המדריך היומי מתלבט אם לכתוב מדריך כיצד לשחזר תמונות שנ&#150

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מתלבט אם לכתוב מדריך כיצד לשחזר תמונות שנמחקו מהמצלמה...

מה אתם אומרים?

פשוט שיחזרתי לאחותי כרטיס זיכרון עם מלא תמונות מחגיגת אחייני הקטן בן -3, ולבת דודה שיחזרתי גם איזה חצי ג'יגה, וגם שיחזרתי פעם 250 ג'יגה מדיסק קשיח שרצו לשחזר אותו -1800 שקל, אז אני מתלבט אם לעשות לזה מדריך...

נ.ב. פשוט זה הרבה השקעה ואני צריך מוטיבציה... :)

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה סתומרת?
שלא נדע מצרות, אבל ברור שאנחנו בעד!!!

תותים

משתמש רשום
למה לא, מה אתה מתלבט? ספר לנו, פרוק פופקו,
קרה משהו?

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם אפשר נשמח מאד!!!!!!!!!!!!!

זווית אחרת

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ברור, זה נורא חשוב, לי וודאי !
אם זה מה שרצית - אז בבקשה:
כן, זה יועיל רבות !!...

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שאלה:
השיחזור שעשית היה לאחר שהמשיכו לצלם או מיד הפסיקו?

בכל אופן תן מדריך אני גם זקוק לו.

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר להבין למה עדיין יש כאן התלבטות???

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ההתלבטות היא מכיוון שהמדריך ארוך ואין לי כוח להשקיע למשהו שלא צריכים. ולגבי מה ש"תם" שאל : טיפה צילמו 2 תמונות,... אבל זו שאלה טובה ואתייחס לזה במדריך.
דרך אגב:
עם המדריך שאני יעשה אז גם אם כל ההארדיסק שלכם בגודל של 500 ג'יגה יימחק כולו עם כל החומר שלכם תוכלו לשחזר אותו בלי לשלם גרוש.!
אז תנו קצת מוטיבציה :)

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נשמח מאוד מאוד על מציאה - יצירה כזו... שתחזיר לנו את עמלנו...

נראה לי שכמעט אין אחד שלא נתקל בתופעה זו, וניסה לתת לשחזור (תמיד הצליחו לשחזר מה שלא צריך... ואת הדברים החשובים לא הצליחו להעלות מתהום הזכרון...) או שהחליט לוותר כי היה יקר ולא שווה עד כדי כך לשלם ובסוף יוצאים חלקי קבצים עם שמות בג'יבריש.

אני נתקלתי בתופעה זו כבר כ-3 פעמים מתחילת השנה עם תלמידות, במקום בו יש רשת (כך שכל אחד יכול לגשת למה שרוצה, גם מי שלא מבין איך מחזיקים עכבר ונמחקים לו ב'טעות' כל מיני קבצים) ומחקו תיקיות חשובות של תלמידות עם עבודות רבות, ופעם אחת מחקו חומר של כל שנה שעברה, והשחזור הניב תוצאות דלות מאוד...

כך שאזור כח, וצא לדרך בסיעתא דשמיא...
רק חזק ואמץ!

ד"ש

משתמש צעיר
נו נו מחכים בלי סבלנות

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י mina;232938:

נכתב ע"י ישראלה;232948:
נשמח מאוד מאוד על מציאה - יצירה כזו... שתחזיר לנו את עמלנו...

נראה לי שכמעט אין אחד שלא נתקל בתופעה זו, וניסה לתת לשחזור (תמיד הצליחו לשחזר מה שלא צריך... ואת הדברים החשובים לא הצליחו להעלות מתהום הזכרון...) או שהחליט לוותר כי היה יקר ולא שווה עד כדי כך לשלם ובסוף יוצאים חלקי קבצים עם שמות בג'יבריש.

אני נתקלתי בתופעה זו כבר כ-3 פעמים מתחילת השנה עם תלמידות, במקום בו יש רשת (כך שכל אחד יכול לגשת למה שרוצה, גם מי שלא מבין איך מחזיקים עכבר ונמחקים לו ב'טעות' כל מיני קבצים) ומחקו תיקיות חשובות של תלמידות עם עבודות רבות, ופעם אחת מחקו חומר של כל שנה שעברה, והשחזור הניב תוצאות דלות מאוד...

כך שאזור כח, וצא לדרך בסיעתא דשמיא...
רק חזק ואמץ!

נכתב ע"י ד"ש;232959:
נו נו מחכים בלי סבלנות

עקב המוטיבציה ה א ד י ר ה שניתנה כאן אני מכין את המדריך, ואעלה אותו לכאן בקרוב. :)

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
פ-ו-פ-ק-ו אני כבר ממתין בקוצר רוח......נו....

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלחתי לך שני תודות מראש...

:)

ml

משתמש רשום
שימושי ביותר!!!
יישר כח גדול ותודה מראש.
מקווה שזה באמת יעזור.

DVD COAN

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ישראלה;232948:
רק חזק ואמץ!

נבון לא נכנס לצרה שחכם יודע לצאת ממנה

ללמוד שיחזור מידע זה לא הפיתרון האידיאלי למחשבי רשת

תבצעו הגבלות גישה ויצירת חשבונות כך לא תאבדו חומרים שספק אם תמיד ניתן לשחזר במיוחד שנראה לי שהתוצאות דלות אצלכם בגלל

שלפי הכלל שאסור להשתמש במחשב אחרי שנמחק מידע כדי שלא יבוצע שימוש באותם קטעי חומר אצלכם מבוצע שימוש באותם סקטורים כ זהוא רשת בת מוחקת לשנייה ואחרי זמן שמים לזה לב ושרוצים לשחזר כבר היה שימוש בחשב כבר כמה פעמים ואותם קטעים השימוש של מידע אחר

או שאולי יש לכם תוכנה שם לדריסת מידע שאתם לא שמתם לב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה