל....[האמת זה מאוד תלוי בסגנון...פשוט אני ולדעתי [כמעט כל] גבר לא אוהב שקונים לו מתנות...אין כמעט מתנה שקלעה לטעם שלי ואז זה הרגשה של כסף לפח...בשונה מאישה שנהנת מעצם הנתינה ולא כ"כ חושבת על הכסף]
יש לי חבר שאומר.....מה זה יסורים של אהבה?
שאשתי קונה לי מתנה בכסף שלי.....
נ.ב.התשובה על הנושא בכללי...אבל בפרטי 50 שקל זה מתנה סמלית ונראה לי שארנק כרטיסים שהציעו פה זה די באופנה עכשיו...אם הוא בענין....

נערך לאחרונה ב:

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לבדוק בשיחת עומק מחוץ לבית מה הכי חסר לו בחיים, (כולל בנישואין) ולנסות להשלים לו את החסר ולו במעט/ולו לזמן קצר...
לכל אחד חסר משהו אחר.

ראש ישר

משתמש פעיל
כנ"ל....[האמת זה מאוד תלוי בסגנון...פשוט אני ולדעתי [כמעט כל] גבר לא אוהב שקונים לו מתנות...אין כמעט מתנה שקלעה לטעם שלי ואז זה הרגשה של כסף לפח...בשונה מאישה שנהנת מעצם הנתינה ולא כ"כ חושבת על הכסף]
יש לי חבר שאומר.....מה זה יסורים של אהבה?
שאשתי קונה לי מתנה בכסף שלי.....
נ.ב.התשובה על הנושא בכללי...אבל בפרטי 50 שקל זה מתנה סמלית ונראה לי שארנק כרטיסים שהציעו פה זה די באופנה עכשיו...אם הוא בענין....
מצחיק.
לדעתי זה בדיוק הפוך.

לפחות בימינו שרוב הנשים מודעות ואחראיות למצב הכלכלי המשפחתי לא פחות מהבעל.

אנטוריום

משתמש מקצוען
במיוחד כשמדובר בסכום צנוע, חייבת להיות הרגשה שהייתה מחשבה לפני המתנה כך שלא הייתי ממליץ על קניית משהו בלי לחשוב טוב מה יעשה לו את זה..

ובאמת יכול להיות שיציאה ביחד לגלידה או סתם פינוק משותף, יהיו משמעותיים יותר מאשר מתנה שלא בטוח תתאים..

מרגיש שכדאי להדגיש בשיחה את ההערכה המרובה אליו על כל מה שעשה, [ואפשר גם לספר שחשבת המון מה לקנות, וממש היה לך חשוב לתת את ההערכה במשהו שהוא יותר ממילים, אבל לא מצאת במה..]

לארג'

משתמש מקצוען
מצחיק.
לדעתי זה בדיוק הפוך.

לפחות בימינו שרוב הנשים מודעות ואחראיות למצב הכלכלי המשפחתי לא פחות מהבעל.
זה לא הנושא
פשוט אין מה לקנות לבעל בד"כ...
אא"כ חשקה נפשו במשהו מסויים ולא הרשה לעצמו

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
(פעם שמעתי)
פשוט תגישי לו את הכסף ותגידי "מצאתי" או העבירו לי מעשרות.
את לא מאמינה איך הוא ישמח....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה