תנו לי ביקורת מתנדב השבוע - איחוד הצלה סניף חולון אזור

ליאור מ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שם: הלל חמאוי
מצב משפחתי: נשוי + 7 בלע"ה
כמה זמן מתנדב בארגון: 13 שנים משנת 2008
עיסוק: אברך כולל

למה התחלת להתנדב : לפני הרבה שנים כשהיינו מגיעים לאירועי זק"א (לטפל בנפטרים) היינו מגיעים לאירועים כאלה מהר מאד.
אז זיהינו את הפוטנציאל שיש בלטפל רפואית בחולים עוד לפני שנצטרך חס ושלום להתעסק בכבוד המת.

מקרה מיוחד שאני זוכר: אירוע שאני מספר הרבה בפרט למתנדבים חדשים.
באמצע תפילת מנחה התקבלה קריאה על פציעה קלה לכאורה, הגעתי לרחוב כשאני מחפש פצוע- אדם בוגר צועק לי בלחץ גדול להגיע מהר לאיזור שלו, אני מרגיע אותו תוך כדי הוצאת הציוד הרפואי.
כשאני נכנס לבניין אני רואה ילד כבן 10 יושב בתוך שלולית של דם עם דימום מסיבי מרגלו.
הילד בעט בדלת, שבר את הזכוכית, וכשהוציא את הרגל הזכוכית יצרה לו קרע עמוק וארוך בירך.
פציעה המוגדרת קשה עם סכנה ממשית לחיים עקב איבוד דם רב.
הענקתי לו טיפול ראשוני עם חוסם עורקים כתום (CAT) ותחבושת נוספת להגן מפני זיהום. הילד קיבל נוזלים בוריד ופונה לבית החולים להמשך טיפול.
העניין המיוחד הוא שאסור לזלזל בשום מקרה רפואי, למרות שיש מקרים שבהם אנחנו פחות מועילים או עוזרים, יכולה להיות פעם אחת שאנחנו נהיה במקום הנכון בזמן הנכון והצלנו חיים שלמים.

NJ1_9692X.JPG

NJ1_9727.JPG

NJ1_9734X.JPG

NJ1_9599X.JPG

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
שם: הלל חמאוי
מצב משפחתי: נשוי + 7 בלע"ה
כמה זמן מתנדב בארגון: 13 שנים משנת 2008
עיסוק: אברך כולל

למה התחלת להתנדב : לפני הרבה שנים כשהיינו מגיעים לאירועי זק"א (לטפל בנפטרים) היינו מגיעים לאירועים כאלה מהר מאד.
אז זיהינו את הפוטנציאל שיש בלטפל רפואית בחולים עוד לפני שנצטרך חס ושלום להתעסק בכבוד המת.

מקרה מיוחד שאני זוכר: אירוע שאני מספר הרבה בפרט למתנדבים חדשים.
באמצע תפילת מנחה התקבלה קריאה על פציעה קלה לכאורה, הגעתי לרחוב כשאני מחפש פצוע- אדם בוגר צועק לי בלחץ גדול להגיע מהר לאיזור שלו, אני מרגיע אותו תוך כדי הוצאת הציוד הרפואי.
כשאני נכנס לבניין אני רואה ילד כבן 10 יושב בתוך שלולית של דם עם דימום מסיבי מרגלו.
הילד בעט בדלת, שבר את הזכוכית, וכשהוציא את הרגל הזכוכית יצרה לו קרע עמוק וארוך בירך.
פציעה המוגדרת קשה עם סכנה ממשית לחיים עקב איבוד דם רב.
הענקתי לו טיפול ראשוני עם חוסם עורקים כתום (CAT) ותחבושת נוספת להגן מפני זיהום. הילד קיבל נוזלים בוריד ופונה לבית החולים להמשך טיפול.
העניין המיוחד הוא שאסור לזלזל בשום מקרה רפואי, למרות שיש מקרים שבהם אנחנו פחות מועילים או עוזרים, יכולה להיות פעם אחת שאנחנו נהיה במקום הנכון בזמן הנכון והצלנו חיים שלמים.

צפה בקובץ המצורף 957402

צפה בקובץ המצורף 957403

צפה בקובץ המצורף 957404

צפה בקובץ המצורף 957405
התמונה עם בית הכנסת מיוחדת.
עם איזו עדשה?
או שהעיבוד נתן את הזווית הזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  55  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה