דרוש מידע משאבת הנקה

אפרתי כהן

משתמש רשום
האם יש למישהי נסיון עם משאבה של אוונט דו"צ חשמלית

אשמח לקבל המלצות או דיס,
תודה רבה

קצרה

משתמש מקצוען
דו"צ חשמלית ביתית - היחידה שבאמת עובדת היא מדלה פריסטייל (או הגירסה האמריקאית המגושמת טיפה יותר אבל עדיין בגודל סביר ומתאימה גם לשבת - פאמפ אין סטייל).
האחרות ענקיות ומגושמות או לא עושות את העבודה כלל (לפעמים גם וגם..)

אוונט החשמלית (לא שמעתי על דו צידית) בכל מקרה ידועה לשימצה בחוסר השאיבה שלה - נשים שהשתמשו בה הגיעו לגדשים ודלקות...
הידנית של אוונט היא המעולה.

חיבור*

משתמש מקצוען
אנחנו בררנו הרבה ויצא לנו שהכי חזק ועמיד בגרסאות הביתיות זה מדלה pump in style .
גם מבחינת איכות ועוצמת השאיבה שהיא הכי מתקרבת למשאבות של בתי החולים (לקטינה וסימפוני), וגם מבחינת שהיא מכנית ופחות דיגיטלית ולכן יש בה פחות בעיות.
הדגם שמקביל אליו זה פריסטייל אבל הבנו שיש בו הרבה תקלות, וגם זה לא מתאים לשבת במקרה הצורך כי יש צורך בלחיצה מחודשת על כפתור ההדלקה.
העניין הוא שבארץ כבר לא משווקים את הpump in style אבל יש כאלה (גמחים וכד') שמייבאים אותו ומוכרים.
אנחנו הגענו למישהי שמכרה לנו ב1200 ש"ח שזה מחיר אפסי (להשוואה הפריסטייל עולה כ1800 בחנויות...) אבל היא לא נותנת אחריות לתקופה ארוכה. לעומת זאת שמענו על מישהי שמוכרת בכ1700 אבל נותנת אחריות לשנה
אפשר כמובן לקנות את זה באמזון יותר זול אבל אז לא תקבלו חשבונית שתהיה מוכרת לקופות חולים להחזר.

קצרה

משתמש מקצוען
יש לי את זה, ואני ממש לא מרוצה. ומעוד הרבה שמעתי שזה ממש לא מומלץ.

מעניין אני השתמשתי 6 שנים בפאמפ אין סטייל (האמריקאית) (אחרי 3 משאבות חשמליות שניסיתי והיו שוות לפח) וכשנקרע לה הגומיה הפנימית שאין לה חלקי חילוף , קניתי את הפריסטייל ואני משתמשת בה כבר 3 שנים. עד כה לא חשתי בהבדל והיו בה 0 תקלות. היא מהירה ועובדת ביעילות.
כשקניתי בררתי הרבה בגמחי"ם של משאבות כולל בהשאלה הכי גדולה בארץ - לא חרדית. ומלבד העובדה שחלקי המשאבה (גומיות וכו') יקירם יותר בפריסטייל ושאי אפשר להפעיל אותה בשבת שאני לא זקוקה לזה - כולם ציינו שאין הבדל בין השתיים בעוצמת השאיבה/תקלות.

נערך לאחרונה ב:

קצרה

משתמש מקצוען
אנחנו בררנו הרבה ויצא לנו שהכי חזק ועמיד בגרסאות הביתיות זה מדלה pump in style .
גם מבחינת איכות ועוצמת השאיבה שהיא הכי מתקרבת למשאבות של בתי החולים (לקטינה וסימפוני), וגם מבחינת שהיא מכנית ופחות דיגיטלית ולכן יש בה פחות בעיות.
הדגם שמקביל אליו זה פריסטייל אבל הבנו שיש בו הרבה תקלות, וגם זה לא מתאים לשבת במקרה הצורך כי יש צורך בלחיצה מחודשת על כפתור ההדלקה.
העניין הוא שבארץ כבר לא משווקים את הpump in style אבל יש כאלה (גמחים וכד') שמייבאים אותו ומוכרים.
אנחנו הגענו למישהי שמכרה לנו ב1200 ש"ח שזה מחיר אפסי (להשוואה הפריסטייל עולה כ1800 בחנויות...) אבל היא לא נותנת אחריות לתקופה ארוכה. לעומת זאת שמענו על מישהי שמוכרת בכ1700 אבל נותנת אחריות לשנה
אפשר כמובן לקנות את זה באמזון יותר זול אבל אז לא תקבלו חשבונית שתהיה מוכרת לקופות חולים להחזר.

1200 הוא לא מחיר אפסי למשאבה זה המחיר המלא בו היא נמכרה בבייביס אר אס שהיו המשווקים של זה בארה"ב (דומני שכרגע הם נסגרו).
הפריסטייל נקרא מבחינת מדלה דגם חדיש יותר ויוקרתי יותר מהפאמפ אין סטייל והוא גם קטן וקומפקטי יותר ומכאן עלותו הגבוהה יותר - גם בבייביס אר אס הוא עולה יותר מהפאמפ אין סטייל.
זה ברוב המכירות זה עולה איזה 800-900 שקל כי בארה"ב מקבלים כל לידה כזו משאבה מהביטוח ואז הם מוכרים את זה לכאן בארץ בזול.

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
כתבתי פעם,
ליד שרה יש משאבה חדשה בשם מילי - מעולה!
יש להם פטנט מיוחד שלא נכנס לחות (ופטריות וכו) למשאבה עצמה,
שואב בקלות ומהירות!
יש גם פטנט להפוך את ה'ערכה' למשאבה ידנית - לשבת ומזדמן.
(לקחתי לבנתיים - עד שנקנה מדלה, ואני ממש נהנית)

קצרה

משתמש מקצוען
מישהו יודע היכן ניתן לקנות פאמפ אין סטייל בירושלים?

תשאלי בגמחי"ם של משאבות חלב. היבואן הרשמי לא מייבא את הדגם הזה כי הוא עובד עם היצרן בשוויץ שכבר לא מייצר את זה. אז אין איזו מכירה רשמית של זה (וגם אין אחריות /חלקי חילוף בדרך כלל לא נראה לי קריטי. זו משאבה חזקה) .
הגמחי"ם ידעו להגיד לך בדרך כלל איפה אפשר לקנות.

קצרה

משתמש מקצוען
יש אצל גודמן אפשרות לקנו חלקי חילוף

את זה אין להם. זה לא החלקים המתכלים הרגילים אלא הגומיה הפנימית שבתוך המכשיר.
זה חלק שמדלה עצמה לא מייצרת לו חלקי חילוף - והוא הנקודה הרגישה של פאמפ אין סטייל. הוא נמצא בתוך המכשיר מתחת לעיגול אם את מכירה את המכונה איך היא נראית.

יש מישהו באיזור מודיעין שיש לו גמ"ח גדול (דתי לאומי) שייצר בעצמו את הגומיה הזו . והצלחתי להגיע אליו איכשהו. הוא אמר לי שמעבר לעלות של הגומיה שאני אשלם לו - צריך מומחיות כדי להלביש אותה אחרת תהיא תקרע בשימוש הראשון. ואפילו הוא יש לו הרבה משאבות שמחכות לטיפול שלו ואין לו את הזמן הדרוש...

חגיתי

משתמש מקצוען
אני גם אשמח לדעת איפה קונים חלקי חילוף למשאבה חשמלית של מדלה? את הדגם אני לא יודעת איך נקרא אני אבדוק בבית
אשנח לדעת אם יש באזור מודיעין עילית או ירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה