דרוש מידע מתלבטת נורא בקשר לפאנית

levzahav

משתמש מקצוען
היי...אז שוב פאניות
אשמח לכל בדל של מידע על שתי הפאניות יפי קמינר ורוחי עמית
אני מתלבטת למי מביניהן ללכת. החלטה על פאה היום היא הרת גורל...פשוט משכנתא :(
האם רק פער המחירים הוא ההבדל וכל השאר פחות או יותר אותו דבר? (הבנתי שהשירות אצל רוחי כן יותר טוב)
אשמח לקבל תגובות כאן ובפרטי. כמובן שלא לגלוש ללה"ר..

levzahav

משתמש מקצוען
יפי קמינר ממש מוכרת וכולם עושות אצלה היא מספר אחת היום
את זה אני יודעת, ולכן המחירים בהתאם, השאלה אם למישהי יש ניסיון או ששמעה על רוחי אם השיער אותו דבר והמחיר זול יותר, לא ממש מעניין אותי אם היא 1 או 2...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה