משתמשים ב'נט פרי'? - היכנסו!

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ההבדל בין jdn לפרוג,
זה שjdn הרוב המוחלט של הסרטונים כשר למהדרין, והמיעוט שנחסם בדרך כלל מועלה לשם ללא שימת לב מספקת ומוסר אף מהאתר לאחר דיווח לבעלי האתר, וגם התוכן לא בעייתי במידה מרובה אלא רק לא תואם את הכללים הנוקשים של נטפרי, לכן הכל פתוח חוץ ממה שנטפרי חסמה

בפרוג יש והיו סרטונים בעייתים לגמרי ואף עם מראות תועבה משכך הכל חסום

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ההבדל בין jdn לפרוג,
זה שjdn הרוב המוחלט של הסרטונים כשר למהדרין, והמיעוט שנחסם בדרך כלל מועלה לשם ללא שימת לב מספקת ומוסר אף מהאתר לאחר דיווח לבעלי האתר, וגם התוכן לא בעייתי במידה מרובה אלא רק לא תואם את הכללים הנוקשים של נטפרי, לכן הכל פתוח חוץ ממה שנטפרי חסמה

בכ"א עד אתמול זה היה פתוח לגמרי, לפחות היו עושים את זה בשלבים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
למה קבצי mp3 חסומים בפרוג?
זה לא וידאו

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לדוגמא
זה

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יתכן והסיומת של הקובץ זה mp3, אך בפועל זה קובץ וידאו, המערכת האוטומטית של נטפרי מזהה לפי סוג הקובץ האמיתי ולא לפי הסיומת וכיו"ב
עריכה:
זה אכן קובץ וידאו
תראה את פרטי הקובץ
2017-12-06_135157.png

נערך לאחרונה ב:

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יתכן והסיומת של הקובץ זה mp3, אך בפועל זה קובץ וידאו, המערכת האוטומטית של נטפרי מזהה לפי סוג הקובץ האמיתי ולא לפי הסיומת וכיו"ב
:eek: וואו.
תגידו, יש מצב שנטפרי מחזירים את האפשרות להורדת סרטונים מפרוג, באם ימונה כאן מפקח שידווח על דברים בעייתיים. למשל - אתם.
כוונתי רק לדברים בעייתיים ממש, ולא סתם שרואים נשים צנועות, כי אם כן - כל האתר של פרוג בעייתי במדה דומה. יש כאן המון תמונות של נשים ונערות בשמלות [ברובן הפנים מטושטשות, אבל בכ"ז...].

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כוונתי רק לדברים בעייתיים ממש, ולא סתם שרואים נשים צנועות, כי אם כן - כל האתר של פרוג בעייתי במדה דומה. יש כאן המון תמונות של נשים ונערות בשמלות [ברובן הפנים מטושטשות, אבל בכ"ז...].
לנטפרי יש סינון תמונות. האם אתה לא מודע לזה?
2. לאחרונה ישנו מנהג, שאין לי אישית שום דבר נגדו, (אבל לנטפרי עלול להיות..) שאנשים מבקשים להוריד להם דבר מה (מהידברות למשל) לצורך או שלא. א"א לדעת כל כך.
אז אם מעלים להם לאנשהו ושולחים באישי, ברור שאין לנטפרי בעיה עם זה, ואפילו עוזרים לזה, ויצרו אתר העלאה לשם כך.
אבל המצב שנוצר הוא שזה מועלה באופן ציבורי לפרוג. ויש לזה עשרות הורדות, ולאחרונה ישנו מישהו שהחליט.. שצריך תמיד לכתוב מה יש בסרטון שמעלים. כלומר, זה משמש את כולם כאתר חדשות ובידור.
אני במקום מנהלי נטפרי לא הייתי נותן לזה להמשיך לקרות.

אני רואה שכרגע יורדים סרטוני וידאו מפרוג. אז או שמישהו בפרוג יטפל מעתה והלאה, או שנטפרי מפחדים ממכם :)
אני מהמר על האפשרות הראשונה.

נערך לאחרונה ב:

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מבינה לגמרי שחסמו .. (למשל את הסרטון שביקשו ממני על חני ווינרוט ע''ה , כולם ביקשו
שיעלו את הסרטון עם הראיון לפרוג, אני כאמור נמנעתי מלעלות לפרוג , ושלחתי למי שביקש)
אכן קצת היה מוזר לי שמבקשים ככה בלי בעיות ,לעלות סרטונים עם נשים ..

אני חושבת שלגבי להוריד סרטונים , אולי שיעשו איזה פתרון לכך , ע''י זה שיעלו סרטונים
ואוטו' הם יבדקו בנטפרי , אם יאשרו זה יפתח להורדה .. מה אומרים מומחי נטפרי?

תגובתי

משתמש מקצוען
ברוך שמסר עולמו לשומרים
אם החסימה לא הרמטי מי צריך את נט פרי אפשר לעבור לנתיב או לאתרוג
אנחנו רוצים חסימה הרמטית שוב ישר כח למתנדבים של נטפרי שמצילים אותנו מהחטא

אסטרונאוטית

משתמש פעיל
אבל מה עם ויקיפדיה?
אני לא בנטפרי כרגע אבל בדיוק תיכננתי לעבור לשם, יש להם איזשהו תחליף שהם מציעים?
כי זה אתר שימושי לי מאוד

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אבל מה עם ויקיפדיה?
כי זה אתר שימושי לי מאוד
ויקיפדיה פתוח בנטפרי,
יש תיכנון לצנזר את כל הערכים של וקיפדיה העברית
ולפתוח ויקיפדיה חרדית חדשה
עד שזה ייצא לפועל אם בכלל ויקיפדיה פתוחה

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אבל מה עם ויקיפדיה?
כי זה אתר שימושי לי מאוד
עיין כאן
ועיין גם כאן

בעקרון יש להם תחליף והם עובדים לשדרג את אתר המיכלול
וארי שיראו שזה אכן מתאי לרוב הצרכים יחסמו את ויקיפדיה

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
כרגע כבר אפשר להוריד סרטונים.
אני חושב שההבדל בין JDN לפרוג הוא שבפרוג כולם יכולים להעלות איזה סרטון שהם רוצים וב JDN רק המנהלים של האתר יכולים לפרסם

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כרגע כבר אפשר להוריד סרטונים.
אני חושב שההבדל בין JDN לפרוג הוא שבפרוג כולם יכולים להעלות איזה סרטון שהם רוצים וב JDN רק המנהלים של האתר יכולים לפרסם
נראה לי שזה התשובה
ההבדל בין jdn לפרוג,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה