מתג חכם לתריס לא כזה חכם

עוד יהודי פשוט

משתמש צעיר
קניתי מתג חכם לתריס של חברת מודן במחשבה שאוכל לסדר איתו שעון שבת לתריס של המרפסת.
מה שחיפשתי במתג חכם שאין בשעון מכני זה
1. האפשרות לפתיחה חלקית לפי השעון שבת
2. האפשרות שאחרי שהוא מעלה או מוריד את התריס אז הוא חוזר למצב 0 וככה אפשר להזיז אותו עם המקל הידני בשבת בשונה ממצב שהוא לחוץ על למעלה או למטה שאז עם מזיזים עם המקל הוא מייד חוזר חזרה.

למעשה המתג הזה אין בו לא את האפשרות לפתוח או לסגור חלקית (אלא אם כן לוחצים פתיחה ועוצרים לבד אחרי 10 שניות) וודאי שלא בשעון שבת, ובבשעון שבת הוא תוקע את זה או על פתוח או סגור ולא חוזר למצב אמצע.

מישהו יודע אם אפשר לחבר לזה אפליקציה אחרת של בית חכם שאולי כן תיתן את האפשרויות האלו?

styehoshua

משתמש מקצוען
לא אותה מטרה אבל אולי זה יתן לך רעיון.
לי היה סוכך לשמש חשמלי הרבה פעמים שכחו לשים את הכפתור באמצע ולא יכלו לפתוח עם המנואלה בשבת.
חיברתי את החשמל שלו למתג בקופסה צמודה שמחובר לשעון שבת של התאורה וכך בשבת בבוקר כשיש שמש יכלו לפתוח עם המנואלה.
חשוב: לא לשכוח כשפותחים בשבת לשים את זה על מצב אמצע (לא פותח ולא סוגר) כדי שכשהחשמל ידלק לא נגרום ח"ו לפעולה.

עוד יהודי פשוט

משתמש צעיר
לא אותה מטרה אבל אולי זה יתן לך רעיון.
לי היה סוכך לשמש חשמלי הרבה פעמים שכחו לשים את הכפתור באמצע ולא יכלו לפתוח עם המנואלה בשבת.
חיברתי את החשמל שלו למתג בקופסה צמודה שמחובר לשעון שבת של התאורה וכך בשבת בבוקר כשיש שמש יכלו לפתוח עם המנואלה.
חשוב: לא לשכוח כשפותחים בשבת לשים את זה על מצב אמצע (לא פותח ולא סוגר) כדי שכשהחשמל ידלק לא נגרום ח"ו לפעולה.
זה טוב אולי לכפתור מכני, בכפתור חכם אי אפשר להעביר למצב אמצע כשזה מנותק מחשמל.

עוד יהודי פשוט

משתמש צעיר
כל מי שיש לו תריס חשמלי זה מומלץ בחום והאמת לא רק לתריס אלא גם בתור שעון שבת לתאורה ועוד, זה נותן אין סוף אפשרויות לשעוני שבת לפי שעות/ לפי מזג אויר/ לפי זריחה ושקיעה ועוד

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
כל מי שיש לו תריס חשמלי זה מומלץ בחום והאמת לא רק לתריס אלא גם בתור שעון שבת לתאורה ועוד, זה נותן אין סוף אפשרויות לשעוני שבת לפי שעות/ לפי מזג אויר/ לפי זריחה ושקיעה ועוד
על איזה מוצר מדובר ואיך?

עוד יהודי פשוט

משתמש צעיר

אליהו אליעזר

משתמש רשום
עוד יהודי פשוט אולי במקרה יש לך אינטרנט של נטפרי?
אני רוצה לעשות מתג חכם לתריס, אבל עד כמה שידוע לי זה צריך להתחבר לווי פי הביתי, יש לי נטפרי, זה אמור לעבוד?

עוד יהודי פשוט

משתמש צעיר
עוד יהודי פשוט אולי במקרה יש לך אינטרנט של נטפרי?
אני רוצה לעשות מתג חכם לתריס, אבל עד כמה שידוע לי זה צריך להתחבר לווי פי הביתי, יש לי נטפרי, זה אמור לעבוד?
מהבדיקה שלי זה עובד גם בנטפרי, רק צריך טלפון חכם או טאבלט בהגדרה הראשונית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה