דרוש מידע משנת יוסף-איך מקבלים זיכוי\כסף חזרה??

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
על מוצרים שלא נלקחו
הם לא עונים בשרות לקוחות
דבר ראשון, לא מקבלים כסף. מקבלים זיכוי.
דבר שני, בכללי אם זה מוצר שהם לא הביאו - יש זיכוי אוטומטי. אם זה מוצר שנגמר / שכחתם לקחת - ממלאים טפסים במקום, אם לא מילאתם, אני חושבת שאין מנוס משרות לקוחות. אולי תנסו לפנות למנהל התחנה.

אבורם

משתמש פעיל
אחותי עובדת שם במשרד והיא אמרה שיש המון פונים בערב חג אז עדיף לחכות לאחרי החג או לפניה במייל ושם עונים יחסית מהר ללא המתנה הרבה זמן בטלפון?
נ.ב. יש אפשרות גם להחזיר מוצר בניכוי של 5%

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
במייל שלהם, בסדר גמור.
ועכשיו שזזה התחנה שלידינו, ביקשנו במייל שיחזירו את הזיכויים לאשראי, ואכן ככה עשו.

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
לידיעת הציבור-
במידה ומישהו שכח להגיע למכירה ולא אסף את הדברים הוא מקבל זיכוי, אבל לא ב- 100%, אלא יש קיזוז של 40 ש"ח,
שלדעתי זה גזל לקזז כזה הרבה.
ידע הציבור ויזהר!!!!!!!

אבורם

משתמש פעיל
אני לא חסיד של משנת יוסף, אבל למה זה גזל, אדם הזמין דברים ועל פי הזמנתו משנת יוסף מזמינים בעבורו את המוצרים שהזמין, והוא לא בא לקחת כי שכח וכדו', מה אתה רוצה שעכשיו הם יעשו עם המוצרים שהוא הזמין, הם נתקעו עם זה, תחשוב על זה, ותבדוק גם מה הולך במכירות אחרות כמו במכירה השכונתית או במכירה של חסידות גור, בגור אני יודע שמי שהזמין ולא לקח הפסיד את כספו ולא מזכים אותו ולא מחזירים לו שום כסף, לדעתי זה התחשבות בכלל שמזכים אותו. חשוב על זה חזק.
אני קצת מכיר מה שהולך במשנת יוסף.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לידיעת הציבור-
במידה ומישהו שכח להגיע למכירה ולא אסף את הדברים הוא מקבל זיכוי, אבל לא ב- 100%, אלא יש קיזוז של 40 ש"ח,
שלדעתי זה גזל לקזז כזה הרבה.
ידע הציבור ויזהר!!!!!!!
למה לא לפי אחוזים?
אם הזמנתי רק במאה-מאתיים ש"ח???
אני לא חסיד של משנת יוסף, אבל למה זה גזל, אדם הזמין דברים ועל פי הזמנתו משנת יוסף מזמינים בעבורו את המוצרים שהזמין, והוא לא בא לקחת כי שכח וכדו', מה אתה רוצה שעכשיו הם יעשו עם המוצרים שהוא הזמין, הם נתקעו עם זה, תחשוב על זה, ותבדוק גם מה הולך במכירות אחרות כמו במכירה השכונתית או במכירה של חסידות גור, בגור אני יודע שמי שהזמין ולא לקח הפסיד את כספו ולא מזכים אותו ולא מחזירים לו שום כסף, לדעתי זה התחשבות בכלל שמזכים אותו. חשוב על זה חזק.
אני קצת מכיר מה שהולך במשנת יוסף.
א. בוא נדבר על הנזק שהם עושים לקונים...
ב. זה לא ילך לפח, הם תמיד מביאים פחות...

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אנשים יקרים!
לא רוצים להזמין אל תזמינו, זה הכללים של המכירה שלהם וזהו!

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
אנשים יקרים!
לא רוצים להזמין אל תזמינו, זה הכללים של המכירה שלהם וזהו!
יש גם נושא של הגינות חוץ מלעשוק
ושלא יספרו שהם עושים טובה שהם בכלל מזכים משהו, זה עוול
כמו שבחנות אפשר להחזיר תוך 14 יום (יש מקומות 30 יום) ולקבל זיכוי אין סיבה שמשנת יוסף יהיו שונים מכולם

אבורם

משתמש פעיל
למה לא לפי אחוזים?
אם הזמנתי רק במאה-מאתיים ש"ח???

א. בוא נדבר על הנזק שהם עושים לקונים...
ב. זה לא ילך לפח, הם תמיד מביאים פחות...
נזק לקונים? מה עם נזק להם? זה אין לך בעיה.
ולא תמיד מביאים פחות זה תלוי יש דברים שנשארים הרבה ויש פחות.
לסיכומו של ענין, זה הכללים שלהם מי שלא רוצה לא חייב להזמין אצלם.

אבורם

משתמש פעיל
יש גם נושא של הגינות חוץ מלעשוק
ושלא יספרו שהם עושים טובה שהם בכלל מזכים משהו, זה עוול
כמו שבחנות אפשר להחזיר תוך 14 יום (יש מקומות 30 יום) ולקבל זיכוי אין סיבה שמשנת יוסף יהיו שונים מכולם
מה עם הגינות כלפיהם, אתה חושב שלהם זה לא עוול. זה שאתה מזמין ושכחת לבוא זה אמור להיות בעיה שלהם? שלך.
אם אתה רוצה כללים כמו של חנות תשלם כמו חנות.
ואתה יכול לבדוק בכל המכירות כמו משנת יוסף ככה זה עובד.
אף אחד לא חייב לקנות שם זה הכללים שלהם, וכשאתה מזמין אתה מזמין על דעת זה.
אתה יכול גם לנסות לתבוע אותם שא''א להחזיר מוצר תוך 14 יום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה