דרוש מידע מתנה לבעלי אחרי תרומת כליה

מוטי מ

משתמש צעיר
אני חושב שהמתנה הכי גדולה לבעלך זה להוציא אותו למקום תפילה
[אם אתם חסידיים אז להונגריה פולין וכ'ו ואם לא אז יש לכם את המקומות קדושים כאן בארץ ואפשר לצאת ליום שלם למסע הקודש]
כי לכזה מצווה גדולה שהוא עשה שום הון שבעולם לא יכול להביע את הערכה לחסד
רק שהתפילות יתקבלו בזכות המצווה הגדולה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שינוחחח
לא להוציא אותו עכשיו לסיבוב בארץ (או בעולם)
זה מסוכן ולדעתי גם לא אפשרי כ"כ קרוב לניתוח.
והמצב המתוח בצפון עכשיו...
אבל אולי באמת לשמור את זה לקיץ

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
פתאום המילים "הוציאנו משעבוד לגאולה" שנאמרות בליל הסדר בהגדה מקבלות משמעות אחרת ועמוקה.
לחשוב על עוד יהודי/ה שזוכים להסב בשולחן החג עם המשפחה בשמחה ונגאל/ה מהיסורים המרים של הדיאליזה ...ובמקום זאת זכו לחיים חדשים על ידי תרומת הכליה..זה שלעצמו מחזק ומרומם את הנפש.

הטקסט הבא נאמר לפני ובסמיכות לשתיית כוס שני בליל הסדר.
לְפִיכָךְ אֲנַחְנוּ חַיָּבִים לְהוֹדוֹת, לְהַלֵּל, לְשַׁבֵּחַ, לְפָאֵר, לְרוֹמֵם, לְהַדֵּר, לְבָרֵךְ, לְעַלֵּה וּלְקַלֵּס לְמִי שֶׁעָשָׂה לַאֲבוֹתֵינוּ וְלָנוּ אֶת כָּל הַנִסִּים הָאֵלוּ: הוֹצִיאָנוּ מֵעַבְדוּת לְחֵרוּת מִיָּגוֹן לְשִׂמְחָה, וּמֵאֵבֶל לְיוֹם טוֹב, וּמֵאֲפֵלָה לְאוֹר גָּדוֹל, וּמִשִּׁעְבּוּד לִגְאֻלָּה. וְנֹאמַר לְפָנָיו (יש שאין אומרים שִׁירָה חֲדָשָׁה): הַלְלוּיָהּ.
אני חושב (סתם כרעיון)שניתן להדפיסו בחריטה על כוס יין יפה (את כל הטקסט או חלק ממנו) ולהביא לבעל עם תוספת פתק של מילות תודה וכו..

הטקסט יהיה מזכרת תמידית על החסד האצילי שנעשה בתרומת הכליה.ומאידך זו תזכורת להודות בכל עת ורגע לקב"ה "על ניסך שבכל יום עימנו" בכלל .
ויותר בפרט-על כך שאנו ב"ה בריאים בגופינו ויכולים לזכות לברך ברכת "אשר יצר" בכל יום..

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שהאושר, המשמעות והסיפוק שיש לו עכשיו ממלאים אותו עד בלי די יותר מכל מתנה אחרת שבעולם…
אבל אולי אני הייתי נותנת משהו עם רעיון (ובעיקר דגש על במכתב שבו אני מספרת את רגשותיי ומודה לקבה על הזכות)
נגיד גביע כסף לכבוד (כוס ישועות אשא…)
שעון יוקרתי (שנזכה לעוד הרבה שעות של משמעות יחד…)
סידור יוקרתי עם דיגום מזהב (משהו שקשור לתפילות…)
ועוד…

יישר כח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה