עוגות/עוגיות מתכון עם חמאת קשיו בבקשה!

הבריק לי!!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי 200 גרם כבר המון זמן וכמעט עובר התאריך יש למישהי מתכון?

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש לי מתכון שקודם מכינים את החמאת קשיו מ200 גרם ואז מכינים את השאר. הוא טעים מאד :)
בעקרון אפשר להשתמש בכל מתכון שיש בו חמאת בוטנים ולהחליף. זה טעם יותר מעודן.

זה המתכון המקורי:
200 גרם קשיו - לפזר על תבנית אפיה. להכניס לתנור ל 9 -10 דקות. להוציא, לצנן. להכניס למעבד מזון ולטחון למרקם חלק.
להוסיף:
2/3 כוס סוכר וניל
2 ביצים
2 כפיוץ תמצית וניל
1/4 כפית סודה לשתיה
1/4 כפית מלח
3/4 כוס שוקולד ציפס

לערבב הכל ביחד חוץ משוקולד צ'יפס למרקם חלק - אפשר במקל בלנדר. להוסיף ביד שוקולד צ'יפס.
להשטיח בתבנית. לאפות 180 מעלות 20-25 דקות. לחתוך לריבועים.

מרימבולה

משתמש חדש
עוגיות עם ממרח קשיו

• כוס חמאת קשיו
  • 100 גרם חמאה
  • 3-4 כפות מייפל טבעי
  • חצי כוס סוכר קוקוס
  • כפית תמצית וניל

אופן הכנה:​

מערבבים יחד עד שאחיד ומנפים מעל 2 כוסות קמח כוסמין בהיר/לבן, קמצוץ מלח, כפית אבקת אפייה.
בעזרת כף גדולה מאחדים לבצק אחיד. אפשר גם בעזרת הידיים. מחממים תנור ל-170 מעלות. מניחים כדורים שטוחים על תבנית עם נייר אפייה. אפשר בשלב הזה לפזר קינמון מעל למי שאוהב. אופים למשך כ-15 דק' עד שהעוגיות נהיות קצת שחומות וסדוקות.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
מן הסתם אפשר להחליף במתכונים עם חמאת בוטנים או טחינה. אם את חוששת לטעם חזק, אפשר להחליף רק חצי מהכמות.
אצלנו זה אחד הממרחים האהובים על הילדים. לוקחים בסנדויץ' לביה"ס (חוץ ממי שבכיתה שלו יש אלרגי לאגוזים. הוא לפעמים משלים בארוחת ערב ;) ).
חוץ מזה, שבמוצרים שכאלו, תאריך פג התוקף הוא לא כל כך מדוייק, זה מוצר שמחזיק המון זמן. (ואולי דווקא לכן, אם הוא פג תוקף זה אומר שהוא כבר שנתיים על המדף, אז אולי לא הייתי ששה להשתמש בו)

הבריק לי!!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה המתכון המקורי:
200 גרם קשיו - לפזר על תבנית אפיה. להכניס לתנור ל 9 -10 דקות. להוציא, לצנן. להכניס למעבד מזון ולטחון למרקם חלק.
להוסיף:
2/3 כוס סוכר וניל
2 ביצים
2 כפיוץ תמצית וניל
1/4 כפית סודה לשתיה
1/4 כפית מלח
3/4 כוס שוקולד ציפס

לערבב הכל ביחד חוץ משוקולד צ'יפס למרקם חלק - אפשר במקל בלנדר. להוסיף ביד שוקולד צ'יפס.
להשטיח בתבנית. לאפות 180 מעלות 20-25 דקות. לחתוך לריבועים.
אין בזה קמח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה