גמח"ים משחקים ותעסוקה לתושבי הדרום - לתרומות ובקשות

@YB@

משתמש פעיל
לאור הצורך הגדול בתעסוקה לילדים - מה שנותן קצת שקט להורים, והיסח הדעת לילדים מהמצב הלא פשוט.
אנו רוצים להקים מיזם קטן שבעז"ה יגדל עם הזמן לחלוקת משחקים לתושבי הדרום
שימו לב כרגע אנו מתמקדים בעיר נתיבות בלבד עם הזמן נשתדל להרחיב לערים נוספות כגון אופקים ועוד...
בתקווה שלא נצטרך בעז"ה!

נשמח מאד לקבל תרומות של כסף או משחקים,
שימו לב גם סכומים קטנים יכולים לעזור מאד - משחק של 20 ש"ח יכול להעסיק ילדים במשך הרבה מאד זמן....
לגבי תרומות משחקים - היכולות הלוגיסטיות שלנו מוגבלות...

ניתן ליצור קשר במייל MTDAROM2023 בג'ימיל

תודה רבה!!!

כמו כן במייל הנ"ל ניתן לבקש משחקים, דפי צביעה לילדים וכו' - ושוב כרגע לתושבי נתיבות!
למבקשים: נשמח אם תציינו בשורת הנושא את המילה 'בקשה'.

@פרוגמטי - אני ממש מקווה שזה בסדר... ניסיתי ליצור קשר ולא הצלחתי...

נערך לאחרונה ב:

@YB@

משתמש פעיל
אני מעוניינת לתרום משחקים לתושבי הדרום.
מי יכול לעזור לי בנושא?
צריך לשנע.
אם תוכלו לתת לי פרטי קשר של ארגונים וכדו'

תזכו למצוות

אני גם מתגוררת במודיעין עילית ומעוניינת לתרום משחקים .
@חדוי לינד ,אם תמצאי מישהו לשלוח אשמח לצרף לך גם משחקים שלי.

אם זה רלוונטי נשמח אם תצרו קשר במייל, תודה!

@YB@

משתמש פעיל
יש לכם אפשרויות שינוע?
מאיפה בארץ?
אם יהיה לכם תקציב כלשהו נוכל לסבסד....
אמור להיות - אין לי מושג כרגע כמה, מקווה לדעת פלוס מינוס כבר מחר

ובלי קשר - יישר כח עצום!!! אילו היה לאנשים מושג כמה הדברים האלו עוזרים....

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
מאיפה בארץ?

אמור להיות - אין לי מושג כרגע כמה, מקווה לדעת פלוס מינוס כבר מחר

ובלי קשר - יישר כח עצום!!! אילו היה לאנשים מושג כמה הדברים האלו עוזרים....
אנחנו בבית שמש
יש לכם מערך התרמה שינוע וחלוקה?
נשמח לשתף פעולה

רבקה רייזל

משתמש פעיל
אנחנו בבית שמש
יש לכם מערך התרמה שינוע וחלוקה?
נשמח לשתף פעולה
אני עובדת בארגון חסד בבית שמש וכבר חילקנו ערכות משחקים ואוכל לתושבי הדרום,עדין זקוקים למשחקים או כל דבר שיכול לעזור לאותן משפחות שהגיעו עם ילדים שברחו מהבתים ואין להם כמעט כלום!
מי שיכול לתת ולתרום נשמח שיפנה למייל וכמובן משפחות שנמצאות בעיר בית שמש עקב המלחמה
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

@YB@

משתמש פעיל
מקפיץ
ומבקש ממש, שימו לב לדברים שכתבה כאן בפרוג אמא ל5 ילדות מהעיר אופקים...
שיהיו רק בשורות טובות!!
מוכרחה לשתף. באמת חשבתי למי צריך לומר תודה.
אנחנו גרים באופקים, וביום חמישי בלילה- שישי עברתי רגעים לא קלים. כל המכרים שלנו אמרו לי שאני חייבת להתאוורר ולצאת מאופקים קצת, אבל זה לא התאפשר במציאות. וחשבתי איך אני יוצאת מזה ומכניסה שבת בשמחה וברוגע עם 5 ילדות מתוקות שלא נותנות לי שניה מנוחה.
עשיתי מה שעשיתי והצלחתי איכשהו להניע את הבית לקראת שבת, ואז הגיעה ההודעה על החלוקה של המשחקים. כל כך שימח אותי שיהיה משהו שישמח את הילדות שנשארו פה כמעט לבד. המון חברות שלהן עזבו את העיר. זה פשוט עשה לנו את השבת.
המסר שרציתי להעביר הוא שתדעו כמה ששימחתם בדברים האלו הרבה יותר מהשווי הכספי שלהם (שהוא גם המון להערכתי). אני חושבת שאם היו מביאים לי 500 ש"ח לקנות מה שאני רוצה, זה לא היה משמח כמו הערכה הזאת שהגיעה לקראת שבת ברגע הכי הכי נכון!!!
תודה ושוב תודה. מה שאמרתי כאן זה מעט, אין לי אפשרות להביע במילים את ההערכה הרבה שאני רוכשת לכל השותפים לדבר. אשריכם ישראל!!!

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אם זה רלוונטי נשמח אם תצרו קשר במייל, תודה!
אשמח מאוד לסייע בסבסוד משמעותי של קופסאות משחק לתושבי הדרום.
כמו"כ אוכל לסייע (חינם כמובן) בשילוח מאורגן של כמות גדולה של קופסאות משחק לדרום.
אבל... הביקוש רב וכמובן שאין באפשרותי לסייע לכולם.
אך אם יש ברשותכם תקציב לסיוע לרכישת משחקים אשמח לתת גם את חלקי בסבסוד ושינוע כאמור.

כפי שכתבתי כבר אוכל ג"כ לעזור בעז"ה בשינוע
הבעיה שאינני זמין כאן במשך היום בדרך כלל
אשמח לדעת האם יש מי שברשותו ציוד להעביר או מי שרוצה לתרום למטרה זו וכך נדע מאלו מקומות יש צורך בשינוע
לפי מה שהבנתי אנשים מתחננים לעזרה בעניין זה!!!!

@YB@

משתמש פעיל
אשמח לדעת האם יש מי שברשותו ציוד להעביר או מי שרוצה לתרום למטרה זו וכך נדע מאלו מקומות יש צורך בשינוע
אם תוכל לשלוח לי מייל הכתובת למעלה אני אשמח!
תודה

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
נשמח מאד איך אפשר ליצור קשר?
במה אתם מעוניינים בקופסת משחקים?
אבל... הביקוש רב וכמובן שאין באפשרותי לסייע לכולם.
אך אם יש ברשותכם תקציב לסיוע לרכישת משחקים אשמח לתת גם את חלקי בסבסוד ושינוע כאמור.
בקיצור מחפשת מי שירכז תרומות וחלוקה בתוך היישוב.
אם זה מתאים פנו ליצירת קשר באתר בחתימה.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

@YB@

משתמש פעיל
היום תוכל?
ממודיעין לנתיבות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה