עזרה מתי שוטפים את החדרים?

אנוכי

משתמש מקצוען
אני מתחבטת לאחרונה רבות בדבר הזה,
מתי, כאישה עובדת, בלי גמדי שיעשו עבורה את העבודה- אני אמורה לשטוף את החדרים?
כשבני 5-4-3-2-1 מסתובבים , זוחלים, פותחים ארונות, מורחים וזלין, מסתכלים מה יש בארונות למעלה עם כיסא על השיש?
כשהם נמים את שנתם להאיר את החדר באור יקרות ולהזיז את מיטתם ימינה ושמאל?
אז מתי???????????

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תחליטי על רוטינה של חדר אחד שאת עושה יסודי בשישי, נוסף לסלון - מטבח, לפי התור או הצורך המיידי, ובשאר -הרצפה תחכה.
וכשיגדלו בני השנה- שנתיים -שלוש - הם יתחילו בס"ד לעזור ואז הרצפה בכל החדרים תהייה שטופה יסודי.
ועד אז - תעבירי.(סמרטוט..)ותאזרי בסבלנות.
ותהני !!!!עם כל המריחות ,הסחיבות, הטפסנות והמהומה של האוצרות שחוננת בהם!!!!!!!!!!!!!!
הרבה נחת!!!

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לחדר הילדים אי אפשר להיכנס כשהם ישנים
אבל סלון ומטבח כן

אז בחמישי בלילה סלון מטבח ובשישי חדרים
מה דעתך?

ועוד טיפ:
אם תשימי מפה על השולחן בסלון ביום חמישי בלילה לאחר השטיפה,
זה נותן הרגשה של שבת וממילא נשמר הנקיון והסדר.. מנסיון..

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סלון ומטבח בחמישי בערב,
זה בתנאי שאת מבשלת לפני כן.
לא יודעת מה אצלך, אצלי, אחרי הבישולים ביום שישי,
(ובת השנה ו-8 שסוחבת איתה מכל הבא ליד)
אינמצב שנשאר נקי.
אני עושה חדרים בחמישי אחה"צ, סלון ומטבח בשישי.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
זה בתנאי שאת מבשלת לפני כן.
לא יודעת מה אצלך, אצלי, אחרי הבישולים ביום שישי,
(ובת השנה ו-8 שסוחבת איתה מכל הבא ליד)
אינמצב שנשאר נקי.
אני עושה חדרים בחמישי אחה"צ, סלון ומטבח בשישי.
10 דקות לפני הדלקת נרות, מעבירה ניגוב במטבח.(בתקווה שלא צריך שטיפה מההתחלה ;))

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיוק בשביל זה קניתי spray mop ספריי מופ בעברית, יום שישי אחרי שסיימתי עם כל הבישולים והבלאגן במטבח אני מעבירה איתו ניגוב והכל נקי. מומלץ בחום. לא עלה יקר (100 ש"ח) ושווה כל שקל, אני קוראת לו העוזרת שלי כי הוא משמש כל השבוע ומחזיר את הבית לצורתו האנושית בכל ערב אחרי שהדובים הולכים לישון ;).
ולגבי לערוך שולחן בחמישי: גם אני מצטרפת להמלצה, כל היום שישי נראה אחרת, הילדים לא משחקים בסלון, סוג של יראת כבוד אולי משלחן השבת והסלון נשאר מסודר ומאורגן לשבת.
ולגבי הנקיון: אמנם לאחרונה לקחתי עוזרת כל יום חמישי כי ראיתי שאני לא עומדת בלחץ, אבל עד שהיא הגיעה הייתי שוטפת סלון ומטבח בחמישי ולפני שהילדים היו הולכים לישון בחמישי היינו מסדרים את החדרים שלהם ממש כאילו לשטיפה, כשהיו פותחים מיטות לשינה כבר הייתי מטאטאה מתחת למיטות ומזיזה את שאר הרהיטים ומטאטאה מתחתם ג"כ ובשישי איך שהבית היה מתרוקן הייתי מסתערת על החדרים, השירותים והאמבטיה. היום אני עובדת כבר גם בשישי, אחרת יהיו תלונות של כל מיני על חוסר בהספק אז אין לי ברירה אלא להסתמך על העוזרת, מה שאני שונאת, כי כל עוזרת שלא תהיה לא מנקה כמוך אף פעם, והאמת?! הגויות האלו ממש טיפשות :mad:

efrat1

משתמש סופר מקצוען
בדיוק בשביל זה קניתי spray mop ספריי מופ בעברית, יום שישי אחרי שסיימתי עם כל הבישולים והבלאגן במטבח אני מעבירה איתו ניגוב והכל נקי. מומלץ בחום. לא עלה יקר (100 ש"ח) ושווה כל שקל, אני קוראת לו העוזרת שלי כי הוא משמש כל השבוע ומחזיר את הבית לצורתו האנושית בכל ערב אחרי שהדובים הולכים לישון ;).
ולגבי לערוך שולחן בחמישי: גם אני מצטרפת להמלצה, כל היום שישי נראה אחרת, הילדים לא משחקים בסלון, סוג של יראת כבוד אולי משלחן השבת והסלון נשאר מסודר ומאורגן לשבת.
ולגבי הנקיון: אמנם לאחרונה לקחתי עוזרת כל יום חמישי כי ראיתי שאני לא עומדת בלחץ, אבל עד שהיא הגיעה הייתי שוטפת סלון ומטבח בחמישי ולפני שהילדים היו הולכים לישון בחמישי היינו מסדרים את החדרים שלהם ממש כאילו לשטיפה, כשהיו פותחים מיטות לשינה כבר הייתי מטאטאה מתחת למיטות ומזיזה את שאר הרהיטים ומטאטאה מתחתם ג"כ ובשישי איך שהבית היה מתרוקן הייתי מסתערת על החדרים, השירותים והאמבטיה. היום אני עובדת כבר גם בשישי, אחרת יהיו תלונות של כל מיני על חוסר בהספק אז אין לי ברירה אלא להסתמך על העוזרת, מה שאני שונאת, כי כל עוזרת שלא תהיה לא מנקה כמוך אף פעם, והאמת?! הגויות האלו ממש טיפשות :mad:
מה זה בדיוק הspray mop? ואיפה קנית?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
היתה מכירה של מעילים וכל מיני בירושלים והמוכר של המוצר הזה פרסם שגם המוצר הזה הולך להיות שם. זה משהו שרציתי כבר הרבה זמן, אבל חשבתי שעולה הרבה יותר אז לא פירגנתי לעצמי. יש לו שנה אחריות ועשיתי חשבון שגם אם יחזיק לי רק שנה היה שווה.
זה כמו מגב שמתחבר לו בתחתית סמרטוט עבה וסופג (קניתי עוד 3 נוספים) כביס במכונה, למגב מתחבר בקבוק שבו שמים את החומר הרצוי (זה הקטע שהכי אהבתי: את לא מתחייבת לחומר שלהם) ובידית יש לחצן שכל לחיצה עליו משפריצה חומר על הרצפה ואז מעבירים עליו ניגוב עם הסמרטוט

טובה ע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
היתה מכירה של מעילים וכל מיני בירושלים והמוכר של המוצר הזה פרסם שגם המוצר הזה הולך להיות שם. זה משהו שרציתי כבר הרבה זמן, אבל חשבתי שעולה הרבה יותר אז לא פירגנתי לעצמי. יש לו שנה אחריות ועשיתי חשבון שגם אם יחזיק לי רק שנה היה שווה.
זה כמו מגב שמתחבר לו בתחתית סמרטוט עבה וסופג (קניתי עוד 3 נוספים) כביס במכונה, למגב מתחבר בקבוק שבו שמים את החומר הרצוי (זה הקטע שהכי אהבתי: את לא מתחייבת לחומר שלהם) ובידית יש לחצן שכל לחיצה עליו משפריצה חומר על הרצפה ואז מעבירים עליו ניגוב עם הסמרטוט
וואו! אני גם רוצה את זה! יש אפשרות להשיג את המוצר הזה בעוד מקומות?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
איזה חומר את שמה? פוליויקס ודומיו?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו! אני גם רוצה את זה! יש אפשרות להשיג את המוצר הזה בעוד מקומות?
מאמינה שכן, אבל חשוב לקנות את המקורי כי החיקויים לא מחזיקים יותר מחודש חודשיים, מנסיון של קרובת משפחה ואין עליהם אחריות

טובה ע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אשמח אם מישהי יכולה לעדכן איפה קונים את המקורי

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בשעות הלילה כשהם ישנים. ככה אני הייתי עושה כשכולם היו קטנים מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה