דרוש מידע משתמשי אתרוג או נתיב - ממליצים?

+shira

משתמש סופר מקצוען
חושבת לעבור לאחד מהם. הייתי רוצה לדעת יתרונות (ובעיקר חסרונות, אם יש:)) בכל אחד.
תודה!

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לעבור מאיזה חסימה?
אתרוג זה קצת יותר פתוח מנתיב/נטפרי
לא לגמרי...
נטפרי למשל פותח סרטונים מסויימים ביוטיוב בניגוד לאתרוג שחוסם את כל האתר.

זה תלוי לאיזה צרכים האינטרנט משמש

naamatc

משתמש פעיל
לא לגמרי...
נטפרי למשל פותח סרטונים מסויימים ביוטיוב בניגוד לאתרוג שחוסם את כל האתר.

זה תלוי לאיזה צרכים האינטרנט משמש
גם כן לא מדוייק, אני עם אתרוג.
אם ארשום יוטיוב הוא באמת לא יפתח. אבל לדוג' אם אני רושמת שיר שהוא בסדר הוא כן פותח את יוטיוב ומציג לי ברשימת השמעה שירים באותו סגנון. מוסיקה דתית וכדו'

naamatc

משתמש פעיל
יכולה להגיד שבגדול אני ממש מרוצה מאתרוג.
עברתי מנטפרי כי היה לי קשה שחוסמים יותר מדי, הבעיה שבאתרוג הרבה פעמים מראים תמונות שלא בסדר בכלל... (לדוג' באלי אקספרס יכול להראות משהו שממש לא מתאים ולא יתן להיכנס לקישור, אבל כן יראה תמונה)

naamatc

משתמש פעיל
ידוע סינון התמונות ה'איכותי ' שלהם...
מה שכמובן לא קיים בנטפרי למשל שם החסימה אמיתית .
זה נכון שבנטפרי החסימה איכותית יותר.
הבעיה שלי הייתה שמרוב חסימות כבר היה נמאס מהאינטרנט הזה.
הבעיה היא שרוצים לעשות אינטרנט חסום - כשחוסמים יותר מדי אז אנשים מוותרים על זה בסופו של דבר.

באופן כללי חושבת שלפעמים החסימות המוגזמות של כל הכשרויות למיניהם מוגזמות.........

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אתרוג עשו שינוי לפני כמה חודשים בחסימה שלהם כך שאי אפשר להיתקל בתמונות לא צנועות, מצד שני בעצם א"א להיתקל בתמונות בכלל...
הסינון נהיה גרוע והם איבדו את רוב היתרונות שהיו להם על נטפרי, כך שכיום למשתמש חדש כבר עדיף נטפרי,

ומי שצריך פתוח יותר ?
אולי ילך בלית ברירה על רימון.

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איזה יתרונות על פני נטפרי הם איבדו? אם רואים אתרי כמו אליאקספרס שיין ונקסט רק עם התמונות הצנועות. למה אתה מתכוון רוב היתרונות שלהם הם איבדו?

ממה שהבנתי הם מספקים אינטרנט מהודר מסונן עם קשת צרכים רווחה יותר מאשר נטפרי

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ידוע סינון התמונות ה'איכותי ' שלהם...
מה שכמובן לא קיים בנטפרי למשל שם החסימה אמיתית .
למה? תן דוגמאות למשל? כי אני לא נתקלתי ואני לא רוצה להיכשל, אני מרוצה מאד ממה שיש לי היום, ואשמח להבין ממה עלי להיזהר. תוכל להביא דוגמא? ולא להתייחס לנושא כשורה כללית שקשה לבדוק / להוכיח אותה?

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למה? תן דוגמאות למשל?
כתבו פה כמה וכמה פעמים על בעיה של תמונות פרוצות באתרוג ,לאחרונה ממש משהיא כתבה על תמונה 'בעייתית' בעלי אקספרס
לפני שדיברנו על ערוצי טלוויזיה כמו ערוץ הכנסת......! שמקווה בעקבות ההכשר הפסיקו לפתוח .

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ערוץ הכנסת חסום לי, לא יודע מה היה בעבר. תמונות פרוצות זו מילה כוללת אפשר לומר את זה על כל סינון. גם בנטפרי וגם בנתיב היו לי תקלות . לכן אני שואל אם אתה מכיר מדיניות שאתר מסוים נפתח ולא אמור להיפתח כי אם כן חשוב לי לדעת להיזהר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה