התייעצות משלוח מנות להורים?!

מקליד...

משתמש פעיל
מה שולחים משלוח מנות להורים שכבר חיתנו את (כמעט) כולם, והבית שלהם מפוצץ מכל המתנות האפשריות והשימושיות?
פחות בקטע של דברים קטנים ומשחקי מילים כאלה, מתנה בשווי כ 100 - 200 ש"ח, איכותית שתעזור להם בחיים, יש לכם רעיון? שתפו אותנו!

מעצבי על

משתמש פעיל
משלוח מנות - אם גרים קרוב אפשר ארוחת בוקר ליום הפורים עצמו (כך זה משכנע אותם לשבת לאכול ביום שהרבה מדלגים על ארוחת בוקר...)
ומתנה - זה מאד תלוי מה הסגנון שלהם, מכשיר חשמלי וכו'

פלונית!ד

משתמש מקצוען
מה שולחים משלוח מנות להורים שכבר חיתנו את (כמעט) כולם, והבית שלהם מפוצץ מכל המתנות האפשריות והשימושיות?
פחות בקטע של דברים קטנים ומשחקי מילים כאלה, מתנה בשווי כ 100 - 200 ש"ח, איכותית שתעזור להם בחיים, יש לכם רעיון? שתפו אותנו!
אפשר להיעזר באשכול הנ"ל יש המון רעיונות ואפשר לבקש עזרה בחיפוש משלוח מנות מקורי!

מקליד...

משתמש פעיל
משלוח מנות - אם גרים קרוב אפשר ארוחת בוקר ליום הפורים עצמו (כך זה משכנע אותם לשבת לאכול ביום שהרבה מדלגים על ארוחת בוקר...)
ומתנה - זה מאד תלוי מה הסגנון שלהם, מכשיר חשמלי וכו'
מאוד חשוב להם מתנה - מבחינת המשפחה הם לא קיבלו כלום אם זה לא משהו שנשאר לאורך השנה, גם אם ישמחו ויודו הם רוצים משהו שישמש אותם (אולי לכן כל הבית עם כל חפץ שימושי אפשרי :LOL: )
אפשר להיעזר באשכול הנ"ל יש המון רעיונות ואפשר לבקש עזרה בחיפוש משלוח מנות מקורי!
האשכול הנ"ל יותר מיועד לקישורי אלי אקספרס ועיצובים למשלוחי מנות וכדו'
אני מחפש נטו רעיון של משהו נחמד שיקל עליהם איפשהו - חפץ איכותי, (לדוגמא: מפות, מזרקה ליין, שעון חדש איכותי וכדו') הבעיה היא שיש להם את כל סוגי המתנות בשפע - אז אני מחפש פשוט רעיון למתנה מכובדת שתעזור להם איכשהו במהלך השנה..

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מאוד חשוב להם מתנה - מבחינת המשפחה הם לא קיבלו כלום אם זה לא משהו שנשאר לאורך השנה, גם אם ישמחו ויודו הם רוצים משהו שישמש אותם (אולי לכן כל הבית עם כל חפץ שימושי אפשרי :LOL: )

האשכול הנ"ל יותר מיועד לקישורי אלי אקספרס ועיצובים למשלוחי מנות וכדו'
אני מחפש נטו רעיון של משהו נחמד שיקל עליהם איפשהו - חפץ איכותי, (לדוגמא: מפות, מזרקה ליין, שעון חדש איכותי וכדו') הבעיה היא שיש להם את כל סוגי המתנות בשפע - אז אני מחפש פשוט רעיון למתנה מכובדת שתעזור להם איכשהו במהלך השנה..
מיני קיטשן
משהו יפה לשולחן שבת- מפית לחלות/פלייסמטים/חבקים וכו'

מקליד...

משתמש פעיל
סכין 2 ידיות לחיתוך יפה של עוגות,
מכשיר לבלינצעס- שישיה
שואב אבק
אגרטל עם פרחים מיובשים

מפית לחלות/פלייסמטים/חבקים
כל אלה בדיוק הרעיונות שהם אוהבים, רק.. שיש להם אותם באלפיהם (8 נשואים.. כבר קנו הכל ;) )
מיני קיטשן
מה זה בדיוק? מה זה שונה מסיר?

שוקולד וחצי

משתמש פעיל
תוכלי להסביר לי סוף סוף מה בדיוק עושים עם זה?
מהרגע שיש לי עוף מופשר שלם
תודה
פשוט גוזרים במקום לחתוך.
מפרקים את החלקים אחד מהשני, כרעיים חזה כנפיים.
עצמות נגזרות גם. מורידים בקלות עור, נוצות

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
קופסת טישו יוקרתי מעץ.

בלוי חיה

משתמש חדש
אני מאדדד ממליצה על המיני קיטשן.
קיבלתי את זה מתנה ולדעתי ברגע שמתרגלים להכין בזה הכל זה פשוט מהמם!
אני מכינה בזה שניצלים- יוצא קריספי מאד, ורך בפנים, סוגרים את המכסה והולכים לא צריך לעמוד כל הזמן ליד המחבת, גם שמים הרבה פחות שמן,
אני גם מכינה בזה ירקות, צ'יפס, קציצות, ואם זה חלבי- פיצה, פנקייק, לביבות, לחם מטוגן, ועוד ועוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה