משכנתא על דירה בבאר שבע מחולקת ל 3 יחידות

שרי :)

משתמש פעיל
אנחנו צריכים משכנתא על דירה בבאר שבע מחולקת ל 3 יחידות מושכרות שעולה 930,000 ויש לנו רק 340,000 הון עצמי
עכשיו עוד משהו שכנראה יכול להשפיע על שווי השמאות זה שזה דירה שחתומים שם כבר רוב דיירים על פינוי בינוי ....

1. איזה בנקים בכלל נותנים משכנתא על כזאת דירה ?
2. האם הבנקים נותנים את השווי המלא של הנכס או שהם מורידים לפי השווי כשהיא לא מחולקת ?
3. איזה שמאים מתעסקים עם מחולקות ונותנים הכי הרבה שווי על כאלו דירות ?

ז.א.ב משכנתאות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
1.מרכנתיל. פועלים
2.כנראה שהשמאי יוריד מהשווי. (מומלץ לעשות שמאות מוקדמת)
3.תלוי באיזה בנק אתה סוגר.
יש לכל בנק רשימת שמאים אבל אני הייתי ממליץ על שלום שטיינברג.
שים לב שאם זה הנכס הראשון שלך אתה יכול לקבל 75% מימון וזה שיש לך 340 אלף זה הרבה יותר.
בהצלחה רבה

משתמש פעיל
אנחנו צריכים משכנתא על דירה בבאר שבע מחולקת ל 3 יחידות מושכרות שעולה 930,000 ויש לנו רק 340,000 הון עצמי
עכשיו עוד משהו שכנראה יכול להשפיע על שווי השמאות זה שזה דירה שחתומים שם כבר רוב דיירים על פינוי בינוי ....

1. איזה בנקים בכלל נותנים משכנתא על כזאת דירה ?
2. האם הבנקים נותנים את השווי המלא של הנכס או שהם מורידים לפי השווי כשהיא לא מחולקת ?
3. איזה שמאים מתעסקים עם מחולקות ונותנים הכי הרבה שווי על כאלו דירות ?
כמובן אשמח לשמוע את חוות דעתם של היועצים המקצוענים כאן בפורום בבקשה @ari1980 @הון ובית @ראובן 23 @משכנטוב @משכנתא @ז.א.ב משכנתאות

משתמש פעיל
1.מרכנתיל. פועלים
2.כנראה שהשמאי יוריד מהשווי. (מומלץ לעשות שמאות מוקדמת)
3.תלוי באיזה בנק אתה סוגר.
יש לכל בנק רשימת שמאים אבל אני הייתי ממליץ על שלום שטיינברג.
שים לב שאם זה הנכס הראשון שלך אתה יכול לקבל 75% מימון וזה שיש לך 340 אלף זה הרבה יותר.
בהצלחה רבה
1. יש הערכה גסה כמה הבנק מוריד בערך, האם הוא מחשיב את הדירה לגמרי כלא מחולקת או שהוא רק מוריד את עלות הפירוק והחזרה לדירה רגילה ?
2. וכן מה המספר של שלום שטיינברג ?

משתמש פעיל

פסגות

משתמש מקצוען
תודה, ומה לגבי השמאות ? וסכום שהבנק מחשיב על הדירה ?
בדר''כ השמאי מוריד עלות השבת הנכס למצבו המקורי
הנה שמאות שקיבלתי בדירה מחולקת
1679490886377.png

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
על פניו זה נראה יותר מתאים למרכנתיל.
ועדיין אפשר לבדוק באחרים.
יהיה עלויות הפחתה. יכול להיות עלויות לא גבוהות. זה גם תלוי השמאי.
ההון העצמי כמו שכתבו פה. מספיק פלוס. בדירה ראשונה כמובן. וגם לחליפית.​

מס אפס

משתמש צעיר
משכנתא שבכל יום.....
לך לבנק מרכנתיל דרך הדיגיטל לצביקה / אמיר / רותם , וקח לשמאות את קלוד סולטן - ותהיה מאושר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה