Elementor משיכת נתונים מקובץ אקסל לאלמנטור וורדפרס

סרבר(כהן) שפרה

משתמש סופר מקצוען עיצוב ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום כולם,
אני בונה אתר לקבוצת רכישה של פרוייקט דיור.
האם מישהו יודע אם ישנה אפשרות לשלוף נתונים ספציפיים מקובץ אקסל?
ללקוח יש קבצי אקסל מסויימים ובהם טבלאות המציגות נתונים למשתמשים רבים.
אני רוצה ליצור אזור אישי לכל משתמש, שבו יוצגו הנתונים שלו מהטבלאות בצורה מעוצבת ודינמית(באמצעות ג'ט)
האם יש לי אפשרות לשלוף נתונים ולהציג לכל משתמש את הנתונים שלו (ולא את של כולם, התוספים שראיתי משמשים להצגת טבלאות מאקסל) ולהשתמש בנתונים האלה בצורה דינמית - לדוג' להציג או להסתיר אזורים עפ"י ערכי נתונים מסויימים, או להציג תוכן של עמודה מסויימת מהשורה של המשתמש הנוכחי בתוך ווידג'ט של אלמנטור???
מצורפת סקיצת XD של האזור האישי, יש קבצי אקסל של התקדמות הבניה, של התשלומים וכו, שנמצאים אצל הקבלן, אצל חברת הניהול של הפרויקט וכו.
תודה מאד!
סקיצת XD אזור אישי נתונים מאקסל.jpg

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
לכאורה הפתרון הוא ליצור תוסף שיכניס את הנתונים לטבלאות ייעודיות במסד הנתונים ומשם יהיה קל (...) לשלוף אותם עם שאילתות SQL או אפילו דרך ג'ט.
יתכן שקיימים גם תוספים שיבצעו קריאה ישירה מקבצי האקסל אך בכל אופן הפורמט המבוקש יהיה CSV (פורמט מסוים של אקסל בלי עיצוב).

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי הפתרון לאכסן את הנתונים בגוגל שיטס, ומשם לשאוב את הנתונים לאתר.

מישהו יכול לכוון אותי לתוסף שאפשר באמצעותו לשאוב נתון מתא מסויים בגוגל שיטס אל האתר?

ראיתי תוספים שעושים את זה על טבלאות, והם גם קצת מורכבים להגדרה.
אני צריך שאיבה נתון מתא ספציפי.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ראיתי אפשרות להטמיע קוד HTML מגוגל שיטס של תא מסויים.
אבל זה מטמיע אותו בגודל נניח 4*3 ס"מ. בין אם מדובר בהטמעה של תא אחד, שאז יש רווח ענק משמאלו ומתחתיו, ובין אם מדובר בהטמעה של כמה תאים, שאז צריך לגלול בתוך המרובע הקטנטן הזה שהוטמע.

יש אפשרות להגדיר שההטמעה תהיה שווה בגודל למה שנמצא בתוכו?

סרבר(כהן) שפרה

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום כולם
תודות ל @חיים בניסטי , שהראה לי את התוסף הפשוט לשימוש import users
אפשר לעשות את הדבר הזה ולעדכן/לייבא נתונים מקובץ אקסל CSV למשתמשים, כולל שדות מטא של ג'ט
(בדומה לייבוא/עדכון מוצרים בווקומרס)

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודות ל @חיים בניסטי , שהראה לי את התוסף הפשוט לשימוש import users
אפשר לעשות את הדבר הזה ולעדכן/לייבא נתונים מקובץ אקסל CSV למשתמשים, כולל שדות מטא של ג'ט
(בדומה לייבוא/עדכון מוצרים בווקומרס)
אפשר קישור לתוסף?

סרבר(כהן) שפרה

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אפשר קישור לתוסף?

הוא תוסף נהדר,
אבל אני חוששת שהוא יוצר התנגשויות עם תוספי ג'ט מסויימים, ג'ט פרופיל אולי. בסופו של דבר הסתדרתי בדרך עקיפה, כי הייתי צריכה את שני התוספים, לא יכולתי לוותר על אחד מהם, אבל הבאגים עדיין קיימים, תבדקו את זה.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, ככה נראה האזור האישי בלייב--
האתר פעיל כבר כמה חודשים ב"ה
יש מקום שאפשר לראות הדרכות איך לעבוד עם התוסף?
והאם חייבים לשלב גם את ג'ט או שניתן להסתדר עמו לבד, (על מנת ליצור איזורים אישיים למשתמש)?

סרבר(כהן) שפרה

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש מקום שאפשר לראות הדרכות איך לעבוד עם התוסף?
הוא מאד מאד פשוט לשימוש, התוסף מגיע עם קובץ של תבנית לדוגמה,
בגדול, צריך שתהיה עמודה לכל שדה רגיל/דינמי(אפשר להשתמש בתוסף של שדות דינמיים לא דווקא של ג'ט) שיש למשתמשים, עם השם באנגלית של השדה, והתוסף יודע לעדכן משתמש אם השם משתמש קיים, או להוסיף משתמש אם שם המשתמש לא קיים.
ככה זה נראה בקובץ אקסל
2023-03-12_11-31-35.jpg
והאם חייבים לשלב גם את ג'ט או שניתן להסתדר עמו לבד, (על מנת ליצור איזורים אישיים למשתמש)?
התוסף לא מספק פונקציונליות של אזורים אישיים, אלא רק הוספת משתמשים או עדכון משתמשים קיימים.
אז חייבים בנוסף תוסף לניהול אזור אישי למשתמשים
ג'ט מאד כייפי לשימוש, אבל יוצר התנגשויות ובאגים, כך שכדאי להשתמש בתוסף אחר, אבל לא יודעת להמליץ על תוסף מסויים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה