דרוש מידע מרפאות שיניים בירושלים בהסדר עם מאוחדת

ערער בערבה

משתמש מקצוען
שלום
מחפשת מידע על מרפאות השיניים של מאוחדת בירושלים (לא משנה איפה),
או על מרפאות פרטיות בהסדר עם הקופה.
אשמח לדעת איפה אפשר לסמוך על מקצועיות הרופאים.
תודה!

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
גם אני בין המבקשים. מי שמכיר מנסיון קרוב במאוחדת בירושלים רופא שיניים מקצועי לגיל השלישי (לטיפולים רגילים - סתימות, טיפולי שורש וכד', לא שתלים) ויחלוק פה מנסיונו - יבורך.

YELLOW

משתמש פעיל
ד"ר פאדי זה בהסדר רק לילדים, אני מאוד נהניתי בשביל הילדים
יש גם מגן אברהם צריך לברר בדיוק לגבי הסדר, אני עושה שם טיפולים ונהנית אבל לא בטוח שיש להם הסדרים
יש בהטורים מרפאה של מאוחדת גם שם מאוד נהניתי אבל מחכים שם לתורים כמה חודשים

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פאדי אכן טיפלתי לילדים, יש סניף בירמיהו ויש ברמת אשכול
הרופאים ערבים ברובם הגדול, פעם זה הרתיע אותי במיוחד, אבל למדתי לבלוע ולהשתמש כשצריך והם נתנו מענה מצוין וזמינות ושרות מושלם
טפלו לי בילד עם טיפול שורש מורכב בשן קבועה במסירות והתאמצו מאד לעזור לנו ולא זרקו אותנו להדסה ומרפאות פרטיות כמו שעשו כל סניפי מאוחדת וניסינו כמה, שלא הראו שום נכונות לסייע באמת.
ימים יגידו אם אכן הטיפול היה טוב ואיכותי, ד"ר פאדי עצמו בדק והפנה לאחד מרופאיו והיה בשטח שם לעזור ופינה תורים דחופים (הוא עצמו מטפל עד גיל 6)

לגדולים יותר טיפלתי במגן אברהם, הם בהסדר והיה בגדוול בסדר
לבנות הקטנות לא נהניתי שם מספיק מהטיפול

יוסף עליכם

משתמש פעיל
ד"ר נאדר נמצא ברמות מול השרוף
רופא מומחה לילדים סרבנים,
1693244764397.png

קירז

משתמש חדש
למישהו אולי יש המלצה על רופא ילדים טוב להשלמת שן (מאוחדת)
שיוצא בדיוק בצבע מדויק וכו???
אשמח להמלצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה