דרוש מידע מרפאת שיניים פרטית עם שיש לה הסכם עם לאומית

emk

משתמש רשום
יש בנווה יעקב מרפאה חדשה , אני הייתי שם ומאוד נהנתי.

emk

משתמש רשום
לפני שהלכתי לנווה יעקב הלכתי לעשות בדיקה ב2 (!!) מרפאות בהסכם עם לאומית אחת באזור מרכזי, מרפאה מאוד מוכרת ואמרו לי שאני צריכה לעשות שתל ו-2 טיפולי שורש, זה היה נשמע לי ממש מוזר לכן הלכתי למרפאה נוספת ושם אמרו לי שיש לי רק שתל (שהגעתי אמרתי שאני יודעת שיש לי שתל אחד ועוד כמה טיפולים) בנווה יעקב עשיתי רק 2 סתימות בינוניות!!!!!!!!! עשיתי כמה צילומים כדי לוודא שאני לא מדמיינת וכמה רופאים מהמרפאה נתנו חוות דעת על הצילומים בלי לשמוע מה הקודמים אמרו. זה בסה"כ היה סתימה שנפלה . אפילו לא הייתי צריכה הרדמה.
כדאי לבדוק טוב לפני שמתחילים טיפולים!!!

דוב ס

משתמש מקצוען
מישהו??
דחוףף
ל2 מבוגרים ו2 קטנים......
עם תורות זמינים!

שטרנ

משתמש צעיר
יש ביפו עם רופאים מצוינים
של דר ויטה מלמן יש להם גם סניפים במ"ע ובית שמש

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש גם בגאולה את מרפאת כותרת השן
תורים זמינים קשה אצל כולם לפי נסיוני (והייתי גם אצל עוד מרפאה)
אבל שם היה לי זמין יחסית מהר כשבקשתי להיות בהמתנה וממש מהר התבטל תור

אשמח לשמוע פרטים על המרפאה בנווה יעקב למבוגרים
זה משהו עם נסיון או חדש?

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לפני שהלכתי לנווה יעקב הלכתי לעשות בדיקה ב2 (!!) מרפאות בהסכם עם לאומית אחת באזור מרכזי, מרפאה מאוד מוכרת ואמרו לי שאני צריכה לעשות שתל ו-2 טיפולי שורש, זה היה נשמע לי ממש מוזר לכן הלכתי למרפאה נוספת ושם אמרו לי שיש לי רק שתל (שהגעתי אמרתי שאני יודעת שיש לי שתל אחד ועוד כמה טיפולים) בנווה יעקב עשיתי רק 2 סתימות בינוניות!!!!!!!!! עשיתי כמה צילומים כדי לוודא שאני לא מדמיינת וכמה רופאים מהמרפאה נתנו חוות דעת על הצילומים בלי לשמוע מה הקודמים אמרו. זה בסה"כ היה סתימה שנפלה . אפילו לא הייתי צריכה הרדמה.
כדאי לבדוק טוב לפני שמתחילים טיפולים!!!
יש לך אפשרות לפרט איזה מרפאות. כי קיבלתי חוו"ד דומה אצל מרפאה בהסדר עם לאומית וממש חשוב לי לדעת אם מדובר במרפאה שהייתי אצלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה