מידע שימושי משלוח מנות להורים

מתכנתנת בכירה

משתמש פעיל
יש למשהי אולי מוכן לאננס?
הייתי שמחה אם יש למשהי תגית לבקבוק שאפשר לשים עליה את התמונה של התיוק
תודה

לה פרוטה

משתמש מקצוען
את יכולה לשלוח לי מייל בפרטי .. אשלח לך קטלוג של עיצובי פירות יוקרתיים בשילוב כלי הגשה מיוחדים... ויוקרתיים מאוד...
מצרפת טעימה...

קבצים מצורפים

• FotoJet (5).png
    FotoJet (5).png
    2 MB · צפיות: 174
  • FotoJet (4).png
    FotoJet (4).png
    1.7 MB · צפיות: 170
  • FotoJet (2).png
    FotoJet (2).png
    1.9 MB · צפיות: 153
  • 20220225_143820.jpg
    20220225_143820.jpg
    4.1 MB · צפיות: 170

מתכנתנת בכירה

משתמש פעיל
לא יודעת אם יעזור לך לסבתא, אך אכתוב מה עשינו בשנים קודמות.
1. עם כאלו הורים אפשר לישון רגוע- צילמנו את כל הילדים בבית ישנים והדבקנו על קופסה של כריות+קליק כריות
2. קיבלנו הורים מזהב על מגש של כסף- קנינו מגש מפלסטיק בצבע כסף ועטפנו אצבעות שוקולד על נייר זהב (מטילי זהב...) והנחנו על המגש.
3. בשנה שעברה היה פרסומת של יולו- משהו כמו "גם להורים מותר להתפנק..." השתלנו תמונות של הילדים בבית בפרסומת וקנינו מעדני יולו
חוץ מאלו יש את הרעיון שעלו כאן כבר: חד פעמי- אתם נותנים כל השנה ואנחנו "חד פעמי", את הרעיון של האננ"ס- אתם נותנים נון סטופ, את הרעיון של ת"ות- תודה ושוב תודה.
@בלימי וייסמן יש לך את הפרסומת?

ליאן שכטר

משתמש חדש
אני כבר קניתי מתנה, אני רק רוצה תמונות של עיצובים שעשיתם כדי לקבל השראה
תודה
ופרים שמח!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה